Biblie

Sprawa „zrozpaczonej” Basi i Krzysztofa, cz.2 – BASIA

9 września 2016
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Witajcie,

Jeśli nie zapoznaliście się z 1-wszą częścią serii to koniecznie przeczytajcie abyście wiedzieli dokładnie o co chodzi.

W pierwszej części umieszczony został list „zrozpaczonej” Basi, który stał się powodem całego tego „zamieszania”.

Nie będziemy w tym wpisie ukazywać DOWODÓW w jaki sposób Basia nas potraktowała gdy opuściła blog ZA PIERWSZYM RAZEM natomiast JEŚLI będzie nadal robić z siebie „ofiarę” jacy to źli jesteśmy i nieładnie ją potraktowaliśmy – to ukażemy je.

A gwarantujemy, że to co zaraz zobaczycie jak to opuściła nas OSTATNIO jest sielanką w porównaniu do tego z jaką „klasą” opuściła nas za pierwszym razem.

Jedynie chcemy przedstawić email jaki wysłała nam po jakimś czasi gdy opuściła nas „z klasą” po raz pierwszy:

basia email

Wiecie z informacji na blogu, że przebaczyliśmy Basi i przyjęliśmy ją ponownie NA TAKICH SAMYCH ZASADACH pomimo jak bardzo drastycznie nas potraktowała – a z największym impetem – mnie.

I nie tylko nas ale przede wszystkim Pana Jezusa, który jest dla nas WSZYSTKIM, i w którego obronie wspólnie stanęliśmy.

Gdy opuściła nas po raz drugi już zdecydowanie w „łagodniejszej formie” ale również „z klasą”, tak naprawdę dopuszczaliśmy już myśl, że ten email był tylko przykrywką do powrotu do nas po NIEUDANEJ próbie skłócenia nas/rozwalenia bloga od wewnątrz.

No bo tak naprawdę co możemy myśleć po tym wszystkim co znowu zrobiła i robi NADAL, teraz za pośrednictwem detektywa, o którym niejednokrotnie pisała niepochlebnie?

Czy w ogóle w jakichkolwiek kategoriach jej zachowanie w tak krótkim czasie można rozpatrzyć?

Spójrzmy na oryginał jej listu, który dała OBŁUDNIE do opublikowania człowiekowi, o którym się ŹLE wypowiadała – tj detektywa.

a18a19a20a21a22a23a24a25a26a27

Cały ten email jest jedną wielką OBŁUDĄ, która ma na celu pokazać jaki to kuDRAŃSKI jest zły itd – czyli dokładnie czego jesteśmy świadkiem od dawna z tym, że teraz Z WSZYSTKICH STRON jest ten atak przeprowadzany W NASZ blog.

A dlaczego OBŁUDĄ?

Bo spójrzmy co Basia w naszej prywatnej rozmownie na skype raptem 4 lipca napisała:

a28a29

Więc mamy niezbity dowód co Basia sądziła o Detektywie i jego czytelnikach – i to w dodatku w naszej ostatniej takiej prywatnej rozmowie nie tak dawno.
A jeśli byśmy poszukali bardziej to zdecydowanie więcej znaleźlibyśmy o tym co uważała na temat detektywa i jego czytelników.

A teraz jak Basia pisze o nich..?

a18

Teraz należy sobie zadać pytanie:

Przed kim Basia GRA? Czy przede mną/nami czy też przed detektywem i jego czytelnikami?

A może…

… i przed nami i przed detektywistyczną rodziną?

Tak naprawdę odpowiedź ciężko uzyskać ale FAKTEM niezaprzeczalnym jest, że Basia jest OBŁUDNA!

Przecież nie tak dawno detektyw ze swoimi czytelnikami promował POGAŃSKIEGO BOŻKA NEBO i tym samym mieszali WSZYSCY w głowach a tu proszę…

…raptem po 2 miesiącach Ci wyznawcy BOŻKA NEBO stali się…

wiernymi Panu Jezusowi!

Czy wy to ogarniacie? 🙂

Bo my to naprawdę nie wiemy czy się już z tej „zrozpaczonej” sytuacji mamy śmiać czy płakać…

Co ciekawe Basia, ta pokrzywdzona przez nas, liczy na wyrozumiałość JUŻ wiernych Jezusowi tylko szkoda, że nie przeprosiła ich wcześniej co o nich sądziła.

Czyż to nie jest OBŁUDA?

Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz – jak to „spikneła się” z Krzyśkiem i czuje się z nim wielce przez nas zraniona a też w naszej rozmowie przyznała właśnie po jego odejściu z bloga, że „coś mu namieszało w głowie”

A tu nagle już wszystko jest w porządku i obecnie w komitywie jest z nim i wspólnie DYSKREDYTUJĄ  mnie i nasz blog.

Abyście zrozumieli dlaczego postanowiliśmy JEDNOGŁOŚNIE, że nie zamieścimy tego Basi komunikatu na blogu to koniecznie zapoznajcie się z PRAWDĄ jak to było z jej PONOWNYM opuszczeniem przez nią bloga.

I tak jak wspomnieliśmy już, jest to „sielanka” w porównaniu jak nas potraktowała za pierwszym razem…

basia1basia2basia3basia4basia5basia6basia7basia8basia9basia10basia11basia12basia13basia14basia15basia16basia17basia18basia19basia20basia21basia22basia23basia24basia25basia26basia27

Drodzy Czytelnicy tak wygląda CAŁA sprawa z DRUGIM odejściem Basi.
Sami oceńcie na podstawie PRAWDY kto zachowywał się prawie i uczciwie.

Jak widzicie nasze jakże ważne pytanie – KIM jest tak naprawdę Pan Jezus – Syn Boży, Zbawiciel świata zostało BEZ ODPOWIEDZI.

Wy macie jedynie obraz tej sytuacji z ostatnim odejściem Basi, natomiast my mając również w świadomości jej pierwsze odejście, jak najbardziej mamy podstawy twierdzić iż Basia wyrzekła się ponownie Pana Jezusa jako swojego Boga i Zbawiciela – Tego PRAWDZIWEGO Zbawiciela, który JEST Bogiem.
Teraz już jak agenda zbawienna używa „chwalebnych” słów by wyróżnić CZŁOWIEKA Jezusa jako Syna Bożego, zbawiciela, mesjasza itp.
Ale jest to nadal TYLKO człowiek!

W liście napisanym OBŁUDNIE do ludzi, których sama do niedawna posądzała o czczenie POGAŃSKIEGO BOŻKA pisze właśnie również w WYRACHOWANY SPOSÓB agendę szatańską, która świadczy że to CZŁOWIEK zbawił świat!

Chcielibyśmy Wam jedynie wspomnieć, że gdy Basia w bardzo przerażający sposób odeszła z bloga chciała a wręcz później ŻĄDAŁA abyśmy wykasowali jej wszystkie artykułami – łącznie z komentarzami.

Oczywiście jednomyślnie z chłopakami – z Krzysztofem RÓWNIEŻ – nie zgodziliśmy się bo wiedzieliśmy, że chce zmazać WSZYSTKIE DOWODY, gdzie tak pięknie pisała o Zbawicielu który JEST BOGIEM – Panu Jezusie.
Wtedy był dla niej szatanem.
A teraz jedynie CZŁOWIEKIEM.

Poinformowaliśmy ją, że zmienimy autora w jej artykułach i zmienimy formę pisania z żeńskiej na męską oczywiście.

Teraz już stało się FAKTEM to co przewidywaliśmy iż jest powodem tak bardzo zaciekłego żądania by wymazać jej działalność na internecie – nie chciała by te WSPANIAŁE artykuły o BOGU Jezusie, których mnóstwo napisała były kojarzone z jej NOWĄ działalnością ku STAROTESTAMENTALNYM Prawie gdzie ów Jezus – kiedyś BÓG – jest tylko wyróżnionym przez Boga człowiekiem.

Nie wspominając o jej mnóstwie komentarzy w których przedstawia kolejne DZIESIĄTKI wersetów iż Pan Jezus to BÓG – JEDNO z Ojcem.

Zauważmy, że jej pisanie jest jakże charakterystyczne do tego co promuje Obserwator, Bushi z ich guru na czele – Henrykiem Kubikiem!

Mogliście zobaczyć jak z pozoru błacha sprawa – mojego przeoczenia zmiany autora w jej artykule – rozpętała się ponownie bardzo nieładna sytuacja w której Basia wyciągnęła jeszcze więcej brudów, którymi rzekomo ja się splamiłem.
Ale jak wspomnieliśmy – jest to naprawdę „dziecinada” do tego jak nas potraktowała (w szczególności mnie) za pierwszym odejściem.

Żeby nie być gołosłownym to proszę zobaczcie, że pisałem o tym do wszystkich aby SPRAWDZILI czy dobrze artykuł jest napisany i czy nie zrobiłem żadnego błędu:

a30

8 lipca jak opublikowałem artykuł, który Basia mi przesłała gotowy w formie emaila.
Tuż po opublikowaniu napisałem do wszystkich na skype aby jeszcze dodatkowo sprawdzili i wychwycili ewentualne błędy.

I o ironio – to właśnie Basia jak możecie zobaczyć POTWIERDZIŁA, że jest dobrze pisząc: „elegancko”.
Było już późno i tak skończyła się nasza rozmowa, gdzie ucieszyłem się iż potwierdziła sama Basia – AUTORKA bloga, że jest ELEGANCKO.

A już na następny dzień z rana, Basia właśnie napisała ABSURDALNĄ swoją przemowę, która stała się efektem i przyczyną TEGO CAŁEGO ZAMIESZANIA:

a31

Całość rozmowy mogliście przeczytać już wcześniej.

I teraz naprawdę należy sobie zadać pytanie:

 • kto faktycznie powinien być „zrozpaczony” kogoś zachowaniem? Czy Basia moim postępowaniem a następnie naszym wspólnym z dyskusji czy czasem nie Basia, która naprawdę chyba ma ciągotki do jakiś absurdalnych zachowań?

Bo chyba każdy normalny człowiek z samego tego przykładu „potwierdzenia ELEGANCKO” i tego co zostało napisane raptem kilka godzin później, z rana – nie powinien mieć wątpliwości kto ma problem chyba z samym sobą /postrzeganiem rzeczywistości.
A przecież to tylko początek tej jakże „ciekawej” rozmowy pomiędzy mną/nami a Basią, która tak bardzo czuje się oszukana, zawiedziona przez nas.

A to ciekawe…

Basia pisze a wręcz ŻALI SIĘ w swoim liście W BARDZO WYRACHOWANY i PRZEBIEGŁY sposób, że posądzamy ją o szatanizm a przecież posługuje się apostolskim świadectwem.

Tak tu ma rację, że posługuje się apostolskim świadectwem ale to NIE jest ŻADEN argument, że głosi Prawdę!

Ale jak na „wzorowego” detektywa oczywiście jak widzimy zaakceptował jej te żale nie widząc jakże oczywistej i SPRYTNEJ AGENDY, którą posługują się przeciwnicy Słowa Bożego – BOGA Pana Jezusa!

Ale nie ma się mu co dziwić bo taki z niego detektyw jak ze mnie tancerz… 🙂

Basia pięknie pisze jaka to jest za „prawdą bożą” ale zapomniała, że Ci z którymi RÓWNIEŻ zaciekle walczyła i broniła Pana Jezusa JAKO Boga – również przecież powołują się TYLKO na apostolskie świadectwo!

Basia i to ma być argument?

Mamy Ci przypomnieć Twoje artykuły w których bronisz Pana Jezusa JAKO Boga właśnie przed tymi, którzy używają do swojej agendy apostolskiego świadectwa – których NAZYWAŁAŚ jakże dobitnie wyznawcami szatana?

Cóż za obłuda Basiu, gdy Ty teraz piszesz to samo by nas ZDYSKREDYTOWAĆ!

Nie dziwne, że chciałaś aby WYKASOWAĆ WSZYSTKO co pisałaś i świadczyłaś.

Dobrze wiedziałaś co będziesz robić w przyszłości i nie chciałaś by ludzie mogli zobaczyć jak bardzo BRONIŁAŚ Pana Jezusa JAKO Boga i walczyłaś z tymi z którymi…

…obecnie wyznajesz TO SAMO!

Dobrze pamiętamy, że już za pierwszym razem te Twoje „boże” przykazania to STAROTESTAMENTALNA agenda i te o których wspominałaś w komunikacie, który nie zamieściliśmy jak i w ów „liście rozpaczy” – to są te same tzw. „MOJŻESZA”.

Widać, że rozmowa do listu „rozpaczy” kwitnie i nawet sama napisałaś dziś komentarz do społeczności detektywistycznej BOŻKA NEBO…”

I oczywiście jakże jest ponownie SKRUPULATNIE PRZEMYŚLANY i OBŁUDNY:

a32a33a34a41a57

.

Bardzo „boże” świadectwo mogłoby się wydawać.

Powtarza ponownie obłudnie o czym już wspomniałem:

a36

Tak na dobrą sprawę wiele można byłoby przedstawić PRZECIWNEGO do stanowiska Słowa Bożego jakby się nawet pokazało wyrywkowo słowa samego Pana Jezusa.

Ale to już było.

Jak można zobaczyć w tym komentarzu nie szczędzi OSĄDÓW na mojej osobie – zapominając, że jest nas TRZECH.

A czy odpowiedziała na nasze WSPÓLNE bardzo proste i jak istotne pytanie: Czy Jezus jest Bogiem dla niej?

a37

Po pierwsze – to nie jest moje lecz NASZE pytanie.

Po drugie – widać, jak bardzo unika dosadnej odpowiedzi na to pytanie.
Czy jest to aż tak trudne powiedzieć TAK lub NIE?

Tym samym zaświadczyć, że wierzy w Jezusa JAKO Boga lub nie wierzy w TĄ HEREZJĘ i jest WIERNA „BOGU OJCU.

Zamiast odpowiedzi mamy unik, skierowany ZNOWU w moją tylko stronę.

Czy MY pytaliśmy kim dla Rafała jest Zbawiciel?

Totalny absurd.

A mało tego NIE odpowiadając na nasze pytania beszczelnie pisze, że będzie mnie egzaminowała – co za tupet 🙂

Najpierw z grzeczności należałoby zrobić to o co ktoś prosi a dopiero później prowadzić dalszą dyskusję.

Ale pomimo, że Basia PRZEJRZYŚCIE i DOSADNIE nie odpowiedziała na pytanie to z tego komentarza również możecie zobaczyć odpowiedź czy wierzy w Jezusa JAKO Boga:

a38

Tutaj mamy DOKŁADNE potwierdzenie, że w CZŁOWIEKU Jezusie, o którym wspominała wcześniej mieszka BÓG (Ojciec).

Utwierdza to tym iż BÓG Ojciec jest Duchem i że właśnie ten Duch – czyli BÓG (Ojciec) mieszka w Jezusie.

Zauważcie, że Jezus to Jezus – tak jak Rafał to Rafał = CZŁOWIEK natomiast Bóg Ojciec to BÓG Ojciec, który jest Duchem czyli ten Duch to BÓG.

I wszystko się potwierdza, że Basia NIE uznaje Pana Jezusa JAKO Boga lecz CZŁOWIEKA, stworzenie – takie jak Ty czy ja drodzy Czytelnicy.

Dokładnie ta sama agenda, którą głosi Henryk Kubik ze swoją wspaniałą elitą zbawienną.
I właśnie ten Henryk Kubik i elita jak widzimy CIESZĄ SIĘ, że Basia również ZDRADZIŁA Słowo Boże – Pana Jezusa JAKO Boga – i tak samo jak oni BAWI SIĘ W WYBIERANIE praw Tory, które trzeba a które i nie trzeba przestrzegać.
Takie „wybierajta co chceta”, o czym już pisaliśmy.

Drodzy Czytelnicy w międzyczasie już dyskusja się bardzo rozszerzyła i Basia widać że czuje się tam jak u siebie w domu…
Ciekawe jak ona tak często te RÓŻNE domy wybiera i tak szybko się aklimatyzuje…
Ciekawe kiedy zamieszka na stałe również na forum u Kubika by pomóc głosić nakazy/PRZYKAZANIA Tory – oczywiście wybiórczo jak to mają w zwyczaju. Bo po tym jak EKUMENIA kwitnie pod patronatem DETEKTYWA „prawdy” to jak najbardziej ten scenariusz jest jak najbardziej możliwy.

A pamiętacie jak Detektyw pisał, że hamuje swoich Czytelników z osądzaniem bliźniego Kubika – no cóż , widać po coraz to nowszych komentarzach, że ze mną INACZEJ postępuje. A czyż ja nie jestem bliźnim…?

Czyż to nie jest postępowanie PRZEWROTNEGO sędziego przed którym ostrzega nas Pan Jezus i nawet Jego uczniowie?

Wracając do „autorki” tego całego zamieszania.

Sami oceńcie czy Basia, która napisała takie WSPANIAŁE artykuły, w których PRZEDSTAWIAŁA za pośrednictwem Słowa Bożego iż to właśnie Pan Jezus JEST JEDNYM Z Ojcem – jest BOGIEM wcielonym, który nas Zbawił na krzyżu – a której zachowanie w TAK KRÓTKIM czasie zmieniło się KILKAKROTNIE – jest osobą WIARYGODNĄ?

CZY OSOBA, KTÓRA:

 • napisała wspaniałe artykuły o Panu Jezusie jako BOGU
 • broniła BOSKOŚCI Pana Jezusa za pośrednictwem Słowa Bożego
 • nagle zaatakowała BEZPARDONOWO Pana Jezusa oraz ODRZUCIŁA CAŁE świadectwo Apostolskie NIE podając na to ŻADNYCH dowodów
 • zaatakowała w bardzo OSZCZERCZY i KŁAMLIWY sposób mnie aby skłócić chłopaków ze mną
 • odeszła z bloga
 • następnie… wysłała email PRZEPRASZAJĄCY i przyznający NAM RACJĘ, że głosimy Prawdę
 • po niedługim czasie ZNÓW zaatakowała NASZĄ działalność
 • odchodzi PONOWNIE z bloga
 • łączy się w wierze z Krzysztofem, o którym nie tak dawno pisała, że pomieszało mu się…
 • ŻALI SIĘ za pośrednictwem bloga, którego nie tak dawno uważała za czczenie/promowanie POGAŃSKIEGO BOŻKA NEBO
 • czuje się tam jak w domu – jakby była tam od zawsze…
 • wspaniale się dogaduje z nie tak dawnymi WSZYSTKIMI osobami, przed którymi broniła Prawdę Słowa Bożego
 • I TO WSZYSTKO ZROBIŁA W NIESPEŁNA PÓŁ ROKU!!!

…MOŻE BYĆ WIARYGODNA?

Tak naprawdę gdyby to się nie stało naprawdę to można by w takie coś nie uwierzyć gdyby ktoś przeczytał chociażby jej jeden artykuł „Jezus Cudem w naszych oczach jest!”.

Ale niestety to jest RZECZYWISTOŚĆ, której właśnie jesteśmy świadkami.

Tak na dobrą sprawę Basia wcale nie musi przechodzić na forum elity zbawiennej bo JUŻ na detektywie JEST REALIZOWANA ta sama agenda STAROTESTAMENTALNEJ wiary.

Jako puentę chcielibyśmy zadać pytanie:

 • W jaką GRĘ STRATEGICZNĄ gra Basia?

ps. Basiu i Krzysztofie jeśli będziecie nadal zabierać głos, który będzie nas dyskredytował OPUBLIKUJEMY CAŁĄ prawdę w jakim „stylu” opuściła nas „zrozpaczona” Basia za pierwszym razem.
Możecie sobie pisać HEREZJE o WASZYM bogu Ojcu i jego synie CZŁOWIEKU Jezusie bo te KŁAMSTWO SZATAŃSKIE już dawno obnażyliśmy – i Ty Basia też przyczyniłaś się do tego wspaniale 🙂 – ale jeśli dalej będziecie swoim pisaniem DYSKREDYTOWAĆ NAS to będziemy zmuszeni przedstawić Twoje zachowanie za pierwszym razem.

3 część i ostatnia już wkrótce…

2 Comments. Leave new

Ty Rafał jesteś chory.
Ty zaprzeczasz świadectwu apostolskiemu.
Ty zaprzeczasz słowom samego Jezusa.
ZOBACZ KTO TO MÓWI, I KOGO SŁOWA PODWAŻASZ

Nie wierzysz, iżem ja w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które ja do was mówię, nie od samego siebie mówię, lecz OJCIEC, KTÓRY MIESZKA WE MNIE, on czyni sprawy. Jana14.10

Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego

Odpowiedz
Rafal Kudrański
9 września 2016 22:06

Basia czy czasem nie pisałaś nam, że nie masz prawa osądzać NIKOGO…?
A teraz znowu obłudnie OSĄDZASZ, że jestem chory.

Pozwól, że Czytelnicy OSĄDZĄ kto tu naprawdę jest chory bo w przeciwieństwie do Ciebie od ponad 7 lat wyznaję TĄ SAMĄ wiarę, podczas gdy Ty w niespełna pół roku miałaś WIELE WARIANTÓW wiary i to w dodatku tak PRZECIWNYCH…
Doskonale zdaję sobie sprawę kto tu powinien się obawiać, że nie jest zdrowy a Czytelnicy dodatkowo ocenią sami.

Wiesz, JEDEN werset na potwierdzenie TWOJEJ HEREZJI, jak i nie tylko Twojej lecz wielu szatańskich dominacji jak chociażby Świadkowie Jehowy, czy JEZUITY Kubika i jego elity „wspaniałych” naśladowców Isusa to zdecydowanie za mało bym musiał w ogóle zabierać głos.

Zresztą od czasów Twojego odejścia PONOWNEGO DO JUDAISTYCZNEJ AGENDY, która ma miejsce od ok 2000 lat – wiele artykułów zamieściliśmy, które OBNAŻAJĄ wasze ŻYDOWSKIE manipulacje z WASZYM „jedynym” bogiem ojcem – ROGATYM szatanem.

Poza tym nie musisz poczytać moich artykułów – sprawdź swój NAJLEPSZY „Jezus Cudem w naszych oczach jest!” jak tam nie używasz jak teraz „aż” jednego dowodu ze Słowa Bożego lecz…

PONAD 190 WERSETÓW/dowodów ze Słowa Bożego, że Pan Jezus JEST BOGIEM!

…prawie D W I E Ś C I E dowodów, które SAMA wybierałaś i szukałaś by ukazać Prawdę Słowa Bożego, że Ojciec i Syn SĄ JEDNO – są Tym BOGIEM Izraela!

A wiem, że prawie DWIEŚCIE bo sam liczyłem chwile temu z ciekawości jak podkast robiłem tego artykułu.

Więc daruj sobie jeden werset – zresztą wiele WAM nie zostaje do JUDAIZACJI i dlatego Wam to tak KIEPSKO idzie.

Cieszę się, że się odezwałaś tutaj i pamiętaj, że jeśli dalej będziesz próbowała takimi BAŚNIAMI nas dyskredytować jak do tej pory to przedstawimy wszystkie dowody jak to „pięknie” zachowałaś się przy pierwszym odejściu.
Nie chcemy tego robić ale nie prowokuj i mamy nadzieję, że skoro piszesz teraz, że nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego to DOTRZYMASZ tego i nie będzie poruszała już więcej tematu o mnie/NAS.
Pokaż że chociaż RAZ potrafisz zachować się w porządku i dotrzymasz słowa.

ŻEGNAM

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

%d bloggers like this: