Biblie

Komunikat organizacyjny

8 kwietnia 2016
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Witajcie,

chcielibyśmy poinformować, że wczoraj Basia oświadczyła nam, że już nie należy do naszej ekipy.`

Byłoby nieuczciwe, gdybyśmy napisali, że nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy z jej strony.

Najsmutniejsze dla nas jest to, że powodem jest całkowita zmiana wyznania wiary przez Basię, co nam zaświadczyła własnymi słowami.

Na prośbę Basi, wspólnie ustaliliśmy, że wszystkie jej artykuły zostaną pozbawione informacji, że ona jest autorem.
Jest to jak najbardziej uczciwa postawa ponieważ wszyscy biorą udział w każdym z artykułów – przede wszystkim w 100% autoryzacji tego co ów artykuł zaświadcza.
Miło zaznaczyć, że nigdy nie zdarzyło nam się aby ktokolwiek z naszej piątki kwestionował świadectwo jakiegokolwiek artykułu. Sporadycznie jedynie poprawialiśmy ewentualnie jakiś kontekst zdania.

Przy zaistniałej rzeczywistości nie byłoby dalszej możliwości aby Basia należała do naszej „blogowej rodziny w Chrystusie”, która powstała aby głosić wspaniałą Dobrą Nowinę, którą rozpoczęli rozpowszechniać Apostołowie tuż po Zmartwychwstaniu Pana Jezusa.

Szanujemy jej wybór.

Jednakże mamy nadzieję, że Basia przedstawi nam dowody z Pism, które wpłynęły na jej tak bardzo KONTROWERSYJNĄ dla nas decyzję.

Jest to nasze oświadczenie, które uważamy, że należy się Wam drodzy Czytelnicy.

Chcielibyśmy podziękować Basi za wspaniały czas jaki moglibyśmy dzielić z nią do tej pory.
Nie wiemy do końca jaką drogę obierze ale nasze serca zawsze będą otwarte, gdy powróci ponownie do Jedynej Drogi, Prawdy i Życia – Pana Jezusa.

Ekipa bloga zostaje w składzie: Andrzej, Krzysiek, Rafał i Roman.
I właśnie w tym składzie będziemy nadal świadczyć o Wspaniałej Dobrej Nowinie, w której to Sam Bóg przyszedł na świat aby odkupić swoich ludzi z więzów śmierci i aby tym samym obdarować ich życiem wiecznym – każdego, który Wierzy w Niego i podąża za Jego nauką, Przykazaniami.

Prosimy Was o zrozumienie i uszanowanie tej zaistniałej sytuacji.

Z tego tytułu również podjęliśmy decyzję, że komentarze w tej sprawie NIE będą zamieszczane. Czy to w tym artykule czy innych.

Pozdrawiamy wszystkich a w szczególności WIERNYCH Panu Jezusowi – Bogu i Zbawcy.

Andrzej, Krzysiek, Rafał i Roman

.

AKTUALIZACJA 10.11.2016

.

Basia została zdemaskowana jako AGENT plemienia żmijowego, który niczym żmija działa DYWERSYJNIE na blogach i sama prowadzi jedne z największych blogów/forum które poniżają Prawdę objawioną przez Pana Jezusa.

Wszystko przedstawiliśmy w BARDZO WAŻNYM podkaście.

KAWA NA ŁAWĘ – kim ona jest i z kim działa!

Link do podkastu – KLIKNIJ TUTAJ

%d bloggers like this: