Biblie

Podkast „Przeciwnicy Słowa Bożego i ich taktyki”

5 października 2016
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Zapraszam Was serdecznie do posłuchania i obejrzenia nowego podkastu, który dziś nagrałem.

Przedstawiam bardzo ważną sprawę jak to właśnie przeciwnicy Prawdy Słowa Bożego milczą na świadectwo Boże a próbują ICH taktykami wybrnąć z patowej dla nich sytuacji.

Koniecznie obejrzyjcie abyście nie dali się zwieść fałszywym nauczycielom:

.

.
BARDZO WAŻNA AKTUALIZACJA 11.10.2016
.

Skłamalibyśmy, gdybyśmy napisali, że nie spodziewaliśmy się, że ten podkast będzie miał „dalszą historię”.

Oczywiście, gdyby podkast nie został zrobiony z tematami jakie porusza – w szczególności świadectwo Słowa Bożego z Mateusza i Izajasza – to absurdalna odpowiedź Obserwatora została by zakończeniem tematu.

Podkast z konkretami i czystą „namacalną” PRAWDĄ po prostu WYMUSIŁ zajęcie stanowisk przez zbawienną elitą.
Aż tak „odbił się echem” w tym ELITARNYM „zjednoczonym ludzie bOŻYM” że sam nawet guru Kubik zabrał głos!

Zanim zajmiemy się  przeanalizowaniem czy w PRAWDOMÓWNOŚCI i przede wszystkim,w oparciu o PRAWDĘ Słowa Bożego – ta elita odpowiedziała chciałbym skierować do nich wszystkich te słowa:

Ej elito, elito, kiedy będziecie postępować tak jak rzekomo głosicie bo piszecie na mnie CAŁY CZAS, że Drański OCENIA, OSĄDZA itp przez co łamie Prawo Boże a CAAŁA wasza odpowiedź na ten podkast jest jednym wielkim ocenianiem i osądzaniem – i to z waszym guru na czele!

Cały czas pokazujecie jakimi hipokrytami jesteście bo zamiast pisać osądy i oceniać Drańskiego to według WASZYCH słów powinniście miłować, wybaczyć i nie powodować sytuacji do następnych sporów – i przede wszystkim napisać, że będziemy się modlić o Ciebie do waszego boga (czyt. ROGACZA).

A zaprezentowaliście PO RAZ KOLEJNY, że osądzanie, ocenianie jest też waszą domeną.

Kompletnie NICZYM w tym nie różnicie się ode mnie! (czyt. Drańskiego)

Nie wstyd wam ludu bOŻY???? 🙂

Całą dyskusję naśladowców ICH Isusa możecie przeczytać pod tym linkiem:  http://zbawienie.forumotion.com/t18p300-zwalczanie-biblii-blogi-promujace-falszywe-doktryny-i-klamstwa

Na początku chcielibyśmy skorzystać i wykorzystać ten przywilej, że sam guru zabrał głos w sprawie tematu Drańskiego – więc spójrzmy co napisał na początku:

1

[…]

Ja nikogo nie trzymam w ryzach 🙂
Po prostu zadaje WEDŁUG MNIE bardzo konkretne pytania w sprawie Słowa Bożego oraz pokazuję PRAWDĘ, jak to naśladowcy Chrystusa lubią jarać blanty (czyt. „zrobić się”) – co kompletnie mnie przeraża, i nie tylko mnie z całą pewnością (nie liczę oczywiście w tym owieczek ze zjednoczonego ludu bożego bo tam możecie jarać maryśkę aż do „zrobienia się” bo przecież WASZE prawo boże tego nie zakazuje… 🙂 )

Rozumiem JEZUITO o pseudonimie „Henryk Kubik”, że te pytania nie są DLA WAS merytoryczne bo dotyczą Pana Jezusa. A to nie jest sprawa bynajmniej, która Was obchodzi.
Nie tylko to wiemy z tego o czym cały czas rozprawiacie na swoim „elitarnym” forum ale nawet z samego źródła waszego „pastwiska”.

Akurat miałem przyjemność niejednokrotnie z pewną osobą na FB rozmawiać o Biblii i niedawno zorientowałem się, że jest ona właśnie członkiem zjednoczonego ludu henrykowego.
Tzn BYŁA,bo niedawno was opuściła ponieważ jak sama przyznała o Panu Jezusie W OGÓLE tam NIE dyskutujecie a jedynie o Starym Testamencie.
Również powodem odejścia było to, że czuła cały czas presję i nacisk ze strony owieczek TWOJEGO stada, że ma nie mówić Jezus tylko ISUS.

Więc nie dziwię się Henryku, że moje pytania nie są dla Ciebie ani merytoryczne ani logiczne.

Z pewnością byłby merytoryczne i logiczne gdybym pytał kiedy będzie w końcu wymarsz „waszego” ludu na pustynie i po ile bilety na tą wycieczkę bo jednak chciałbym też się w tej elitarnym pustynnym ludzie znaleźć… 🙂 🙂 🙂

Wtedy to byłaby merytoryka i logika Henryku! Co nie? 🙂 🙂 🙂 🙂

Piszesz w dalszej części:

2

[…]

Oj chęci to Henryku na poszerzanie wiedzy to ja mam wielkie i z tego tytułu notorycznie słucham Słowa Bożego, czy to w domu jak mam chwilę spokoju, czy to w samochodzie, czy to w każdą niedzielę, kiedy kilka ładnych godzin w moich uszach rozbrzmiewa Słowo Boże. Jak wczoraj, gdy przesłuchałem całą Księgę Izajasza, i dzięki temu już wkrótce pojawi się bardzo fajny artykuł. Ale muszę Cię zmartwić bo nie będzie znowu ani merytoryczny ani logiczny bo będzie przedstawiał po prostu, że Bogiem, KRÓLEM, Świętym Izraela – dla Izajasza jest.. Pan Jezus 🙂

Ale podejrzewam, że wiem o jakie Tobie braki chęci u mnie/nas chodzi – ubolewasz, że nie chcemy poszerzać wiedzy o TWOJE jezuickie WYWODY, które głosisz a wolimy wzrastać JEDYNIE w Słowie Bożym.
I  to cię właśnie BOLI.

Nazywanie Ciebie JEZUITĄ czy szatanistą to nie są żadne obelgi – jest to 100% PRAWDY do której WSPÓLNIE nie mamy ŻADNYCH wątpliwości.
Jezuici jak wiemy to szataniści a że jesteś jednym z nich to nie nasza już wina.
Poza tym nie mamy żadnej pewności, że nadal żyjesz a WASZĄ antyChrystusową agendę przejął inny twój brat z TOWARZYSTWA jEZUSOWEGO.

Od dłuższego czasu nie pokazałeś się w żadnym podkaście więc pokaż chociaż że żyjesz, że to ty nadal działasz przeciwko Słowie Bożemu – Panu Jezusowi.
Prosiłem abyś wyszedł Z UKRYCIA i pokazał, że mieszkasz naprawdę w Perth.
Bo na chwilę obecną to ty kangury widziałeś jedynie na zdjęciu albo w przyklasztornym zoo 🙂

Nagranie zwykłego podkastu z tobą w roli głównej tak tylko by pokazać, że TO TY nadal to kwestia 10 min. Powiedz w nim: „Uważajcie na Drańskiego” i będziemy mieli pewność, że to „na czasie” i autentyczne.

Wyjdź w końcu Z UKRYCIA 🙂
Przez to i może choć troszkę – tyci tyci – odzyskasz „prawdomówności” w oczach internautów…

W dalszej części W KOŃCU zamiast zajmować się OCENĄ Drańskiego, odpowiedziałeś na pytania zadawane.
Z jakim skutkiem, zobaczmy:

3

Oczywiście, że to ja, my – oraz MILIONY czy nawet MILIARDY świętych, którzy oddali swoje życia przez wieki, za Swojego Boga Zbawiciela, Pana Jezusa – NIE rozumiemy, natomiast Ty o dziwo wszystko niemal rozumiesz a właśnie w szczególności BŁĘDNĄ Boskość Pana Jezusa, która jak piszesz zbudowana jest na „błędnym rozumowaniu”, „skażonych tekstach” i „błędnej interpretacji”.

Tak a ów święci „popełnili samobójstwo” bo „NIE ROZUMIELI”, że nie muszą swojego życia oddawać dla CZŁOWIEKA, Jezusa…

Jak nam „przykro”, że nie było Cię w tych czasach gdy te „miliony naiwnych” dla Boskości Jezusa oddawały życie dla SWOJEGO BOGA bo mógłbyś im powiedzieć, że nie muszą bo „rozumieją błędnie”, „to źle interpretują”…

Z „pewnością” tobie by uwierzyli…

Jak „pięknie” opisałeś CZŁOWIECZĄ „królewskość” Pana Jezusa tylko, że o dziwo cały czas piszesz SWOJE WYWODY o Nim w porównaniu Króli LUDZKICH  a kompletnie IGNORUJESZ dziesiątki, dziesiątki świadectw samego Słowa Bożego ukazującego, że to Dziecię, Król Izraela posiada BOSKIE ATRYBUTY!

Cały czas jak mantrę piszesz o Królu Jezusie zestawiając Go do króli LUDZKICH jak np Dawid czy Salomon.

Inne „sprawy” IGNORUJESZ definitywnie.

Owszem wspomniani królowie izraelscy, jako ludzie mieli władzę i panowanie nad Izraelem ale ŻADEN z nich nigdy nie był chociażby ZBAWCĄ dla SWOJEGO ludu.

Czemu nawet na ten temat NIE zająknąłeś się a przecież wyraźnie poruszyłem tą kwestię w podkaście i było częścią pytania???

Czy możemy wyczytać ze Słowa Bożego czy Dawid i Saul chociażby rościli sobie tak prawo do tego że lud Izraela należy DO NICH????

Czy kładli taki nacisk na to jak Bóg Izraela? :

„Ach, MÓJ lud!  Młokos go ciemięży
i kobiety nim rządzą.
Ludu MÓJ! Przywódcy twoi cię zwodzą,
i burzą drogę, którą kroczysz,
 Pan powstał, by wszcząć rozprawę,
stoi, by toczyć spór ze swoim ludem.
 Pan wchodzi na rozprawę
ze starszymi SWEGO ludu i z jego książętami:
«To wyście spustoszyli winnicę,
coście biednemu zrabowali, jest w waszych domach.
 Jakim prawem uciskacie MÓJ lud
i przygnębiacie oblicza ubogich?»
Wyrocznia Pana, Boga Zastępów.” Ks. Izajasza 3, 12-15

.

Dlatego się rozpalił gniew Pana
przeciw SWOJEMU ludowi,
wyciągnął na niego rękę, by wymierzyć cios,
aż góry zadrżały.” Ks. Izajasza 5, 25

.

„«Pocieszcie, pocieszcie MÓJ lud!» – mówi wasz Bóg.” Ks. Izajasza 40, 1

.

Moglibyśmy tak jeszcze wklejać i wklejać a to tylko 3 świadectwa z Izajasza, w którym jest mnóstwo takich ROSZCZENIOWYCH świadectw Samego Boga do JEGO ludu.

A czyż Pan Jezus nie przemawia z taką samą „roszczeniową” gorliwością do Ludu Izraelskiego właśnie JAK BÓG Starego Testamentu??

Czyż nie rości sobie Praw do SWOICH owiec, SWOICH synów?

I ów tą gorliwość roszczeniową Pana Jezusa POTWIERDZA samo Słowo Boże!:

„Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie” Ew. Mateusza 7, 29

Niesamowita jest to świadectwo  właśnie z tego tytułu, że pokazuje, że Król Jezus Chrystus jest INNY od wszystkich króli LUDZKICH ponieważ świadectwo nam mówi, że posiada WŁADZĘ NAUKI, której nawet uczeni w Piśmie nie posiadają!

A przecież to właśnie oni byli od nauki ludu Izraelskiego, NIE Królowie, którzy mieli DOPILNOWYWAĆ na tym „najwyższym ziemskim szczeblu” aby wszystko było zgodne z nakazami Boga Izraelskiego.

Od tego właśnie mieli uczonych w Piśmie, faryzeuszów no i oczywiście proroków, którzy mówili królom wyrocznie Pana – nauki Jego.

A tutaj ów Król Królów – Jezus Chrystus ma WŁADZĘ PONAD WSZYSTKIMI.

A ty JEZUITO piszesz o ów Królu Królów JEDYNIE porównując Jego w kontekście LUDZKICH królów IGNORUJĄC zdecydowaną większość Słowa Bożego!

I właśnie efekt mamy jaki mamy w twojej wypowiedzi, gdzie są to tylko i wyłącznie nieobiektywne TWOJE WYWODY .

Nic więcej.

Ale przejdźmy do twojego wymownego milczenia o Dzieciątku JAKO Zbawicielu…

To jest bardzo interesujące bo omijacie ten temat jak pies jeża…

Niejednokrotnie pisaliśmy do Was w tym kontekście i cisza nadal głucha… tak jak i teraz…

Zanim przejdę do tego jakże istotnego tematu to chciałbym przypomnieć, jak to wy głosicie WASZĄ „prawdę”.

„Niesamowite” jest to, że WSZYSTKIE świadectwa zawarte w Słowie Bożym, a które wskazują ewidentnie na BOSKOŚĆ Pana Jezusa dla was ZAWSZE są „błędnie rozumiane” lub „błędnie interpretowane” lub „skażenie masoretów”.

CAŁA wasza nauka opiera się jedynie właśnie na takim rozumowaniu – i to CAŁEJ elity bo najlepszym takim przykładem jest dowód z dzisiaj gdzie efraimita napisał odnośnie Boskości Jezusa:  http://zbawienie.forumotion.com/t121p200-czy-jezus-jest-bogiem

4

Drodzy, właśnie na tym opiera się CAŁA MAGIA zjednoczonego ludu bożego:

„Ale chodzi o ZUPEŁNIE INNE ZNACZENIE”

Drodzy, to „INNE znaczenie” dokładnie oznacza:

ZNACZENIE,które MY WAM przedstawiamy.

To jest ICH droga – i nie ma INNEJ (czyt. ICH) drogi.

Nie ma znaczenia już znaczenie wyrazów w danym języku (tu w polskim). Dokładne znaczenia do jakich ów wyrazy SĄ stosowane.

Podam Wam przykład.

Dla nich jak widzimy to, że Dziecię ZBAWIA lud nie czyni z Niego Zbawcy. (Już nawet nie czepiając się czyj to lud)
Cóż za absurd – ewidentnie zdanie jest poprawnie ułożone i to używając PROSTYCH wyrazów z prostymi  znaczeniami.

Ale NIE u nich – u nich to ma INNE znaczenie…

A teraz przykład też języka polskiego 🙂

„Rzut karny będzie wykonywał lider swojej drużyny, ten który ma opaskę na ramieniu z literką C”

Z tego PROSTEGO świadectwa komentatora możemy bez żadnych przeszkód i z pewnością stwierdzić, że rzut karny będzie wykonywał KAPITAN drużyny. NIKT INNY.

Ale dla zbawiennych to proste świadectwo komentatora zapewne mogłoby mieć INNE znaczenie…

Dla nich to nie byłby kapitan drużyny (Captain) tylko LIDER na ostatnim treningu, który założył sobie opaskę na ramię z literką C, która oznaczała dopiero co poczętego syna o imieniu Kuba.

A dlaczego literka C?

A bo ów piłkarz chciał użyć INNEGO znaczenia imienia i użył go w języku nie polskim ale w plemieniu aborygeńskim jako „CUBA” …

I właśnie takiego sprawozdania moglibyśmy się od elity spodziewać jeśli chciałaby tylko „zgloryfikować” pewne plemię aborygeńskie.

A czy Wy, Drodzy Czytelnicy kupicie te baśnie to już Wasza sprawa 🙂

 W dalszej części ten mąż bOŻY zjednoczonego ludu henryka pisze ponownie ich INNOŚĆ:

5

Także Drodzy, nie łudźcie się – musicie WSZYSTKO ODRZUCIĆ ze swoich umysłów aby w końcu móc wznieść się na ich INNY stan rozumienia… 🙂

No ale to zapomniał dodać efraimata, że język i znaczenia wyrazów to również powinniśmy zapomnieć i napisać słownik ZNACZENIA wyrazów na nowo 🙂

Polecam aby zjednoczony lud boży napisał petycję do swojego GURU aby nie tylko swoją biblię MARSjańską pisał lecz żeby napisał również „MARSjański Słownik wyrazów w INNYM wymiarze” 🙂

Wtedy może lepiej będzie można się połapać w ich INNEJ ideologi – jezuicko-żydowsko-ANTYChrystusowej.

Ale najbardziej „niesamowite” jest to, że ich INNOŚĆ rozumienia ZNACZENIA wyrazów czy to w polskim języku czy to angielskim działa TYLKO i WYŁĄCZNIE do świadectw, w których Pan Jezus JEST Bogiem!

Natomiast w tych wersetach, które oni przedstawiają jako DOWÓD na to że Pan Jezus NIE jest Bogiem to NIGDY nie ma ŻADNEJ MOWY o jakimkolwiek INNYM interpretowaniu, złym rozumieniu, skażeniu tekstów…

Cóż za „przypadek”?

Czy kiedykolwiek słyszeliście u nich o tym INNYM rozumieniu poniższego chociażby świadectwa Słowa Bożego, którym tak ochoczo się posługują?

„Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie.”  Ew. Jana 14, 28

Ile to razy wklejali to, że „Ojciec jest WIĘKSZY od Pana Jezusa” na potwierdzenie że w takim razie Pan Jezus nie może być Bogiem?

Oj sporo.

A czy słyszeliście kiedykolwiek o INNYM znaczeniu tego wersetu bo jest źle rozumiany, interpretowany lub skażenie? 🙂

Nie ma co się zastanawiać bo wiadomo że tu jak i w paru innych NIE ma żadnego INNEGO DLA NICH rozumowania – jest LITERALNIE, dosadnie i dokładnie tak rozumowane jakie ZNACZENIA wyrazy posiadają!

WOW – jednak oni potrafią prosto pisać bez zbędnej „faryzejsko-jezuickiej-metaforyczno-baśniowej” opowieści 🙂

Tylko szkoda, że tak potrafią JEDYNIE gdy dane wersety- znaczenia – pomagają im FORSOWAĆ AGENDĘ szatańską jak chociażby że Pan Jezus NIE jest BOGIEM Zbawicielem.

To nie są nasze bynajmniej wywody lecz PRAWDA, która łatwo można dostrzec jak tylko poczyta się ich „nauki”.

Ale przejdźmy do tej grubszej sprawy w końcu która troszkę już została poruszona a którą ich guru przemilczał.

Chodzi oczywiście o Zbawcę Izraela.

Niby przemilczał Henio o Dzieciątku Zbawcy a przecież niejednokrotnie pisze ze swoją elitą, że ICH Isus jest Zbawicielem.

Jeszcze chciałbym ponownie (bo już poruszaliśmy tą sprawę na blogu, bez echa odzewu oczywiście…) podkreślić, że Henryk jak i JEGO owieczki cały czas świadczą, że Bóg jest JEDEN i stąd Isus nie może być Bogiem.

Bardzo powołują się na znaczenie wyrazu „JEDEN” i widać, że wiedzą co on oznacza.

Choć przynajmniej sprawiają pozory do tego do czego im to pasuje – oczywiście, żeby zwieść że Jezus NIE jest Bogiem…

Czyli mówią oficjalnie, że ICH Isus JEST człowiekiem co sam Henryk w tym najnowszym komentarzu do podkastu potwierdził:

6

Jak widzimy jest dla oczywiste, że Isus był stworzony OD ZAWSZE jako CZŁOWIEK dorosły.

Czyli ICH Isus ZAWSZE był człowiekiem – dokładnie takim jak ja i Ty z tym wiemy z ich nauk że został wyróżniony przez Boga, i za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rzeczkami…

Mniejsza już z tymi ich BAŚNIAMI ale widzimy, że ICH Isus jest OD ZAWSZE człowiekiem.

Więc tego ICH CZŁOWIEKA nazywają Zbawicielem.

I pamiętajmy, że znaczenie wyrazu JEDYNY – Henryk jak i jego podopieczni doskonale znają.

A teraz zobaczmy co Słowo boże mówi nam KTO jest Zbawicielem.

Czy jest CZŁOWIEK Zbawicielem czy też Bóg a może jest ich więcej…?

„Gdyżem Ja jest Pan, Bóg twój, od wyjścia z ziemi Egipskiej; a Boga oprócz mnie nie poznałeś, i NIE masz ZBAWICIELA OPRÓCZ MNIE.” Ozeasz 13, 4

Jak widać Henryku ty masz ZBAWICIELA oprócz Boga Izraela bo jawnie piszecie, że Isus JEST WASZYM Zbawicielem.

To jak to jest?

Bóg zaświadcza, że NIE ma innego Zbawiciela prócz Niego a Ty mówisz, że masz INNEGO zbawiciela i to w dodatku CZŁOWIEKA?

Nie wstyd ci tak obrażać Boga na którego Ducha się powołujesz?????

Ja, Jam jest Pan, a NIE masz OPRÓCZ MNIE ZBAWICIELA.” Ks. Izajasza 43, 11

Ozeasz dokładnie potwierdził powyższe słowa SAMEGO BOGA – że TYLKO On JEDEN jest ZBAWICIELEM!

A Ty nauczasz, że WASZ Isus, który jest CZŁOWIEKIEM -jest Zbawicielem.

Cóż za SPRZECZNOŚĆ z SAMYMI SŁOWAMI BOGA Izraela!

A tak piszecie, że są one dla was najważniejsze.

Taa…

Nie będę wklejał więcej słów Samego Boga, że On TYLKO, JEDYNIE jest Zbawicielem – bo przecież już przedstawilśmy je niejednokrotnie na blogu.

Przeoczyłeś je, że takie herezje piszesz na Boga Izraelskiego…?

Wspomniałem o tym, że Pan Jezus ma ATRYBUTY BOSKOŚCI – i również On sam również je sobie PRZYWŁASZCZA:

„W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go, i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać.Kto Mnie nie miłuje, ten nie zachowuje słów moich. A nauka, którą słyszycie, nie jest moja, ale Tego, który Mnie posłał, Ojca.” Ew. Jana 14, 23

Elito zbawienna mam pytanie odnośnie tego, jednego Z WIELU świadectw w pewnej kwestii.
Choć obawiam się, że ZNOWU będzie trzeba użyć WASZEGO innego rozumowania…

Skoro Bóg dla was to JEDYNIE Ojciec to można wytłumaczyć, że Ojciec może ” przebywać” u WIELU ludzi, którzy Go miłują JEDNOCZEŚNIE.
Bo jest Bogiem więc może być w wielu miejscach W TYM SAMYM CZASIE.
Czyli gdy w tym samym czasie w Polsce znajdzie się miłujący Boga człowiek, oraz inny w Afryce, w Chinach i Grenlandii to naturalnie, że Ojciec wypełni świadectwo Słowa bożego powiedzianego przez Pana Jezusa i za sprawą iż jest WSZECHOBECNY – nie zawiedzie każdej z osób czy to w Polsce, Afryce, Chinach i Grenlandii i tym samym przybędzie do nich i będzie z nimi przebywał w tym samym czasie jednocześnie.
Bo jest Bogiem i jest WSZECHOBECNY.

No ale droga „elito” – skoro Isus jest dla Was CZŁOWIEKIEM OD ZAWSZE i zawsze nim JEST to jakim „cudem” i ów CZŁOWIEK może być w KILKU MIEJSCACH NA RAZ??

I żeby było „ciekawie” to ten CZŁOWIEK sam zaświadcza, że MOŻE TO CO TYLKO BÓG!

Bo przecież wiemy, że tylko Bóg jest WSZECHOBECNY a jeśli macie jakieś dowody, że np KRÓL-CZŁOWIEK albo prorok jakiś kiedykolwiek to zrobił i o tym zaświadcza nam Słowo Boże to proszę przedstawić dowód 🙂

Ahh i proszę nie interesuje nas WASZE inne rozumienie gdzie moglibyście wciskać wasze baśnie, że np WSZECHMOCNY Bóg użyje swej magicznej różdżki i sklonuje sobie Isusa aby nie okazał się KŁAMCĄ i rzeczywiście mógłby być na raz u tych ludzi – tak OBECNIE-RZECZYWIŚCIE.

Prosimy o przedstawienie choć JEDNEGO dowodu ze Słowa Bożego na możliwość KLONOWANIA człowieka by był w kilku miejscach na raz – OBECNY i TEN SAM CZŁOWIEK.

Miłego szukania… 🙂

To jest tylko jeden z wielu DOWODÓW Słowa Bożego, i to pochodząca z ust samego Pana Jezusa na JEGO WSZECHOBECNOŚĆ ale jakbyście mieli wątpliwości to przedstawimy więcej 🙂

Inne BOSKIE atrybuty, które Pan Jezus sobie przywłaszcza to chociażby: Dawca Życia, Sędzia Sprawiedliwy, Żródło Życia, badacz nerek i serca oraz JEDYNY Pasterz.

Nie będziemy ich tutaj omawiać bo przecież napisaliśmy SPECJALNE artykuły właśnie na ten temat.

Henryku i elito – piszecie, że Isus nigdy nie podawał się za Boga i nie ma ku temu żadnych dowodów.

Twierdząc tak i w zaparte cały czas tak głosić to tylko mogą PRZECIWNICY Prawdy – nad wyraz ANTY-Chryści o których nas ostrzega właśnie Słowo Boże!

Jeśli mało wam ten malutki „ułamek” dowodów, które powyżej zostały przedstawione to żeby było „śmiesznie” SAMO SŁOWO BOŻE zaświadcza PRZECIWKO WAM:

„Odpowiedzieli Mu Żydzi: «Nie chcemy Cię kamienować za dobry czyn, ale za bluźnierstwo, za to, że Ty będąc człowiekiem UWAŻASZ SIEBIE za Boga».” Ew. Jana 10, 33

I tutaj mamy DOBITNE potwierdzenie samego Słowa Bożego, że Pan Jezus UWAŻAŁ SIEBIE ZA BOGA i właśnie świadom był tego lud Izraela!

A jak można wnioskować, to Wy nawet po „milionie dowodów” wprost z UST Samego Pana Jezusa nie bylibyście świadomi tego!

A dlaczego?

Bo NIE CHCECIE przyjąć tego do wiadomości i tym samym NIE chcecie być tego świadomi!

Dlatego tak zaciekle zwalczacie Boskość Pana Jezusa i wywyższacie i rozprawiacie o Starotestamentalnym Prawie Tory, które już NIE OBOWIĄZUJE a to was najbardziej boli.

Henryku, czy jak tam masz na imię jezuito – jesteś z plemienia żmijowego, i od już jakiegoś czasu realizujesz WASZĄ żmijową agendę, którą od początku, gdy Pan Jezus nauczał prowadziliście aby zdyskredytować Go właśnie za to KIM jest – tym Dziecięciem, Bogiem Mocnym i Przedwiecznym Ojcem.

A w dalszej części stanąłeś w obronie owieczki, która dała się tobie zwieść:

7

Cóż za świadectwo dajesz na tak ordynarne i pogardliwe zachowanie ze strony Kamila.
Nie tylko go nie napominasz ale jeszcze PRZYTAKUJESZ takiemu zachowaniu.

Ale co się mamy spodziewać po Tobie jak sam z pogardą podchodzisz do bliźniego jak chociażby wtedy gdy nazwałeś bliźniego – „BEZWARTOŚCIOWĄ DZIWKĄ I SZMATĄ” i w dodatku spuentowałeś, że jej „WARTOŚĆ W OCZACH BOGA – NIEMAL ZERO!”

8

Całą wypowiedź możecie znaleźć pod linkiem http://zbawienie.forumotion.com/t118-rodzaj-ludzki-malzenstwo-biblijne-genetyka-powrot-do-podstaw

Oczywiście ty też nie złamałeś „Prawa Bożego” bo przecież w Torze nie ma takiego zapisu: „Pamiętaj abyś nie nazywał bliźniego „zwykłą dziwką i szmatą. Pamiętaj abyś nie podawał się za źrenicę mego oka”.

Nie ma takiego zapisu drodzy więc „nasz” jakże „wartościowy w oczach Boga Henio”, iż go wybrał na JEDYNEGO takiego rodzynka nie tylko w Polsce ale również na świecie – oczywiście nie złamał prawa bożego.

I to pisze osoba, która tak bardzo zaświadcza, że nie wolno nam sądzić, oceniać a… sam tak ordynarnie i bez skrupułów ocenił bliźniego i w dodatku jeszcze osądził jakby był źrenicą Boga i wie, że ów bliźni jest „wartością niemal zero” dla Boga (!!!!!!!!)

I według tego „męża bożego” przecież nie ma zapisu w prawie bożym, że „Nie nazywaj bliźniego skończonym debilem” i stąd i Kamil nie złamał  prawa….

I jeszcze porównuje w bezczelny sposób „skończonego debila” do słów samego Pana Jezusa – „plemię żmijowe, węże”. Cóż za tupet!

Ale „najlepsze” jest to, że największym wykroczeniem, którego boli Henia to to, że nazywam go… Jezuitą!!

„”Henio”, prawda boli…?

Przejdźmy do bardzo ważnej kwestii poruszonej w podkaście i co do której jak widzimy sam „mąż bOŻY” nie ma tak naprawdę zastrzeżeń – marihuana.

A mówiąc wprost – na temat JARANIA BLANTÓW czy też „bucha PRAWDY” jak to Obserwator dumnie zaświadcza.

Jeszcze tylko dodam ważną kwestię, że sam guru ubolewa, że Kamil nie wykasował tych zdjęć, mówiąc o nich jako pamiątki – insynuując tak jakby to była już PRZESZŁOŚĆ w życiu Kamila.
Dokładnie jak wcześniej to kasia (czyt. Jezuita „Henio” pod damskim nikiem) i liksar insynuowali.

Ale mataczycie bo NIE jest to żadna przeszłość ale wciąż TERAŹNIEJSZOŚĆ co do której już Kamil się przyznał jak i potwierdził w następnym komentarzu iż trwa to aż od 10 lat (!!!!!!)

Więc o jakich pamiątkach z przeszłości mówicie jak to teraźniejszość – CODZIENNOŚĆ – w życiu Kamila. (co poruszymy w dalszej części)

Wracając do Henryka – nic nie widzi złego w jaraniu blantów z marihuaną.

Tak na dobrą sprawę powinniśmy oczekiwać iż usłyszymy prawdę od człowieka, który miłuje tak bardzo prawdę i na jego witrynach ją jako jedyny podobno głosi..

Myślę, że większość z nas widziała osoby, które jarają blanty i ich stan pod wpływem tej rośliny zapewne niejednemu z nas budził niepokój co do „normalności” tych osób.

Czemu ów guru nie powie PRAWDY czym jest ta roślina i jak oddziaływuje i KTO ją używał…????

Zacznijmy od jej właściwości – a raczej składników.

A prawda jest taka, że marihuana – konopia indyjska – zawiera bardzo wysokie wartości substancji PSYCHOAKTYWNEJ zwanej THC!

I tu jest prawda iż marihuana przede wszystkim dzięki wysokiej wartości THC oddziaływuje na UMYSŁ człowieka.

Wiele stron na ten temat możecie znaleźć na internecie a ja jedynie podam te najistotniejsze elementy, które u elity zbawiennej jakby nie istniały…

Ahh no fakt – przecież nie ma nic o marihuanie w Torze więc jaraj blanty narodzie wybrany i ciesz się, „żeś wybrany”!!! 🙂

Ale elito, o kokainie czy LSD czy Extasy Bóg też nie wspomniał w Torze więc wynika, że białą kreskę w nosek mogę wciągnąć…? 🙂

Nie odpowiadajcie bo Torę to znam dobrze i nie ma tam nic o koce czy LSD więc aż ciśnie się na usta WEDŁUG WASZYCH NAUK: „ludu Izraelski wciągajcie kokę, zażywajcie LSD, bierzcie piguły Extasy i cieszcie się, że wybrani jesteście a przestrzegajcie tego co zakazałem mn nie jedzcie wieprzowiny!”

Czyli na obiadek zjedzcie kotlecika z fileta kurczaka a na deser zajarajcie blanta lub weźcie extasy.
A gdy już THC zacznie działać wtedy siądźcie przy kompie i napiszcie artykuł w którym „wyjawicie wielką tajemnicę bożą”.

I co ciekawe:

„THC po przyjęciu dostaje się do krwi – bardzo szybko w przypadku palenia, ale znacznie wolniej w przypadku spożycia doustnego. Wraz z krwiobiegiem THC dostaje się zaś do mózgu, gdzie molekuły chemiczne odszukują receptory zwane CB1, będące integralną częścią tulejki nerwu presynaptycznego.”

Także jak widzimy – PALENIE czyli JARANIE marihuany jest najskuteczniejszym i najszybszym „dojściem do prawdy” – co artystycznie można nazwać stanem „bucha prawdy”…

„Po wychwyceniu THC, receptory CB1 aktywują tzw. G-proteinę, która uruchamia cały proces elektryczno-chemiczny, będący podstawowym sposobem porozumiewania się neuronów pomiędzy sobą. Kluczowe są tu kanały wapniowe i sodowe, zależne od napięcia elektrycznego typu N oraz P/Q, które są usypiane przez bezpośrednią działalność proteiny. Pośrednio – poprzez cyklazę adelynową, zmniejszającą poziom enzymu cAMP – jest także usypiana aktywność kanału wapniowego typu A. To z kolei zmiejsza aktywność kanałów potasowych oraz ścieżki MAP kinazy… i prowadzi do słynnej euforii.”

Jak widzimy – marihuana oddziaływuje przede wszystkim na UMYSŁ, MÓZG – i to w taki sposób że „usypia go” a mimo wszystko prowadzi do „słynnej euforii”.

Dokładnie do tej „euforii”, której bynajmniej Kamil się nie wstydzi:

910

Kamil tutaj przyznaje, że THC już zadziałało, uspało mu umysł i przeniosło go w stan „euforii” co w żargonie „miłośników THC” oznacza: „Zrobieni”…

Henryku to i tak nic, że nie wspominasz kompletnie o tym, że marihuana i jej właściwości są przede wszystkim PSYCHOaktywne i właśnie w szczególności jej działanie skierowane jest W UMYSŁ człowieka.

A czemu nic?

Bo ty jako rzekomy miłośnik boga i prawdy nie wspominasz o zdecydowanie gorszej PRAWDZIE dotyczącej marihuany.

Zanim napiszę o tym to chciałbym wspomnieć jak to ty ze swoją elitą bardzo przykładacie wagę do tego by OSTRZEGAĆ ludzi przed „magicznymi właściwościami” uczestniczenia we mszach katolickich, spożywaniu „eucharystii”, słuchaniu rocka i innych tego typu muzyki a… MILCZYCIE o bardzo mrocznym sekrecie na temat marihuany!

WSZYSCY – jak jeden mąż, jedno stado (kozłów) – milczycie na temat, że marihuana od pradawnych lat była używana do POGAŃSKICH RYTUAŁÓW!!!!!!

I po dziś dzień szamani jej używają właśnie w tym celu!

Jest wiele na ten temat na internecie i proszę drodzy Czytelnicy poszukajcie o tym bo prawdy o niej nie dowiecie się od tej szatańskiej elity – tak samo jak Prawdy o Bogu!

„Konopie są rośliną szamańską. Marihuana od wieków była wykorzystywana przez różne ruchy religijne do celów sakralnych. Obecnie konopie są rośliną czczoną przez hinduistów i rastafarianów. Czy, zdaniem szamanów, konopie mogą pomóc w rozwoju duchowym? Oto przemyślenia jednego z nich.”

https://www.cannabisnews.pl/szamani-o-marihuanie/

„Dla ludzi o przeciętnym rozwoju duchowym, czyli większości z nas, świat składa się z tego, co spostrzegamy za pomocą pięciu zmysłów, naszego wychowania i doświadczenia. Przejście od świata rzeczywistego do magicznego jest zablokowane i niedostępne. Marihuana pozwala pokonać tę granicę, poczuć zmysły, których do tej pory nie byliśmy świadomi. W sposób naturalny otwiera, bowiem ważne czakramy:

  • Czakram gardła, odpowiedzialny za komunikację z innymi ludźmi, wyrażanie siebie przez sztukę i pracę; pierwszym efektem działania marihuany jest gadatliwość, euforia; pod jej wpływem w tej fazie powstawały działa artystyczne.

  • Czakram trzeciego oka, odpowiedzialny za wgląd w siebie, intuicję i inne procesy myślowe; w tej fazie działania używki przychodzi moment refleksji, przepływu myśli, które wydają się być dużo jaśniejsze i prostsze do sformułowania, podnosi się poziom intuicji.

  • Czakram korony, odpowiedzialny za zjednoczenie ze Wszechświatem i Bogiem; ostatnia faza działania marihuany to izolacja.

Kolejna ciekawa historia z jaraniem blantów:

Znaleziona w grobie szamana na pustyni Gobi 2700-letnia marihuana zachowała swoje odurzające właściwości.

Marihuana jako używka była wykorzystywana już 2700 lat temu. Do takiego wniosku doszli naukowcy, którzy zbadali skład grobu pochodzącego z tego właśnie okresu historii ludzkości. Oprócz innych przedmiotów w grobie szamana znaleziono prawie 800 gramów konopi indyjskich. Ta najstarsza na świecie marihuana nie różni się niczym od jednego z najbardziej popularnych w dzisiejszych czasach narkotyku.

http://www.focus.pl/technika/najstarsza-na-swiecie-marihuana-5477

Proszę, poszukajcie sami bo nie będę wklejał tutaj wielu materiałów na ten temat bo niezaprzeczalnym jest fakt, że marihuana była od pradawnych czasów i JEST NADAL wykorzystywana w celach rytuałów magicznych, pogańskich, które jak wiemy są szatańskimi rytuałami aby otworzyć się na świat upadłych!

A rzekomy zjednoczony lud boży, który przestrzega przed tym aby nie chodzić na msze bo jest to rytuał szatanistyczny, nie słuchać muzyki rock pank i ogólnie wszelkiej bo są to RYTUAŁY – nie tylko nie mówi nic o PRAWDZIE czym jest marihuana OD PRADAWNYCH WIEKÓW ale wręcz ją ZACHWALAJĄ (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Prosimy Was gorąco abyście naprawdę potraktowali poważnie Słowo Boże i Prawdę zawartą w Nim ponieważ jeśli będziecie karmić się tym co zjednoczony lud boży z ich GURU SZAMAŃCKO-JEZUICKIM piszą to niewątpliwie zostaniecie zwiedzeni.

Bo jak widzicie nie jest to lud boży lecz SZCZELNIE ZAMKNIĘTA elita, która POSIADŁA RZEKOMO WIEDZĘ NA PRAWDĘ – i wzajemnie przytakują sobie i to również w tak skrajnie szatańskim postępowaniu jak JARANIE marihuany!

A chciałoby się napisać, że jest to lud boży, który jest ZAMKNIETY SZCZELNIE na Prawdę Słowa Bożego a który ma SZEROKO OTWARTY CZAKRAM „KORONY”  „aby zjednoczyć się z wszechświatem i bogiem”.

Oczywiście tym bogiem rogatym, którego sam guru niedawno na rzekomym Mojżeszu przedstawił.
Właśnie dlatego tak chcą przywrócić Prawo Tory bo rogaczowi się marzy że to Mojżesz od niego wziął prawa…
I właśnie tak się chce promować poprzez JEZUITĘ „Kubika”.

Przejdźmy co jeszcze napisał w komentarzu ten „głosiciel prawdy”:

11

Henryku ale to nie jest żadna inna beczka.

To jest ta sama cały czas beczka, z której wyciągasz ZGNILIZNĘ, która od 2000lat chodowana jest przez twoich starszych braci w wierze FARYZEUSZY i UCZONYCH W PIŚMIE – ale należący do tego samego plemienia co ty – plemienia żmijowego.

Jak widzimy drodzy Czytelnicy ów artykuł będzie znowu pisany za pośrednictwem ICH standardów czyli INNEJ strony – czyli jezuicko-żydowskiej.

Zresztą ponownie pisze o tym w dalszej części:

12

Jak widzimy ZNOWU mamy „zupełnie inne tłumaczenie”…. ha ha ha ha

Henryku dlaczego piszesz, że ów INNE znaczenie jest „zupełnie niespodziewane” jak przecież oczywiste jest jakiego możemy się spodziewać??

Oczywiście, że to będzie TAKIE SAMO znaczenie, które od 2000 lat WASZE plemię realizuje – iż Pan Jezus Chrystus nie jest Bogiem – Mesjaszem, Przedwiecznym Ojcem, Bogiem Mocnym.

Kogo chcesz tym artykułem zaskoczyć? 🙂

Zgnilizną jedynie karmią kozły z twojego koźlęciego stada!

Choć większość to przecież ty i twoi bracia z klasztoru braci jezuitów z dumnie brzmiącymi „prawdomównymi” nickami….

Poza tym czemu kłamiesz, że W ŻADNEJ polskiej Biblii nie jest dobrze przetłumaczony a mam wiele wydań angielskich – z różnych wieków i przekładów i są DOKŁADNIE TAK SAMO przetłumaczone jak i Polskie.

Widzę, że z waszej podgnitej już beczki od 2000lat będziesz musiał dużo tej ZGNILIZNY wyciągnąć na ten artykuł… 🙂

Dobrze, że nie spodziewasz się podziękowań z mojej strony i to jest JEDYNA PRAWDA, którą piszesz w tym komentarzu 🙂

Dalej piszesz:

13

Jedynym Sędzią, który wyda wyrok jest Bóg Sprawiedliwy, Król Królów, Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Bóg Mocny, Przedwieczny Ojciec, Zbawiciel i Odkupiciel – Pan Jezus Chrystus.

Ja natomiast z chłopakami przedstawiamy PRAWDĘ, która jak widzimy obnaża nad wyraz wasze kłamstwa.

Czytelnicy już sami sobie rozsądzą czy to co ukazujemy jest fałszerstwem czy też PRAWDĄ.

Ale już darowałbyś sobie pisać ponownie jaki to niewinny jesteś… 🙂

taa…

Szatan z upadłymi w Słowie Bożym w a szczególności w Księdze Henocha, też czują się tacy niewinni… 🙂

Na koniec znowu dałeś „niezbity dowód” ze Słowa Bożego iż Pan Jezus NIE jest Bogiem…

14

Henryku jak to?

To tylko tyle?

Dałeś SAM WERSET ze Słowa Bożego bez ŻADNEGO twojego wyjaśnienia?

To teraz sam werset wystarczy?

Nie ma ŻADNEGO INNEGO rozumienia tego tekstu?

ŻADNEGO „zupełnie niespodziewanego znaczenia” tego wersetu???

ŻADNEGO skażenia???

Naprawdę?????

Tak po prostu – cytat i już – DOWODZIK?

Robisz sobie znowu z Drańskiego jaja i z Czytelników również??? 🙂

N I E S A M O W I T E – i czasem nie trzeba tak wielu zawiłych interpretacji, zupełnie innego zrozumienia aby odkryć „prawdę” w Słowie Bożym…

Tylko BARDZO CIEKAWE, że u zbawiennych działa to TYLKO aby udowodnić, że Pan Jezus NIE jest Bogiem….

Drodzy Czytelnicy sami oceńcie postawę naszą a guru wraz z elitą w tym kontekście a teraz należy zająć się samym „zainteresowanym” w tym podkaście – Obserwatorem – który również zabrał głos na ich elitarnym forum.

Całość możecie przeczytać w linku z forum natomiast zajmiemy się tymi najważniejszymi świadectwami z jego wypowiedzi.

Oczywiście cały początek komentarza jest OCENIANIEM, OSĄDZANIEM KuDrańskiego – a przecież tego nie wolno i ponoć nie robi…

15

Taa…Ty i TWOJA „ZAWSZE” prawda…

Już niejedni Czytelnicy czy tutaj czy u Detektywa mogli się przekonać odnośnie twojej „PRAWDOMÓWNOŚCI”.

A zaraz ponownie się przekonamy co za kłamstwa wciskasz (czyt. Obserwatora „prawdę”)

Czytając twoją historyjkę życia zastanawia nas jedno:

Czy ty ją wymyśliłeś o swoich problemach „zdrowotnych” – z powodu że masz problemy ze spaniem ( 🙂 ) , czy też skorzystałeś z opcji „telefonu do przyjaciela” –> GURU a ten zapewne do Izraela??

W twoją „urzekającą” historię z problemem zasypiania na które znalazłeś „lekarstwo” – MARIHUANE- nawet by nie uwierzyli widzowie TVN-u gdybyś ją opowiedział na wizji u Ewy Drzyzgi! 🙂

Ciekawe że sprawa z Twoim UZALEŻNIENIEM od marihuany – które już TRWA AŻ 10 LAT (!!!) – dość długo jest na tapecie na internecie i wypowiadałeś się już na ten temat i ANI razu nie wspomniałeś, że bierzesz ją na „ciężkie twoje schorzenie” jakim jest problem… z zasypianiem… 🙂 🙂

Ta bajeczka została tobie opowiedziana bezpośrednio z Izraela czy też z klasztoru ojców jezuitów, w których przebywa twój mentor-guru?? 🙂

16

Jedyną PRAWDĘ, w którą jesteśmy w stanie uwierzyć to że jarasz blanty AŻ od 10 lat.
I to niestety smutna PRAWDA.

Jak widać taki z Ciebie poszukiwacz „prawdy”, że wciągasz „bucha prawdy” już  przez 10 lat a nawet nie wiesz, że ów łagodne działanie od PRADAWNYCH CZASÓW stosowano w rytuałach POGAŃSKICH/szatanistycznych????

Ty co wyjawiasz wielkie tajemnice boże a bierzesz do ust i wciągasz bardzo NIEBEZPIECZNĄ materię, która PRZEDE WSZYSTKIM oddziała na stan umysłowy i DUCHOWY????

O czym od pradawnych czasów wiedzą szatańscy kapłani – szamani/okultyści?

Oni nie potrzebowali naukowców by odnaleźć TEN MAGICZNY czynnik THC – którego marihuana najwięcej zawiera – aby wiedzieć, że „zrobią się” gotowi na DOZNANIA DUCHOWE – otworzą się na MAGICZNY, SPIRYTYSTYCZNY świat DEMONÓW.

Zobaczmy jaką to bajeczkę przekazali ci z góry (a raczej z dołu-szeolu) żebyś napisał na forum:

17

Kamilu jaki ty „schorowany” byłeś w tym dzieciństwie, że normalnie jedynym lekiem na twoje „ciężkie medyczne schorzenie”,które pozwoliło ci prawidłowo funkcjonować w twoim „ciężkim stanie zdrowia” – jest marihuana.

Wiesz, w sumie „dobrze: , że ją jarasz – PALISZ bo jak wiemy zdecydowanie szybciej działa niż byś brał ją doustnie jak chociażby w formie olejku… 😉

Tutaj widocznie zgłębiłeś wiedzę, że jaranie blantów jest NAJLEPSZE 🙂

Wiesz, „przykro nam” było słyszeć o twoim problemie medycznym. „Dziękujemy” że właśnie AKURAT TERAZ otworzyłeś się przed Czytelnikami.

Ale czy to PRAWDA to już inna bajka…

Bajka, na którą DOROŚLI Internauci, Czytelnicy z pewnością się nie nabiorą 🙂

Ale mamy do Ciebie pytania, skoro otworzyłeś się iż pomaga tobie ta wspaniała „szamańska” roślinka na BEZSENNOŚĆ.

18

Tutaj w twoim „zestawie” turysty obok kawy bierzesz też twoje LEKARSTWO na bezsenność.

Powiedz nam czy wybierałeś się gdzieś jako turysta na kilka dni, że będziesz spał gdzieś poza domem? 🙂

19

Widać, że jest dość jasno na zewnątrz a ty jak widzimy już „zażyłeś” twój LEK na BEZSENNOŚĆ.

Widać, że nawet zaczął działać…

Powiedz mi czy na tej ławce miałeś położyć się i walczyć z „bezsennością”?

Ahh .. a widać, że kolega obok też bierze ten sam lek co ty – marihuanę – bo widać, że też już zadziałał.

A kolega to na jakie schorzenie „jara” ten lek? 🙂

Też męczy go bezsenność w JASNY dzień??? 🙂 🙂 🙂 🙂

Może nie mogliście zasnąć bo po prostu to był dzień a nie nawet wieczór panowie????? 🙂

A dalej zaświadczasz wielce „ciekawe” rzeczy:

20

Oj Kamilu, Kamilu – widać, że przez te 10 lat jarania maryśki składnik THC bardzo uspał twoje neurony – umysł, i tym samym ograniczył jego postrzeganie rzeczywistości.

Jakbyś choć troszkę pomyślał co mówię w podkaście to doszło by do twoich neuronów/umysłu- że pokazuję i ZACHĘCAM wszystkich aby zapoznali się z artykułem „Rogatość Prawa” w którym DOKŁADNIE przedstawiam temat.

A w tym temacie nie tylko ZNOWU dałem możliwość przesłuchania tego utworu ale nawet POFATYGOWAŁEM SIĘ napisać jego tekst:

21

I to CAŁY TEKST i w dodatku wytłuściłem interesujące przesłanie.

A ty piszesz teraz takie bzdury…

Sam fakt, że w podkaście puściłem CAŁY utwór pokazuje, że kompletnie twój umysł jest oderwany od rzeczywistości.

Ale piszesz, że dajesz ten utwór do przesłuchania i że tam PRAWDĘ głosisz.

Ah ta twoja „prawda”…

No zaraz się przekonamy PONOWNIE jaka to „prawda”…

Ale pamiętajmy, że raptem KILKA ZDAŃ WYŻEJ pisałeś „też prawdę”, że marihuana pomaga tobie na BEZSENNOŚĆ – w tym strasznym schorzeniu…

Należy nadmienić, że utwór nagrałeś we wrześniu 2013 roku a więc 3 lata temu.

Wychodzi na to, że napisałeś go w czasie gdy marihuanę bierzesz jako „antidotum” na twoją BEZSENNOŚĆ od 7 lat.

To powiedz nam – jak to możliwe, że w tym utworze chwalebnym dla „maryśki” nie poświęciłeś ANI zdania na temat, że tak bardzo Ci ona pomaga na BEZSENNOŚĆ????

A tak na dobrą sprawę PRZECZYSZ temu co w „prawdzie” podobno śpiewasz!

Spójrzmy co zaświadczasz:

„Ty nie wiesz jaka prawda, stoi za tym ukryta –
To przez ludzi, którzy chcą zrobić z Ciebie niewolnika,
Byś niczego nie dotykał co OTWORZYĆ OCZY może,”

Kamilu a my myśleliśmy, że ty jarasz maryśkę aby pomogła Ci ZAMKNĄĆ OCZY a nie OTWORZYĆ???

Czyli śpiewasz PRZECIWIEŃSTWO bo zaświadczasz, że OTWIERA OCZY a nie zamyka – czyli nie walczy z bezsennością…

To jak to jest???? 🙂 🙂

Cenię sobie ziele i dobrze mi w tym kolorze,
wtedy PATRZĘ na ten świat mając wciąż otwartą głowę.
Dostrzegam rzeczy nowe, poza schematu wzorem,”

I znowu mamy dowód, że wcale nie „cenisz sobie ziela” za to że pomaga Ci w BEZSENNOŚCI lecz wręcz PRZECIWNIE – za to że możesz MIEĆ OTWARTE OCZY bo przecież patrzysz na ten świat z „otwartą głową”!
Z pewnością dostrzegasz „rzeczy nowe” i z pewnością one są SPOZA schematu który Słowo Boże głosi – co widać ewidentnie w twoich artykułach!

No tak – na umysł to jak wiemy ziele to nieźle działa – a w dodatku przez palenie najszybciej.

„Puścić z dymem wszystkie żale i poczuć się doskonale.
Obserwować piękno ziemi i odgonić myśli szare.
Uwolnić wyobraźnię, serca marzeń, posklejać to do kupy i ułożyć plan wydarzeń.
Przemyśleć wszystko i zastanowić się nad sobą.
To lek na dolegliwość w czasach gdy za życie pogoń.
Też chcesz się poczuć błogo to zarzuć ten kawałek,
Sztachnij se bucha PRAWDY, popłyń se z pozytywnym hajem bo to nie są żadne baje.

No no no, i kolejny raz mamy przeciwieństwo iż o BEZSENNOŚĆ chodzi – znowu chcesz nie zamykać oczu do snu lecz OTWIERAĆ „aby obserwować piękno ziemi”.

Mało tego – zaświadczasz że pomaga Ci uwolnić wyobraźnię i tym samym pomaga posklejać i ułożyć PLAN WYDARZEŃ.

Nie mamy wątpliwości skąd takie BAŚNIOWE artykuły piszesz. Wszak wyczytać w nich można iż niezłą WYOBRAŹNIE masz, która za nic się nie trzyma Prawdy Słowa Bożego.

22

Ten „plan wydarzeń, który ułożyłeś” w tej całej serii artykułów musiał być ułożony z pewnością po „niezłym” towarze – wartość THC w tej trawce co podczas pisania tej serii paliłeś – musiała być naprawdę BAARDZO WYSOKA bo oderwanie od Prawdy Słowa Bożego jest tam przeogromne!

Puentujesz ów „prawdę” z klipu, która PRZECZY prawdzie na którą powyżej się powołujesz, tak:

23

Ależ oczywiście, że nikt nie pokaże Ci w Torze przykazania:

„Nie będziesz jarał blantów z maryśki”

Równie dobrze jak podejdzie do mnie człowiek który wciąga koke – też niestety mu takiego zapisu nie pokażę w Torze bo widocznie Bóg
„zapomniał” wymienić akurat tych „produktów”…

Więc on odejdzie od Drańskiego z bananem na ustach i będzie dalej OTĘPIAŁ SWÓJ UMYSŁ.

I z pewnością do niego by nie doszło tak jak i do was nie dochodzi, że mamy być trzeźwi na umyśle, a w szczególności stronić od praktyk, które mają podłoże spirytystyczne i demoniczne.

No cóż Kamilu, twój wybór i nie mam zamiaru cię przekonywać ale jestem przekonany, że Internauci i Czytelnicy wyciągną „lekcję” z tej aktualizacji prawidłową.

Bo tak naprawdę to robimy przede wszystkim dla Nich aby nie dali się zwieść takim fałszywym nauczycielom jak ty, twój guru i całe wasze zjednoczone KOŹLĘCE stado z pasterzem Kubikiem na czele.

Uważamy, że aktualizacja zawiera wszystko co chcieliśmy przekazać i nie będziemy ciągnąc tego tematu o maryśce bo kolejny artykuł o Bogu proroka Izajasza sam się nie napisze 🙂

Pozdrawiamy w szczególności wszystkich wiernych Bogu i Zbawcy – Panu Jezusowi!

Pan Jezus jest JEDNYM z Ojcem i gdy tą JEDNOŚĆ rozłączycie to efekty będą takie jakie możecie zobaczyć w elicie zbawiennej.

4 Comments. Leave new

Rafal Kudrański
6 października 2016 21:03

Drodzy, nie trza było długo czekać na ICH „odpowiedź” na ten podkast.

I to żeby było ciekawie, sam GURU Kubik jest jej sprawcą.

Ale nie łudźmy się, że odpowiedział na temat Dziecięcia, które posiada SWÓJ lud, który zbawi a ów Jego królestwo zbawione będzie trwało na wieki.

Już w południe guru zbawiennej elity „odpowiedział” na forum w taki oto sposób:

„Mam kilka linków do niedojrzałych blogów i piszę, ze jest tam sporo prawdy i warto tam zajrzeć.

A oni niech zaglądają i porównują.

Potem do nas piszą i się zwierzają ponieważ widzą, że naszym celem nie jest sąd nad innymi ale dostarczamy dowód na Prawdę, która zaczyna do wielu powoli ale skutecznie docierać.

Nauczanie typu – Rafał – powoduje natychmiastową ucieczkę osób szukających Prawdy.

Nie naśladujmy jego sposobu głoszenia.”

Pełny komentarz, który spuentował „Drańskim” znajdziecie w tym linku http://zbawienie.forumotion.com/t4p650-czasy-konca

Nie łudźmy się, że jest to przypadek, że Drańskiego musiał ZDYSKREDYTOWAĆ.

Tak właśnie ZAWSZE działali i jak widzimy działają. W momencie gdy obnażyliśmy ich KŁAMSTWA SZATAŃSKIE – ZAWSZE próbowali zdyskredytować nas za pośrednictwem mojej osoby.

ZAWSZE – i jak widzimy kolejny raz skorzystali z „Poradnika jezuickiego agenta”.

No bo ostatnio jakoś ucichło o mnie w ogóle u nich a tu proszę – akurat niespełna dzień po podkaście GURU z towarzystwa jezusowego „przypomniał” sobie o mnie i oczywiście w ZŁEJ intencji.

Ahh a jacy oni „z prawdy”…
Tak taaaak JEZUITO – tylko wam tyle pozostało aby próbować sobie dodawać „prawdomówności” a kompletnie zapomniałeś o pytaniach odnośnie Dzieciątku i JEGO „własności”, którą SAM zbawi..?

No Henryku pokaż w końcu że umiesz rozmawiać o Prawdzie Słowa Bożego i wytłumacz pytania/sprawy z Dziecięciem poruszane w podkaście?

Pokaż, że te bzdury jezuickie co się uczyłeś w towarzystwie, w klasztorze, są czegoś warte bo na razie to jak widzimy BEZUŻYTECZNE BZDURY, które w pył są rozstrzaskiwane gdy zestawi się je z PRAWDĄ Słowa Bożego.
Przestań non stop używać waszego JEZUICKIEGO poradnika pt. „Zdyskredytować goja”

Czekamy… 🙂

Odpowiedz
Rafal Kudrański
7 października 2016 13:15

„Na początku było Słowo,
a Słowo było u Boga,
i Bogiem było Słowo.

[..]

Na świecie było Słowo,
a świat stał się przez Nie,
lecz świat Go nie poznał.
Przyszło do SWOJEJ WŁASNOŚCI,
a SWOI Go nie przyjęli.
Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli,
dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi,
tym, którzy wierzą w imię Jego –
którzy ani z krwi,
ani z żądzy ciała,
ani z woli męża,
ale z Boga się narodzili.”
Najwspanialsza Prawda Boża zaświadczona już na początku Ewangelii przez Apostoła Jana.

Słowo, Dziecię, Pan Jezus – przyszedł do SWOJEJ WŁASNOŚCI (do SWOJEGO ludu), a Ci go nie poznali – ODRZUCILI.

Ale znaleźli się i tacy, którzy uwierzyli w SWOJEGO Boga Stworzyciela – Pana Jezusa – i to właśnie oni zostali zrodzeni PRZEZ BOGA – Pana Jezusa.

A czy Wy uwierzyliście BOGU – który oddał SWOJE życie za TWOJE grzechy?
Za grzechy JEGO ludu?
Czy Ty chcesz skorzystać z tej ŁASKI miłości jaką ofiarował Tobie SAM OSOBIŚCIE Twój Stworzyciel?

To już zależy od Ciebie ale nie licz na Jego ŁASKĘ gdy będziesz uważał Go za CZŁOWIEKA „wyróżnionego przez Boga” – a nie oddasz Mu NALEŻNEJ czci BOSKIEJ jako Twojemu STWORZYCIELOWI?

No chyba, że chcesz należeć do ludu Pana Jezusa?

Jeśli nie to…kiepski masz wybór bo Słowo Boże mówi DOSADNIE, że inny lud to… lud diabła…

Twój wybór i Twoja wola – na siłę z pewnością Pan Jezus nie będzie chciał Ciebie trzymać w JEGO Królestwie, które ma trwać NA WIEKI! 🙂

Odpowiedz

Rafale, dawno nie pisałem nic nigdzie na żadnym forum czy blogu z uwagi iż nic nie da to pozytywnego wkładu w pracę Twoją ani innych. Obserwuję wiele a szczególnie trzy strony Twoją, detektywa i „zbawienie.com – Henryk Kubik”. Fakty są takie
1. źródło myśli stron poniższych pochodzi od Henryka Kubika, który założył celowo swą stronę.
2. Detektyw prawdy założył swoją
3. Rafał założył swoją
Efekty: Takie jak wyżej czyli podział na 1,2,3
Przemyślenia: czysto ludzkie i logiczne
1. Moja żona zapytała mnie jak odkryłem stronę Henryka a skąd wiesz że to nie oszust? Zastanowiłem się i odpowiedzałem jaki oszust? „Kłamca nie mówi tego co ja obserwuję na świecie!”(2011 r.). Od tego czasu aż do teraz czytam forum „Henryka” nie jestem jakoś zdumiony ale do 2016 to transformacja poszła już tak szybko że sam Henryk nie zorientował się jak by mu transplantowali mózg ! Nikt kto ze zwykłych poddanych strasznych sił wrogich człowiekowi nie śledzi wydarzeń lub subtelnych zmian nic nie zauważy! Wniosek Henryk się zagubił albo i już nie on…bo nie poznał Prawdy
2. Detektyw prawdy zrozumiał czy doświadczył, że coś jest złe na świecie i to jego podłoże do działania i myślę że nic więcej za nim nie stoi, Uznaję Piotra jeszcze nie dojrzałe ale zanosi się za plon!
3. Rafale nie jesteś sam i powyższe 1,2 może atakować, wyjaśnij jedną sprawę dla 1 i 2 że Ty masz zrozumienie i co cię olśniło, Słowo Boże i Jeden Bóg i Jezus Chrystus to ten sam Bóg w innej postaci!
4. Dla człowieka obserwowalna natura stworzona przez Niego i dla człowieka, woda i para wodna i lód .I wszystko stworzył dla człowieka a człowiek nie rozumie jeśli to uczynił jako stworzyciel. To też stworzenie nie może pojąć że ktoś go zaprojektował ale może zrozumieć, że robota też trzeba zaprojektować…? To jest nauka…..
Walka trwa, ja nie ufam już nikomu, nawet sobie.
Mówisz prawdę ponieważ rozumiesz Słowo od Boga Jezusa Chrystusa, ja dzięki tobie to zrozumiałem
KTOKOLWIEK TWIERDZI ŻE JEZUS CHRYSTUS NIE JEST BOGIEM, MÓWI TO NIEŚWIADOMIE, A JEŚLI MÓWI ŚWIADOMIE TO JEST PRZECIWNIKIEM BOGA!!!

Odpowiedz
Rafal Kudrański
29 października 2016 21:43

Cześć Michale, no chwilkę nie pisałeś ale fajnie że niedawno mogliśmy porozmawiać przez tel 🙂
Dla nas jest sprawa oczywista i to że detektyw bierze udział w ZAKOPYWANIU Prawdy a nie „odkopywaniu” Prawdy jak na detektywa przystało…
Jesteśmy naprawdę W WIELKIEJ rozgrywce ZWIEDZENIA i nad tym czuwają grube ryby – „kubik” i reszta dzieci szatana – z „Basią” WŁĄCZNIE.
To mogę wszystkim ZAGWARANTOWAĆ i nie rzucam słów na wiatr.
Wszystko w swoim czasie wyjdzie bo Pan Jezus JAKO BÓG, NIE pozwoli by Go PONIŻANO wymazując z Jego „Biografii” że nie zbawił OSOBIŚCIE Swoich dzieci jak to zapowiadał na kartach Pism Starego Testamentu!
Nie dajcie się zwodzić i bądzcie WIERNI DO KOŃCA naszemu Bogu Zbawicielowi- Panu Jezusowi, który jest JEDNYM Z OJCEM!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

%d bloggers like this: