Biblie

Prawdziwa góra Boga – zakazana archeologia

1 lipca 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
W artykule chciałbym poruszyć temat jakże ważny – bo dotyczący chyba najważniejszych dziejów Izraelitów. Chodzi mianowicie o górę Synaj – górę samego Boga, na której „wiele” się wydarzyło.

Dzisiejszy świat PROMUJE górę w Egipcie, którą właśnie „przypisuje się” do dziejów opisanych w Starym Testamencie.

Potocznie nazywana jest górą Mojżesza ale również inną dość dobrze znaną nazwą owej góry jest – góra świętej Katarzyny.

Kim Mojżesz był to nie trzeba przypominać.
A kim była święta Katarzyna? Czy aby na pewno święta…?

Kobieta ta, która została uznana przez papieży świętą była matką cesarza Konstantyna.
Dokładnie tego samego, który tak na dobrą sprawę STWORZYŁ kościół katolicki.

Pani Katarzyna w roku 325 n.e miała sen… i właśnie w nim „odkryła” iż ta góra w Egipcie jest tą na której Mojżesz otrzymał spisane kamienne tablice z Prawem.
I w ten sen WSZYSTKIE odłamy fałszywego Chrześcijaństwa zaakceptowały ten sen jako „prawdę”. Pielgrzymi tłumnie przybywają do Egiptu by „szukać” w nim ducha bożego…

Oczywiście papieże, przybili „swoją pieczęcią” akceptację dla tej lokalizacji a tym samym zalegalizowali sen Katarzyny jako „PRAWDĘ”.
No cóż mogę powiedzieć – na pewno jest to niejako ich „dobrzE” obrany kierunek gdzie wolą wierzyć w BAJKI i SNY mistycznych ludzi mających wizję ZAMIAST opierać się na FUNDAMENCIE jakim jest SŁOWO BOŻE.
Tacy już są, że baśnie Andersena są im bliższe niż PRAWDA Słowa Bożego.

A co na temat góry Boga mówi nam Słowo Boże?

Dla osoby która jest w miarę nawet „ogarnięta” w Starym Testamencie/Przymierzu jest oczywiste, że góra Pana NIE MOŻE znajdować się w Egipcie. I to bez dwóch zdań.

Sprawdźmy kluczowe fragmenty które mówią nam to WPROST:

„Potem zaś rzekł Pan do Mojżesza: «Idź i wyrusz stąd ty i lud, który wyprowadziłeś z ziemi egipskiej, do ziemi, którą obiecałem pod przysięgą Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi tymi słowami: Dam ją twojemu potomstwu. I wyślę przed tobą anioła, i wypędzę Kananejczyka, Amorytę, Chetytę, Peryzzytę, Chiwwitę i Jebusytę. I <zaprowadzę cię> do ziemi opływającej w mleko i miód, ale sam nie pójdę z tobą, by cię nie wytępić po drodze, ponieważ jesteś ludem o twardym karku». A lud słysząc te twarde słowa, przywdział żałobę i nie włożył ozdób swych na siebie. Wtedy rzekł Pan do Mojżesza: «Powiedz Izraelitom: Jesteście ludem o twardym karku, i jeślibym przez jedną chwilę szedł pośród ciebie, zgładziłbym cię. Odrzuć przeto ozdoby twe, a Ja zobaczę, co mam uczynić z tobą» Izraelici zdjęli z siebie ozdoby przed odejściem z góry Horeb.” Ks. Wyjścia 33, 1-6

Dla „przypomnienia” to Pan mówi do Mojżesza WŁAŚNIE na górze Boga-Horeb na dzień po tym jak Izraelczycy ulali cielca ze złota.

 

Skoro Słowa samego Boga świadczą wyraźnie iż Jego góra nie może znajdować się w Egipcie to czemu nadal papieże ciągną do SWOJEJ góry w Egipcie MILIONY pielgrzymów???

Nie wiecie?

Dla MAMONY!

Ot i cała polityka MENELI watykańskich, którzy służą szatanowi i jego MAMONIE.

Prawdziwa Góra Boga znajduje się w Arabii co potwierdza to nie tylko Słowo Boże (w wielu wersetach) lecz nawet DOWODY, które są SKRZĘTNIE ZATAJANE przez świat pod panowaniem szatana.

Zapraszam Was na niesamowity dokument, który ukazuje PRAWDĘ, która MIAŻDŻY kłamstwa szatańskiego spisku!

W tym linku możecie zobaczyć lepszej jakości zdjęcia z góry naszego Boga —>   KLIKNIJ TUTAJ

Pozdrawiam 🙂

 

 

Tags:

Bóg,

5 Comments. Leave new

Andrzej KoDeR76
4 lipca 2015 17:17

No i po ptakach, a taki ładny sen miała 🙂

Odpowiedz

Pierwsza wzmianka o górze Bożej jest w ks.Wyj 3.1 „Gdy Mojżesz pasał owce swojego teścia Jetry kapłana Madianitów, zaprowadził owce w głąb pustyni i przyszedł do góry Bożej Horeb”. W rozdziale 3 i 4 tej księgi jest mowa o tym co Mojżesz musi zrobić GDY WRÓCI DO EGIPTU! m.in: W 4:19 „Wracaj do Egiptu gdyż umarli wszyscy którzy czyhali na twe życie”, W 4:21 „… gdy będziesz zbliżał się do Egiptu…”
Oczywiście nie wiemy gdzie dokładnie mieszkał teść Mojżesza, ale z kontekstu rozdziałów ks.Wyjścia możemy się domyślać, że nie był to Egipt (przynajmniej Egipt z tamtego okresu).
Ale ten teren może należy do granic obecnego państwa Egipt? Otóż wychodzi na to, że też nie!
W rozdziale 18 ks.Wyjścia jest opis spotkania Mojżesza z swoim teściem, żoną i synami. To spotkanie sugeruje, że Mojżesz wraz z Izraelitami powrócił w okolice miejsca, z którego wyruszył do Egiptu.
Oczywiście to spotkanie ma miejsce po cudownym przejściu Izraelitów przez Morze Czerwone (rozdział 14)!
Biblia podaje, że Mojżesz przekraczał Morze Czerwone, a nie Zatokę Sueską, czy Zatokę Akaba, otaczające z dwóch stron Półwysep Synaj (z umiejscowioną i powszechnie nazywaną górą synaj i klasztorem „panienki Kasieńki”) . To oznacza, że przechodząc przez Morze Czerwone mogli się znaleźć tylko i wyłącznie na terenie obecnej Arabii Saudyjskiej!
To również się zgadza z opisem ziem Madianitów (teść Mojżesza), są to tereny półwyspu Arabskiego (sprawdźcie na mapie dla ciekawości).
Dlatego uważam, że zapis biblijny jak najbardziej to potwierdza.
Dla mnie jest dodatkowo przekonywujące to, że okoliczny teren tej Góry w Arabii jest niedostępny dla zwykłego zjadacza chleba!

Odpowiedz

Ja myslalam ze matka Konstantyna miala na imie Helena, tak gdzies wyczytalam.

Odpowiedz

Matka cesarza Konstantyna to sw.Helena a nie sw.Katarzyna. Sw.Katarzyna była męczennica chrzescijanska. Pozostałe „fakty” tak samo prawdziwe jak ten.Cały artykuł napisany pod z góry wiadoma tezę.

Odpowiedz
Rafał Kudrański
18 listopada 2015 09:42

asd to nie zmienia faktu, że góra w Arabi stoi i JEST TAM z wieloma dowodami ukazanymi na filmu i zdjęciach, które są DOKŁADNIE tymi które zostały opisane w Księdze Mojżeszowej.
I to również nie zmienia faktu, że pielgrzymi katoliccy, prawosławni i inni idą w pielgrzymce DO EGIPTU by zobaczyć i „oddać cześć” rzekomej górze Boga.
Ta pomyłka w kontekście PRZEKAZU i PRAWDY gdzie jest PRAWDZIWA góra Boga – KOMPLETNIE NIC NIE ZMIENIA.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

%d bloggers like this: