Biblie

Zapraszam ” Detektywa prawdy ” do wspólnego podkastu

9 stycznia 2017
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
logo

 

Witajcie,

nie miało być aż osobnego wpisu w tej sprawie, która jest poruszana w temacie, natomiast Piotr Zimbarder , prowadzący blog www.detektywprawdy.pl ponownie dopuścił się OCZERNIANIA mojej osoby – a tym samym świadectwa jakie głosimy na naszym blogu.

Co ciekawe, ponownie ATAKUJE mnie PERSONALNIE za pośrednictwem swojego bloga – gdy czynnie obnażyliśmy AGENDĘ  o pseudonimie „Henryk Kubik”.

Jak na końcu będziecie mogli zobaczyć schemat został zachowany:

  • gdy ujawniliśmy część PRAWDY o agendzie internetowych zwodzicieli – wtedy u Piotra na blogu pojawiały się „materiały”, które OCZERNIAŁY kłamstwami i manipulacjami moją osobę a tym samym świadectwo jakie głoszę wspólnie z chłopakami, ku chwale naszego Boga i Zbawiciela – Pana Jezusa.

Piotr NIGDY nie odniósł się merytorycznie do PRAWDY jaką na jego kłamstwa i manipulacje przedstawiłem a jedynie co zrobił to….

ZABLOKOWAŁ mój adres IP tak, że na komputerze nie mam dostępu do jego bloga.

Dziś po pracy zobaczyłem ten kolejny OCZERNIAJĄCY mnie komentarz PEŁNY FAŁSZYWEGO OSĄDU:

1

LINK DO ARTYKUŁU Z POWYŻSZYMI KOMENTARZAMI

Odniosłem się do tego komentarza dziś rano oraz skorzystałem z możliwości aby OFICJALNIE/PUBLICZNIE zaprosić Piotra do nagrania wspólnego podkastu o Słowie Bożym.

Do obecnego czasu – godz.13:07 (czas angielski) – komentarz jest nadal „w moderacji” i zobaczymy czy ujrzy światło dzienne jak i jaką odpowiedź na moje świadectwo i zaproszenie, otrzymamy.

Proszę zobaczcie oryginał komentarza:

2a

******* LINK DO TEGO APELU *******

2b

LINK DO PODKASTU NR 1

LINK DO PODKASTU NR 2

2c

.

Drodzy Czytelnicy, Internauci,

sami oceńcie jakie świadectwo Piotr daje publicznie i pozostało nam poczekać na przede wszystkim odpowiedź Piotra w sprawie zaproszenia do nagrania wspólnego podkastu.

Poniżej podaje wszystkie artykuły w których przedstawiliśmy dowody na MANIPULACJE I OSZCZERCZE KŁAMSTWA jakich dopuszczał się Piotr w stosunku do mnie:

Więcej artykułów, które pokazują również powiązania Piotra z AGENDĄ „zbawienno-kubikową” znajdują się w tag/detektyw-prawdy

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę abyście byli rozważni i przede wszystkim wierni Prawdzie Słowa Bożego.

Related Posts

2 Comments. Leave new

Rafal Kudrański
11 stycznia 2017 21:49

Minęło już trochę i jak możemy zobaczyć Piotr nabrał wody w usta i udaje, że żadnego zaproszenia chyba nie było…
Choć milczenie na temat zaproszenia nie przeszkadza mu aby na blogu realizować znaną już stategię/agendę pod kryptonimem „DYSKREDYTACJA Kudrańskiego”.

Drodzy Czytelnicy teraz widzicie, że znani RZEKOMO mężowie „boży” nie mają zamiaru rozmawiać JAWNIE na temat Słowa Bożego.
Choć „Henryk Kubik” przynajmniej miał odwagę publicznie powiedzieć, żebym „zapomniał o wspólnym podkaście” i nawet już nie ważne, że nie podał żadnego powodu.

Ot cała PRAWDA o tzw. INTERNETOWYCH „mężach bożych”….

Odpowiedz
Damian Żywczak
15 stycznia 2017 10:20

Rafale ich bogiem jest ojciec kłamstwa, wiec nie ma sie co dziwić. Kłamstwem żyją, i w kłamstwie pomrą.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

%d bloggers like this: