Biblie

Halloween – jakim truposzem będzie Twoje dziecko?

27 października 2016
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Ten wpis robię pod wpływem chwili, tak „na szybko” ponieważ włączając by przeglądnąć sobie dokument na YouTube – wyświetliła mi się najpierw reklama, po której do tej pory mam przyspieszoną akcję serca i czuję totalne obrzydzenie.

Znalazłem tą reklamę na oficjalnym profilu YT, Snazaroo ich „wspaniałą” reklamę produktu:

.

.

Większość z Was, naszych Czytelników wie czym jest ta obrzydliwa zabawa w Halloween i jaki to ma związek z BUNTEM przeciwko PRAWDZIWEMU Bogu Zbawicielowi.

Ale z pewnością i trafią tacy, którzy Halloween traktują jako fajną zabawę – nie tylko dla siebie ale o zgrozo – dla swoich dzieci również.
Tak na dobrą sprawę jak nie można traktować to jako przemiłej zabawy skoro taka „piękna i ciepła” jest ta reklama…?

Tak naprawdę nie pamiętam czy kiedykolwiek w swoim życiu przebrałem się za truposza na tą okazję.
Jako, że nigdy nie byłem „imprezowym” chłopakiem i praktycznie w ogóle mnie nie można było na imprezach spotkać – taki można powiedzieć „samotny wilk” byłem a jedynymi moimi kolegami byli koledzy „z boiska”.
Gdy już miałem prawdziwą rodzinę, żonę i potomka – Kubusia – też nie przebieraliśmy go za „baby truposza”.
Po prostu nie czuliśmy tego za rodzaj zabawy a wręcz przeciwnie.
I to przed moim nowonarodzeniem przez Pana, kiedy to Kubuś miał już ponad roczek.

Bardzo przykre jest to, że wielu z moich znajomych nie tylko siebie przebierają w haloweenowe kostiumy ŚMIERCI ale nawet swoje dzieci przebierali (przebierają…) i malują na zombie, diabełki, dracule i innych „bohaterów ŚMIERCI”.

Miałem niestety nieprzyjemność to widzieć na moim starym profilu facebook, gdzie dumnie w halloween pokazywali swoje dzieci zbroczone krwią – w większości oczywiście swoją jak to na truposza/ zombie przystało…

W gwoli wyjaśnienia, obecny mój profil FB to jest drugi a powodem, że mój pierwszy i „prywatny” skasowałem, były bardzo absurdalne komentarze mojej rodziny i znajomych w których bronili swojego SZATANSKO-ZBRODNICZEGO kościoła katolickiego.
Nawet moim rodzicom pewne osoby z rodziny nie dawały spokoju przeze mnie. Tak jakby to oni prowadzili mój profil…

A więc postanowiłem, że kasuje swój profil „Rafał Kudrański” skoro moja rodzina i znajomi umiłowali CIEMNOŚĆ i razi ich Prawda Słowa Bożego, która obnaża ich „święty” powszechny rzymski kościół…

Ale postanowiłem, że będę nadal działał na fb bo jest to naprawdę bardzo dobre „medium do przedstawiania Prawdy.
Bo skoro dzieci ciemności korzystają z tego „medium” do głoszenia SWOJEJ chwały to czemu ja nie miałbym wykorzystać tego by głosić chwałę PANA JEZUSA- Słowa Bożego? 🙂

Tak więc postanowiłem, że nazwę swój profil „Jan Ewangelista”, od mojego najbardziej ulubionego Apostoła.
Oczywiście nie wysyłałem zaproszeń do znajomości członkom mojej rodziny czy prawdziwym znajomym, żeby już nie „razić” ich oczów – a raczej duszy….

Ale po niedługim czasie FB wysłał mi info, że wykasują mi profil, gdy nie podam prawidłowych danych.
Z racji, że już miałem sporo znajomych zmieniłem profil na moje prawdziwe Imię i Nazwisko i pod nim cały czas działam i będę działać 🙂

Obecni moi znajomi to osoby, które w 90% same przysłały mi zaproszenie. Raptem kilka jedynie osób mam ze swojej rodziny w znajomych, którzy sami mi przysłali zaproszenie.

Niemalże wszyscy członkowie rodziny, którzy posiadają konta FB – wolą pewnie się nie przyznawać do mnie. Z czego oczywiście płakać nie mam zamiaru 😉

Chciałbym wrócić do głównego tematu ale przy okazji mogliście się dowiedzieć coś więcej o mnie jak tu trafiłem na FB i dlaczego chociażby mam w nazwie konta „jan.ewangelista” 🙂

Także tego typu obrazki mogłem niestety podziwiać kiedyś na profilach u mojej rodziny i znajomych:

hallo

W 99% to katolicy, którzy rzekomo wierzą w Pana Jezusa.

Oni niestety tak wierzą w Pana Jezusa jak ja w allaha…

Smutne jest to, że dla większości katolików przebieranie i malowanie siebie i swoich dzieci najdroższych w truposze/zombie – nie jest niczym złym lecz zabawą.

Chciałbym Wam zadać pytanie:

OD KIEDY ŚMIERĆ JEST ZABAWĄ?

Czyż śmierć nie jest OBRZYDLIWOŚCIĄ dla Pana Jezusa, która notabene jest wynikiem działań samego szatana?

Czyż Pan Jezus nie po to się narodził jako dziecię w SWOJEJ „zbawczej misji” aby właśnie pokonać śmierć??

Czyż Bóg nie raz w Swoim Słowie nie mówi, że jest Bogiem ŻYJĄCYCH a nie umarłych??

To są pytania na, które większość Czytelników zna oczywiście odpowiedź ale jeśli nie jesteś jednym z Nich to odpowiedź BARDZO ŁATWO i dosadnie znajdziesz w Słowie Bożym.

Jedyne co powinieneś/powinnaś zrobić to otworzyć zakurzoną Biblię, która wepchnięta jest gdzieś pomiędzy książkami.
Wiele nie musisz – wystarczy, że przeczytasz Ewangelię Jana by poznać odpowiedź.

Na koniec chciałbym jeszcze jako puentę użyć dość „szokliwej” metody aby uzmysłowić Tobie, że zabawa w przebieranie Twoich najdroższych dzieci w truposzów jest OBRZYDLIWA, ANTYLUDZKA, DEMONICZNA i CZYSTO SATANISTYCZNA.

Czy kiedykolwiek widzieliście zabitego człowieka?

Czy kiedykolwiek chcielibyście widzieć swoje najdroższe dziecko MARTWE?

syria1syria2syria5

Twoje dziecko być może udawało jedno z tych dzieci…

Też taką odcień czerwieni użyłeś na buzi Twojego dziecka…?

A może była taka bardziej fioletowa jak powyżej…?

Niezła zabawa nie…?

Też z taką radością jak na reklamie malowałeś „niby” krew na ciele Twojego dziecka…?

CZY NADAL CHCESZ „UŚMIERCIĆ” SWOJE DZIECKO DLA ZABAWY????

syria3syria4

 

JEŚLI TAK, TO WYTŁUMACZ TEMU OJCU, ŻE ŚMIERĆ DZIECKA MOŻE BYĆ „ZABAWNA”…

.

„A co do zmartwychwstania umarłych, nie czytaliście, co wam Bóg powiedział w słowach: Ja jestem Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba? Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych». A tłumy, słysząc to, zdumiewały się nad Jego nauką.”  Ew. Mateusza 22, 31-33

.

ps. Katolickie święto zmarłych jest TAKIM SAMYM świętem jak halloween lecz o mniej „wyrazistym” wyglądzie – gdzie również celebruje się ŚMIERĆ. Ważnym czynnikiem tej śmiercionośnej celebracji są modlitwy do ZMARŁYCH, którzy nic nie mogą bo są w stanie ŚMIERCI. Nawet setki złotych , które dajesz na mszę nie wykupią ich z tego stanu…
Zanim będziesz próbował się tutaj sprzeczać to najpierw poczytaj Słowo Boże i jeśli masz coś do powiedzenia – przedstaw dowody Słowa Bożego na swoje twierdzenia bo inaczej nawet szkoda mi czasu na dyskusje.

8 Comments. Leave new

Rafal Kudrański
27 października 2016 13:03

Zapomniałem dodać w artykule, że ów reklama jest zrobiona W PERFEKCYJNIE szatanistycznym porządku zrobiona.

Warto zwrócić uwagę, że „truposzowe” dzieci odwiedzają dom starszej kobiety (DEMONA).
Cóż za zbieg okoliczności, że dom ma numer „106”…
W okultystycznej numerologii liczba 1 ma wartość 0 a więc prawidłowy numer jaki jest przedstawiony w OKULTYSTYCZNEJ formie to „006” czyli 6.

Chyba nie trzeba mówić, że numer 6 to najbardziej okultystyczny symbol…

Zauważcie, że jak ów starsza kobieta zagląda przez okienko drzwi to jedynie JEDNO OKO pojawia się przez ten czas w kadrze.
Cóż znowu za zbieg okoliczności…

Nie wspominając o jej DEMONICZNO zielonych oczach…

Ale co tam – pewnie zmyślam – scenarzysta i reżyser tak sobie trafili „nieświadomie”…

Odpowiedz

Niezbyt ciekawy jest nurt, który niby ma odwrócić się od Halloween. Powrót do Dziadów, jest to nic innego jak zabawa z „duchami”, czyli demonami, które za rzekome duchy się podają. Mamy też katolickie „wszystkich świntych”
Co zatem winniśmy zrobić, jakie święto obchodzić – żadne z nich. Tu nie ma dobrej opcji, czy popularnego „mniejszego zła”

Odpowiedz

Nie Rafale absolutnie nie przesadzasz z interpretacja tej okultystycznej reklamy. Dokladnie tak samo to widze. Znamienny jest tez ten palec z pazurem dzwoniacy do drzwi tej starszej „pani”. Nie zapominajmy ze taniec moze rowniez zawierac takie wlasnie satanistyczne elementy i nie zdziwilabym sie jakby ich tutaj tez nie zabraklo. Wtajemniczeni od razu je zobacza. No i te dzieci juz w tym tancu nie sa juz takie niewinne. Ten taniec je zmienia. Jak widac to juz wczesniej dzieci tuz po umalowaniu przemieniaja sie w takie upiorki i diabelki, ktore przedstawiaja.

Co do Swiat ktore nadchodza.Ja teraz juz nie odrozniam szczerze mowiac jednego od drugiego bo dla mnie „Wszystkich Swietych” to to samo co to drugie po nim nastepujace „Dzien Zadusznych” Przeciez ci wszyscy swieci to tak samo jak my byli grzeszni ludzie. Mam na mysli tych katolickich, bo Bibilia przeciez mowi nam o innych swietych. Wiadomo ze papiez nie zdola nigdy „zbadac” duszy i mysli czlowieka by moc stwerdzic jaki ten czlowiek byl by go wynosic na oltarze. Tylko Bog to moze, bo wie wszystko o nas i to jacy naprawde jestesmy. Tak wiec jest to swieto moim zdaniem uragajace Bogu. Bo tu Bogiem staje sie niejako papiez i wie lepiej od Niego kto zasluguje na to by wznosic do niego modlitwy i na nasladowanie go. No i nierzadko swietymi katolickimi stawali sie tacy, ktorzy byli przeciwni Biblii i zwalczali zaciecie tych ktorzy ja czytali.

No i jeszcze jedna kwestia, bo moze ktos mi zarzucic ze przeciez sa cuda i Watykan bada dokladnie tekie przypadki zanim ktos zostanie ogloszonym swietym. Taka modlitwa do zmarlego to nic innego jak wzywanie demonow, ktore sa w stanie uczynic cud.

No i pomyslec ze niektorzy oburzaja sie byc moze o Haloween, a w te dwa swieta gorliwie wzywaja swoich zmarlych, zanosza modlitwy. Uprawiaja poganstwo obrazajac tym Boga nie majac o tym „zielonego pojecia”. Kto choc troce wczytal sie w slowa Biblii wie doskonale o tym ze Bog takich praktyk nie pochwala, a wrecz brzydzi sie nimi.

Ach szkoda mi tych wszystkich zaslepionych ludzi, ktorzy dawaja spore pieniadze na te wszystkie znicze, wiazanki i na Msze ktore tak naprawde nic nie daja i nie sa w stanie nic juz zmienic Jedynie to kto na tym zyska to ksiadz i sklepy. Jak wiadomo umarli nic z tego nie maja. Modlic sie trzeba za zywych poki jest jeszcze czas. Modlitwa za umarlych nie przynosi i nie daje nic i nie jest w stanie nikomu juz pomoc. Na zmiane czegokolwiek jest juz po prostu za pozno.

Odpowiedz

Dodam jeszcze Rafale ze moim zdaniem zdjecia ktore zamiesciles sa drastyczne. Ach ciarki przechodza po plecach przy ogladaniu ich…..Bynajmniej u mnie tak jest. Ale mysle ze to dobrze. Czasem czlowiek potrzebuje takiego „zimnego prysznica”, takiego wstrzasu, by mogl zaczac inaczej patrzec na pewne sprawy, przejrzec na oczy i zaczac wreszcie myslec.

Odpowiedz
Rafal Kudrański
29 października 2016 21:35

Oczywiście, że drastyczne bo właśnie takich chciałem użyć. Mam nadzieje, że znajdą się osoby którym przedstawi problem ten artykuł bo niestety na żonie profilu już mogłem zobaczyć, że znajomi nie czytali artykułu albo mają go gdzieś. Chwalą się swoimi „trupio-demonicznymi” dziećmi… ehhh

Odpowiedz

Poniżej link do zdjęć jak bawią się „nasze polskie gwiazdy”.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/agnieszka-wozniak-starak-zaprosila-gosci-z-okazji-halloween/tweldbm

Dzisiaj imprezka, a jutro „święta komunia” w kościele.
Szkoda umysłów tych wszystkich młodych ludzi, którym takie osoby mogą imponować!!!
Mam tylko nadzieję, że każdy wartościowy człowiek zdąży odnaleźć Prawdziwego Boga.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafale o Halowenn nic nie słyszę w Polsce chyba ludzie mają dość zła, bo to jutro 31.10…

Odpowiedz
Rafal Kudrański
30 października 2016 21:46

z pewnoscia w Polsce Haloween nie jest tak powszechny jak tu w UK ale to nie zmienia faktu, ze „wszystkich swietych” to ta sama celebracja smierci ale z „delikatna nutka”… Wczoraj kupujac loda w mc’shicie jak podjechalem do okienka zaplacic to mnie zmrozilo jak zobaczylem krolewne z jednym okiem bo drugie bylo „wylupane”.. Krew byla i milo sie usmiechala ale zdziwila sie gdy powiedzialem ze nie lubie smierci i jej nie celebruje co ja zdecydowanie zaskoczylo bo bynajmniej tez „zachwycenia” jej kostiumem nie widziala na mojej twarzy… Ogolnie ten swiat jest tak zepsuty ze jedynie trzeba go zburzyc i od nowa stworzyc – co nasz Stworzyciel i Zbawiciel zapowiedzial ze zrobi 🙂 Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

%d bloggers like this: