Biblie

Sprawy blogowe

24 sierpnia 2016
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Witajcie po dłuższej nieobecności 🙂

raptem kilka dni temu wróciłem do Anglii po prawie miesięcznym urlopie. Cali i zdrowi wróciliśmy po dość konkretnej podróży drogowej liczącej w sumie ponad 5500 tys kilometrów.
Jako kierowca dałem radę z pewnością z racji, że Pan Jezus „jechał” z nami, stąd opieka była „pierwsza klasa” 🙂

W tym wpisie organizacyjnym chcielibyśmy podzielić się wiadomościami, które nie są można powiedzieć iż są miłe lecz zdajemy sobie sprawę z działalności jaką prowadzimy i z tego tytułu mogą pojawić się tego typu sytuacje.
Tym bardziej, że już dane nam było to przeżyć…

Chodzi o to, że Krzysztof jak i Basia nie są już członkami bloga.

Szatan od dawna chciał zniszczyć moją działalność blogową gdy go prowadziłem w pojedynkę, jak i również cały czas próbuje rozbić nas od wewnątrz.
Chociaż również chcą zaatakować od zewnątrz czego dowodem są notoryczne próby złamania zabezpieczeń bloga – o czym nawet pisaliśmy w specjalnym wpisie na ten temat.

Krzysztof niestety odpadł od wiary w Prawdę – Pana Jezusa – i poszedł za ekumeniczno-protestancką formą szatańskiego ducha.
Smutne to jest bo spędził z nami dość długi okres i traktowaliśmy go jak członka rodziny.
Ale jest dorosłym człowiekiem i przez ten czas spędzony wspólnie z nami naprawdę poruszaliśmy wiele rzeczy Prawd Bożych więc nie można powiedzieć, że był nieświadomy. Jego decyzja.
Uważamy, że na owe zwiedzenie miały wpływ jego smutne rodzinne sprawy i mamy nadzieję, że kiedyś zrozumie, że dał się zwieźć charyzmatycznej MAGII fałszywych nauczycieli.

O ile Krzysztof styczność ze Słowem Bożym miał tak naprawdę niedługą i dopiero co się karmił Słowem Bożym, w połączeniu z smutną sytuacją jaka spotkała jego rodzinę – jego nie wytrwanie w Prawdzie jest dla nas możliwe do zrozumienia, natomiast sytuacja z odejściem Basi jest już naprawdę GRUBĄ SPRAWĄ. Tym bardziej, że to już jej drugie odejście w tak krótkim czasie…

Szatan niewątpliwie posłużył się Basią za pierwszym razem, chcąc by nas rozbić od środka. To był atak BEZPARDONOWY.
napisaliśmy o jej odejściu w komunikacie z kwietnia „Komunikat organizacyjny”.

Nie będę się rozpisywał o szczegółach ale jej BEZPOŚREDNI atak nie tylko był wymierzony w moją stronę by skłócić chłopaków (Andrzeja, Romana i Krzyśka) ze mną ale przede wszystkim w samego Jezusa, którego się wyparła, zanegowała Jego CAŁKOWICIE nazywając mn. ZJAWĄ.
Do tej pory nie otrzymaliśmy ŻADNYCH dowodów na jej przerażające zachowanie.

Ale wiecie, że wybaczyliśmy Basi i przyjęliśmy ją ponownie  pełnoprawnie do naszej rodziny w Chrystusie.

Niestety nasza radość z jej powrotu do Pana Jezusa nie trwała długo…

Zresztą po powrocie Basia nie zachowywała się jak wcześniej i niestety dało się to odczuć.
My traktowaliśmy ją jak od początku ale odnosiliśmy wrażenie przez ten czas od jej powrotu, że ona nie traktuje nas jak dawniej.

Basia na początku lipca niestety ponownie zaczęła wprowadzać zamieszanie…
Nie daliśmy się sprowokować z chłopakami (Andrzejem i Romanem; już bez Krzyśka ponieważ kilka dni wcześniej rozstaliśmy się z nim) i ponownie WSPÓLNIE stanęliśmy do obrony przed jej ABSURDALNYMI i BEZPODSTAWNYMI zarzutami.

Kilka dni później Basia napisała tekst, który chciała abyśmy zamieścili na blogu.
W tym tekście dała do zrozumienia, że ponownie ZDRADZA Pana Jezusa jako Boga.
Od razu spytaliśmy się jej:

„CZY PAN JEZUS JEST DLA CIEBIE BOGIEM?”

Niestety na pytanie nie odpowiadała, tak jakby to nie istniało pomimo, że zadaliśmy je jeszcze kilka razy…

Od tej pory kontakt z Basią się urwał…

Następnie wysłaliśmy email do Basi właśnie z tym jakże ważnym pytaniem.

Do dzisiaj email został bez odpowiedzi z jej strony…

Choć tak naprawdę po tym co napisała i po jej zachowaniu można bezsprzecznie stwierdzić, że Basia ponownie WYPARŁA SIĘ Prawdziwego Boga Objawionego – Pana Jezusa.

Jednomyślnie z chłopakami podjęliśmy decyzję, że nie będziemy zamieszczać tekstu szatańskiej agendy, przeciwko Prawdzie Słowa Bożego, którą Basia chciała zamieścić na blogu.

Taka jest obecna sytuacja, którą powinniście znać drodzy Czytelnicy.

Z racji mojego długiego urlopu dopiero teraz dzielimy się tym.

Andrzej również jest bardzo zajęty z powodów osobistych i jak tylko sfinalizuje swoje bardzo ważne sprawy to będzie aktywny 🙂

Roman jeszcze jest w Niemczech i niedługo powinien wrócić.

Ale z chłopakami jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym jak i konferencyjnym na Skype i jak tylko możemy działamy ku chwale Prawdy, by niszczyć dzieła i kłamstwa szatana, którymi zalał ludzkość a przez które nasze pokolenie jest niestety zatrute od stóp do głów.

Także na blogu z pewnością pojawią się konkretne artykuły do jakich Was myślę przyzwyczaiłem od początku 🙂

Charakter bloga pozostaje taki sam więc nie będziemy owijać w bawełnę i mydlić oczu faryzejskimi interpretacjami.

Tak  na prawdę to Andrzej i Roman niemalże w tym samym czasie skontaktowali się ze mną i podjąłem decyzję, że we trójkę będziemy tworzyć bloga.
Dopiero później przyjęliśmy do naszego grona Basie i Krzyśka.

Także powracamy do początku i tak pozostanie już ponieważ postanowiliśmy, że już nikogo oficjalnie nie będziemy przyjmować do ekipy bloga.
Nie chcemy po prostu dawać pola do popisu szatanowi aby próbował nas rozbić jak za pośrednictwem w szczególności Basi.

Owszem – każdy z Czytelników może napisać artykuł, i jeśli tylko będzie zgodny z kierunkiem bloga, wyznaniem wiary to jak najbardziej go zamieścimy.
Takim przykładem jest Joanna, z którą mam szczególnie miły kontakt od miesięcy.
I owoce jej pracy są naprawdę świetne o czym możecie sami przekonać się czytając jej artykuły 🙂

Także pozdrawiamy serdecznie wszystkich Czytelników i życzymy Wam abyście nie dali się zwieść szatanowi i pozostali do końca wierni objawionej Prawdzie Słowa Bożego iż to Sam BÓG, Stwórca zbawił Swoje stworzenie- ukochanych ludzi.

Pozostańcie wierni Panu Jezusowi a otrzymacie życie wieczne w JEGO Królestwie – BOŻYM Królestwie, które zapanuje na nowej ziemi, pod nowym niebem!

.

AKTUALIZACJA 10.11.2016

.

Basia została zdemaskowana jako AGENT plemienia żmijowego, który niczym żmija działa DYWERSYJNIE na blogach i sama prowadzi jedne z największych blogów/forum które poniżają Prawdę objawioną przez Pana Jezusa.

Wszystko przedstawiliśmy w BARDZO WAŻNYM podkaście.

KAWA NA ŁAWĘ – kim ona jest i z kim działa!

Link do podkastu – KLIKNIJ TUTAJ

%d bloggers like this: