Papież Franciszek, JAWNY szatanista – “UPDATE”

Zaktualizowałem ten artykuł ze względu, iż na internecie pojawiają się obronne artykuły dla gestu papieskiego i kardynalskiego – cóż, nie piszą istotnych faktów, które ja przedstawiam w tej aktualizacji aby rozwiać wątpliwości.

Piszę ten wpis “od ręki”- naprawdę z niedowierzaniem jakie informacje przed chwilką dotarły do mnie.
Nie wiem czy w ogóle te informacje w jakikolwiek sposób “dotkną” Ciebie lecz moje odczucia same nie mogą uwierzyć w BEZCZELNOŚĆ “pasterza katolickich owiec”. Proszę spójrz na te zdjęcia/materiały, które pochodzą sprzed kilku dni, gdzie papież przebywał na pielgrzymce na Filipinach od 12 stycznia aż do wczoraj:

antichrist francis 1

antichrist francis 2

papiez gifff 2

Czy to jest NOWA forma pozdrawiania katolików zgromadzonych podczas pielgrzymki??

Nikt mi nie wmówi, że papież czy nawet duchowny – i to w takiej hierarchi jak ten filipiński kardynał- SZATANISTA Louis Tagle nie wie czym jest ten znak i kto go używa. Myślę, że każdy z wierzących widział kto taki znak używa i zapewne co on oznacza. Niestety NIE MIEJCIE złudzeń, że papież nie jest tego świadomy. Kto jak kto ale RZEKOMY najwyższy namiestnik ziemski Pana Jezusa – Boga, MUSI znać się na symbolach – również i wroga – SZATANA! Tym bardziej, że sam jest “oblepiony” symbolami na ornatach w kościołach które musi znać.

Drogi Katoliku nie wiem co musi się jeszcze stać abyś WKOŃCU dostrzegł PRAWDZIWE oblicze przywódców kościoła katolickiego. Na pewno wiem, że Ci papiescy szataniści są już tak PEWNI WASZEGO “OMAMIENIA”, że JAWNIE ukazują Tobie kim naprawde są! Niestety prawda jest taka smutna, że oni DOSKONALE wiedzą jak IM BEZGRANICZNIE UFASZ I WIERZYSZ – że mogą sobie robić wszystko, łącznie z ujawnianiem swojego prawdziwego SZATAŃSKIEGO OBLICZA. A uwierz mi, że to dopiero początek co zrobią z Twojej wiary…
Mam wiele materiałów, którymi właśnie Ci Twoi nauczyciele UBLIŻAJĄ Tobie – robiąc CYRK – z Twojej wiary. Niestety taka jest prawda i nie jedno mam jeszcze do przedstawienia Wam. Bardzo mi przykro, że większość z Was i tak uzna mnie i innych, którzy pokazują tą SMUTNĄ PRAWDĘ i PRZERAŻAJĄCĄ – za NAWIEDZONEGO i będziesz bronił/a swojego “DUCHOWEGO nauczyciela” wraz z jego szatańskimi kumplami.

Poniżej przedstawiam Tobie najdobitniejsze ukazywanie symbolu dla jego znaczenia:

Lavey_sign
Lavey – twórca kościoła SZATANA

lavey-manson
Tutaj założyciel kościoła szatana – Lavey z Marlyn’em Mansonem, którego PRZYGOTOWYWAŁ do rozpowszechniania SZATANIZMU przez muzykę

Black-Mass
Szatanistyczna uroczystość ku czci SZATANA (zwróćcie jakim gestem oddawana jest jemu cześć)

dio_horns
Wokalista grupy myzycznej, szatanistycznej „The Black Sabbath”, Ronnie James Dio – JAWNY czciciel szatana.

Mógłbym Wam TYSIĄCE takich zdjęć wklejać.
Lecz na koniec wkleję Wam zdjęcie poprzedniego “nieświadomego” papieża Ratzingera:

ratzinger

devil on pope
Zauważyliście jaki haftowany “symbol” ma ten RZEKOMY następca Chrystusa…? ciekawe, nieprawdaż??

Niewątpliwie żyjemy w czasach, w których prawdziwy Chrześcijan zobaczy przewidziany TOTALNY UPADEK NARODÓW – nie chodzi oczywiście o upadek moralny bo to DAWNO nie istnieje – lecz upadek duchowy, zmasowany bunt przeciwko Bogu. Wiemy z Biblii, że szatan jako władca świata będzie robił wszystko by DYSKREDYTOWAĆ Boga i tym samym podszywać się pod Niego – co jest namacalne ze względu wszędobylskiej GŁUPIEJ i KŁAMLIWEJ teorii big bang i ewolucji propagowanej przez świat. A jaki kierunek obiera świat to wyznaczają najwyżsi przywódcy, w których niewątpliwie od zarania dziejów pierwsze skrzypce odgrywa papież kościoła katolickiego.

Będąc zastępcą Boga na ziemi bez dwóch zdań należałoby nie pobudzać takich kontrewersyjnych gestów – nieprawdaż?
Jeśli nie dostrzegasz “obrazu” kościoła katolickiego z tego “jednego puzelka” to układając wszystkie puzelki, bezsprzecznie obrazem wyłaniającym się z układanki jest dokładnie nauka PRZECIWNA Panu Jezusowi!

Sam oceń gdzie zmierza Twój kościół…
Czy chcesz iść tą SZEROKĄ DROGĄ ZATRACENIA?

AKTUALIZACJA 04.02.2015

 Pojawiły się na stronach prokatolickich obronne artykuły na temat gestu papieża i kardynała. Tłumaczą tam iż ten znak oznacza w języku migowym “znak miłości”.

Po części mają rację lecz nie mówią ważnej rzeczy, że jest to DRUGA forma tego znaku, DRUGA i późniejsza i MNIEJ ZNANA i wykorzystywana. A najważniejszego KTO tą DRUGĄ formę znaku stworzył już nie mówią…

Napisałem po części ponieważ to nie jest aż taka oczywista sprawa z tym AKURAT znakiem miłości w języku migowym. Aby dostrzec ważną sprawę należy zapoznać się z historią języku migowego.

Za prekursora języka migowego uważa się ojca de L’Épée, który już w XVIII wieku dostrzegł ten duży problem z komunikacją. Ten katolicki duchowny, który nie otrzymał wówczas święceń kapłańskich poświęcił swoje życie na pracę z ludźmi głuchymi/głuchoniemymi. Pomagając tym szczególnie “biednym” osobom rozwijał system komunikacji migowej.

Oczywiście nie był jedynym, który zwrócił uwagę na ten problem. Nie można nie wymienić osoby angielskiego lekarza i filozofa – Johna Bulwera, który na wyspie również w tych latach stwarzał system migowy. Też nie można zapomnieć o portugalczyku Jacobie Pereira, który pracując we Francji tworząc alfabet palcowy – krytykował ojca de L’Épée. Jacob sam miał syna głuchoniemego.

Ale przejdźmy do “znaku miłości”w formie migowym przekazującym słowa “KOCHAM CIĘ”.

Głównym i najbardziej rozpowszechnionym “znakiem miłości” w języku migowym jest forma skrzyżowania rąk i “przytulenia ich do siebie” a następnie wskazanie charakterystycznie palcami, osoby do której wyraża się miłość. Dokładnie to tak wygląda:

mig3       “KOCHAM “

mig2       “CIEBIE”

Można w tym międzynarodowym znaku miłości dostrzec bezsprzecznie “wyrazistość”  przekazania. Bo czyż przytulenie swoich rąk do ciała, klatki piersiowej w której jest serce nie oddaje samej “ciepłości”.  Dłonie zasiśnięte aby dodatkowo podkreślić siłę przekazywanego uczucia.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to spójrzcie na poniższe pokazanie gestu KOCHAM:

mig1 “KOCHAM”

 Sam gest w sobie tych trzech różnych osób oddaje UCZUCIE. Nie wspominając o mimice twarzy podkreślającą przekazywane “słowo”.

Prosty opis rysunkowy tego miłego i ciepłego gestu poniżej:

migGIF

Przejdźmy teraz do MNIEJ znanego “znaku miłości”, którym posłużył się filipiński kardynał i sam papież:

antichrist francis 1

Czy w Twoim odczuciu jesteś w stanie odebrać ten znak jak “KOCHAM CIĘ/WAS” ?  Czy w ogóle jesteś w stanie odebrać ten gest, z którego bije ciepło a przede wszystkim MIŁOŚĆ w Twoim kierunku??

A może ten gest budzi w Tobie naturalne złe odczucia? Będąc Chrześcijaninem nie sposób nie łączyć tej formy znaku ze znakiem największych przeciwników Boga – szatanistów:

satansignnn

 Praktycznie ten sam znak, jedynie kciuk jest zwarty z dłonią.

Lecz nie myślcie, że i szataniści nie używają swojego gestu świadczącemu komu służą i oddają cześć- z kciukiem odgiętym. Spójrzcie:

"Guitar Hero: Warriors of Rock" Launch Party

images-of-satan-peter-beste-norwegian-black-metalKISS-image-kiss

Mógłbym Wam wklejać jeszcze z kilkadziesiąt takich zdjęć. Czyż Ci szataniści znają język migowy i chcieli wyrazić gestem “KOCHAM CIĘ” ? Odpowiedzcie sobie sami…

sign_of_satan30

Powyżej mamy personifikację koncertową Sher w hinduskiego boga shivę. Czyż ten gest “migowy” był znany już w dawnych Indjach? Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że bóg shiva był i jest również bogiem NISZCZYCIELEM – pokazywałby znak “miłości” na wieki przed tym jak Keller go takowym uznała…?

Przejdźmy do sedna: kto stworzył tą powyższą – drugą – formę w języku migowym, określającą wyraz “KOCHAM CIĘ”.

Była to Helen Keller. Jak podaje wikipedia, urodziła się 27 czerwca 1880 roku i już mając 19 miesięcy przeszła bardzo poważną chorobę, która pozbawiła  ją wzroku, słuchu i częściowo możności mówienia. Rodzice zrobili wszystko aby pomóc swojej córce. Już w wieku młodzieńczym nauczyła się alfabetu Braille’a aby następnie studiować w Horace Mann School for the Deaf w Bostonie. Dzięki swoim wyjątkowym zdolnościom i pracowitości zdobyła bakalaureat jak i również znajomość kilku języków. Z wikipedii możemy się dowiedzieć jeszcze, że była pisarką, pedagogiem i działaczką społeczną, Była członkinią amerykańskiej Partii Socjalistycznej i związku zawodowego Industrial Workers of the World. Działała na rzecz równouprawnienia kobiet.

Pomimo istnienia już znaku miłości jako skrzyżowanie rąk wtulonych do ciała,  w amerykańskim języku migowym to właśnie Helen dodała omawiany znak papieski jako drugi z tym samym znaczeniem. Niewątpliwie jej działalność nie tylko społeczna lecz polityczna pozwoliła na oficjalne wprowadzenie tego znaku do amerykańskiego języka migowego, tym samym by były dwa znaki w języku migowym na to samo znaczenie…

Niewątpliwie była bardzo inteligentną osobą. I dokładnie taką to opisuje ją Wikipedia jak i inne oficjalne źródła. Lecz niestety nie podają o niej bardzo istotnych informacji:

Helen miała również “drugie oblicze”. Pasjonowała się okultyzmem do tego stopnia iż była członkinią Towarzystwa Teozoficznego założonego w 1875 roku przez Helenę Bławatską (na zdjęciu poniżej)

Helena-Blavatsky-1889 zdj. rok 1889

Ta pani była wielką okultystką. Można ją nawet nazwać “córką samego szatana”.  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zapraszam Cię do sprawdzenia czym faktycznie zajmowała się ta “kapłanka” i jej Towarzystwo Teozoficzne – jest mnóstwo informacji w internecie na ten temat.

Proszę zobaczcie jedno z dzieł szatanistki Bławatskiej “Dziwy Indji”:

dziwy_indji1

dziwy_indji2

Czy zauważacie jaki to gest “dyskretnie” Bławatska ukazuje lewą dłonią? Czy myślicie, że przez wpływ swojej uczennicy/koleżanki głuchoniemej Keller chce w tej książce o okultystycznych praktykach Indji przekazać gestem “KOCHAM WAS Czytelnicy” ??

Raczej chce pokazać swoje oddanie jej bogu – SZATANOWI!

Jak widzicie ta okultystka fascynowała się Indjami i jej mistycyzmem – czyż Sher nie ukazuje również swojego oddania tej szatanistycznej religijnie kulturze??

Jeśli mielibyście nadal wątpliwości co do działalności Bławatskiej i jej Towarzystwa Teozoficznego, którego członkinią była Helen Keller to spójrzcie poniżej:

 dziwy_indji SKLEP

Jest to zrzut ekranu z księgarni internetowej. Zobaczcie pod jakim działem można znaleźć omawiane dzieło Heleny Bławatskiej: “Astrologia, okultyzm, teozofia”. Żebyś nie miał drogi Czytelniku wątpliwości co do działalności pani Heleny to opis książki daje PEŁNE świadectwo:
“Książka głównej propagatorki okultyzmu i teozofii, na przełomie XIX i XX w., opartej na płytkiej fascynacji mistyką indyjską.”

W świetle przedstawionych przeze mnie dowodów (których o wiele więcej możecie znaleźć na internecie) nie sposób się nie zastanowić jaki FAKTYCZNIE miała cel Helen Keller gdy stwarzała ZAMIENNIK istniejącego gestu migowego KOCHAM CIĘ na swój – NIENATURALNIE ukazujący charakterystykę uczucia. Kto tak naprawdę miał wpływ na działalność Keller – czy ona na Bławatską, ze w swoich książkach pokazuje “KOCHAM WAS Czytelnicy” czy też Bławatska na Keller aby “przemycić” do języka migowego znak okultystyczny który JEDNOZNACZNIE mówi: “KOCHAM CIĘ SZATANIE“?

Cokolwiek byś nie myślał i sądził, sam fakt bycia uczestnikiem przez Helen Keller BEZSPRZECZNIE okultystycznej organizacji jakim jest Towarzystwo Teozoficzne – powinno być dla papieża jak i kardynała impulsem by NIE UŻYWAĆ tego akurat symbolu miłości.

I proszę nie próbujcie sobie wmawiać iż może oni nie wiedzieli o tych powiązaniach… Bo co jak co tak wykształcone osoby a i PRZEDE WSZYSTKIM “prowadzone duchem bożym” powinny doskonale o tym wiedzieć. Czyż nie?

Skoro ja PROSTACZEK po plastyku posiadam takie informacje to czyż oni i ich doradcy nie mają bladego pojęcia o tak ważnym symbolu z korzeniami czysto okultystycznymi?  Pomijając już fakt, że najbardziej znanym międzynarodowym znakiem miłości w języku migowym jest ten PIERWSZY z WYMOWNIE uczuciowo skrzyżowanymi rękami do serca/klatki piersiowej. Czyż nie powinni użyć tego znanego ORYGINAŁU???

Na koniec przedstawiam Wam iż papież Ratzinger również chciał przekazać wiernym ów “znak miłości” ale to zrobił raczej nieudolnie bo “zapomniał” odgiąć kciuki…

poperatingerflasheshorns

Ja nie mam ŻADNYCH wątpliwości jeśli chodzi o intencję tych “pasterzy owiec” lecz proszę Cię – zastanów się nad tym na tle informacji, które przedstawiam w artykule.

>

9 komentarzy do “Papież Franciszek, JAWNY szatanista – “UPDATE”

 1. Gdzieś czytałam odpowiedź jakiegoś Katolika w obronie świątobliwego papieża, że on poprostu ma przykurcz palców. Ciekawe, że tak na obu rękach jednakowo? Przykurcze zdarzają się jednak starszym ludziom więc ok. Ale czcigodny (i całkiem jeszcze młody) Bergolio na Filipinach też dostał takiego samego przykurczu? Szatan zaiste potrafi dokonywać wielkich cudów.
  Pozdrawiam.

 2. Kto na kościół psioczy tego śmierć bez księdza zaskoczy.
  A teraz zapytam, twierdząco:
  – a zatem ufam że modlisz się za niego…
  Zamiast tych strzelistych tekstów które nic nie wnoszą prócz zwątpienia miast zaufania radzę ci roześlij 20 smsów z prośbą o dalsze roszyłanie intencji modlitwy za Papieża Franciszka.
  Lepsze to i pełniejsze niż trwanie w tym artykule.

  1. Papierz, po pierwsze to śmierć mnie nie zaskoczy bo każdego dnia staram się być gotowy na nią -NIE boję się jej a wręcz mówię innym to będzie jeden z moich najszczęśliwszych dni w którym PONOWNIE spotkam mojego Zbawiciela i Boga – Jezusa Chrystusa. Wierzę w to, że On przyjdzie po moją duszę a nie DEMON pod postacią kobiety (czyt. Maryji). Ale żebyś nie zrozumiał źle – to nie znaczy że pragnę umrzeć już teraz – mam zdecydowanie misję do wykonania, którą Bóg mi powierzył – to nie tylko głoszenie o Jego CZYSTEJ Ewangelii lecz również Rodzina – opieka i wychowanie moich dzieci, które są od Niego darem. A nie tak dawno powinienem już nie żyć bo zasnąłem za kierownicą na autostradzie i CUDEM nic mi się nie stało. Oczywiście Tym CUDEM jest Jezusa ingerencja 🙂
   Także z tą śmiercią bez księdza to nie trafiłeś a i w dodatku moja Rodzina wie, że gdy umrę nie życzę sobie leżeć na katolickim cmentarzu lecz zwykłym komunalnym. Koniecznie BEZ krzyża i bez żadnych malutkich upadłych aniołków (szatanków). Jedynie życzę sobie aby na nagrobku był krótki napis w tym stylu: “Do końca wierny swojego Bogu i Zbawicielowi – Panu Jezusowi”. I wierzę, że wytrwam w tej wierności bo tego bardzo pragnę i to mój priorytet.

   Co do pytania – hmm nie ufaj swoim racjom lecz Boga – czyli Słowu Bożemu. Bo tutaj muszę Cię zmartwić gdyż NIE modlę się za tego ANTYCHRYSTA.
   Oburzony?
   Jeśli tak to polecam poczytać Słowo Boże a nie “papieskie nauki”, to byś wiedział, że naśladowca Pana Jezusa nie ma obowiązku modlić się w “pewnej kwestii” (1 J 5,16).
   A tą kwestią bezprecedensowo jest osoba ANTYCHRYSTA papieża Borgolio – jak i jego WSZYSTKICH poprzedników. To są SŁUDZY SZATANA i JAWNIE swoją posługą buntują się Prawdziwemu Bogu.
   Także nie licz na moje smsy.
   I pamiętaj, że to nie tylko w tym artykule będę trwać ale W CAŁOŚCI kierunku bloga, który tworzymy ponieważ również obnaża ewidentnie SZATAŃSKĄ działalność watykańskich zbrodniarzy przeciwko ludzkości, której zamyka drogę ku Zbawieniu – a którą jest Prawda Ewangelii Jezusa Chrystusa.

   ps. A zamiast Twoich NIC NIE WNOSZĄCYCH rad i pytań to może by najpierw wypadałoby odnieść się do zagadnienia, którym zajmuje się artykuł…????

 3. Deinkuje za Twoje komentarze. Jest cos w tym prawdziwego. Od poczatku nie “czuje” do tego papierza zadnej sympatii, wrecz przeciwnie. Ubolewam bardzo, ze przyszlo nam zyc w tak trudnych czasach.
  Pozdrawiam

  1. Właśnie jakiego kościoła? A czy Chrześcijanin musi być katolikiem ? Czy wierząc w Zbawiciela Jezusa muszę słuchać nauk kościoła.Nie.Ja wierzę w Jezusa a nie kościół.Lepiej samemu czytać Pismo Święte niż pozwalać sobie pruć głowę przez namiestników kościoła.Odrazu napisze że można spotkać również w kościele ludzi którzy sprawują swoją służbę z prawdziwym poświęceniem i w pełni oddają się Bogu i jegi nauką.Ale osób takich niestety jest mało.

   1. Maćku dobry komentarz aczkolwiek sprostowałbym jedynie końcówkę – można spotkać ludzi w kościele, którzy są oddani Bogu ale w KATOLICKIM ROZUMOWANIU. nie za pośrednictwem Bożej nauki lecz PAPIESKIEJ NAUKI. Oczywiście oni są “przekonani”, że oddają się prawidłowo Bogu – ale jak wspomniałeś, takich ludzi jest mimo wszystko niewiele.
    Zdecydowana większość to ci, co są bo w coś trzeba wierzyć lub bo tak nas wychowano…
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *