1-wsze dzieło ku chwale naszego Boga!

Witam wszystkich,
w końcu zakończyłem moje pierwsze dzieło, w którym mogłem w pełni podziękować swojemu Stwórcy i Zbawicielowi za talent, którym mnie obdarzył.
Ten rysunek jest dla mnie o tyle bardzo ważny, gdyż jeśli czytaliście wcześniej moje świadectwo “Zaprzeć się samego siebie” to wiecie iż moje zdolności artystyczne wykorzystywałem tak naprawdę dla szatańskiej agendy, wyniszczając swoją duszę.

Dlatego niezmiernie się cieszę z tego dzieła bo dzięki niemu będę też mógł zbliżać ludzi do Jedynej Drogi, Prawdy i Życia – Pana Jezusa.

(kliknij na rysunek by powiększyć)

Lew korzen Dawidowy JPG

Rysunek można kopiować, udostępniać, drukować itp. Nie trzeba podawać mnie jako artysty natomiast proszę nie podszywać się pod autora.

ps. W głowie mam wiele już projektów artystycznych tego typu, a nawet i bardziej “skomplikowanych” i z pewnością w przyszłości je zrealizuję jak tylko mój Zbawiciel pozwoli mi 🙂
Również w głowie jak i już na papierze “elektronicznym” mam wiele artykułów do napisania ale doba ma nadal tylko 24 godzin… 😉
W swoim czasie wszystko się ukaże – najważniejsze byście pozostali wierni naszemu Bogu i Zbawicielowi – Panu Jezusowi.

“A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi.”– słowa Pana Jezusa z Ew. Jana i Mateusza

Życzę Wam spokojnej nocy,

DoBrAnOC 🙂 >

10 komentarzy do “1-wsze dzieło ku chwale naszego Boga!

  1. Dziękuje Damianie.
   Teraz to jest i będzie w należyty sposób wykorzystywany i szlifowany nadal.
   Życzę Tobie miłego i spokojnego weekendu.

 1. Rafale , dzieło godne naśladowcy, Jezusa :)Dla tych co wątpią, co upadają – krzepi i daje nadzieję, motywuje do wiary . Bardzo mocny przekaz wizualny, wzmacniający SŁOWO PANA .

  1. Dziękuje Doroto,
   czyli “job done” więc można odetchnąć, że “działa” jak powinno 🙂
   Życzę miłego weekendu 🙂

 2. „Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną” ks.obj.3.20

 3. Rysunek świetny. Szatan dostaje szału gdy ktoś swój talent wykorzystuje na chwałę Pana. A przecież dzięki diabłu taki talent mogłeś wykorzystać dla ziemskiej chwały a tu nagle Jezus wywraca wszystko do góry nogami … Brawo !

  1. Krzysztofie tak samo jest z pieniędzmi. Szatan czyli mamona, ogłupia ludzi i sieje zazdrość, pychę, wrogość i nienawiść. I teraz pomysł co sie dzieje jeśli człowiek po przez pieniądze niesie pomoc i szczęście innym po przez wyrzeczenie sie sobie na rzecz drugiego. Zabija szatana jego własna bronią.

 4. Witam cię bracie, chwała Panu, Bóg dał ci przepiękny talent, dziękuje ci Jezu za to że obdarzasz nas talentami, lecz jeszcze bardziej dziękuję ci Jezu za to Rafał świadczy o twoim imieniu. Dziękuje ci bracie za to jesteś światłością dla tych wszystkich którzy ją potrzebują. Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec naszego Pana Jezusa Chrystusa, Bóg miłosierdzia i Ojciec wszelkiej pociechy.
  Widzę że działasz w Anglii, byłoby fajnie się poznać a może nawet spotkać jeśli Bóg pozwoli. Moje świadectwo jest również dostępne na YouTube, jeśli masz ochotę to zapraszam do oglądnięcia, oto link.
  https://www.youtube.com/watch?v=ObQW7dlGSmo
  Niech Bóg Wszechmogący napełni cię łaskami bracie w imię Jezusa Chrystusa Pana naszego, niech pobłogosławi pracy twoich rąk. pokój z tobą

 5. Cześć Pawle, dziękuje za miłe słowa. Jedynie chciałbym sprostować (pomimo, że wiem iż nie ująłeś tego celowo) iż NIE jestem “światłością dla wszystkich którzy ją potrzebują” ponieważ jest ów ” światłością” Pan Jezus bo właśnie Jego KAŻDY potrzebuje i bez NIEGO nie może istnieć.
  Wiem, że nie miałeś z pewnością tego na myśli pisząc to ale tak to wygląda i tak można to odebrać – stąd moje sprostowanie by nie było niepotrzebnych niedopowiedzeń.

  Oglądnąłem Twoje świadectwo i przeglądnąłem w miarę możliwości inne materiały z którymi się dzielisz. Świetnie, że nie należysz do żadnej z organizacji – tak jak i my.
  Mieszkam w Anglii i może kiedyś dane będzie się nam spotkać – wszystko się zobaczy.

  Z Twoich świadectw i nauk widać/słychać, że masz nurt bardzo “protestancki”, który cechują nauki Pawła i jego ekipy (Łukasza i Marka), których my NIE uznajemy jako prawdziwych Apostołów.
  Myślę, że jest to dość konkretnie przedstawione tu na blogu – w jego formie i kierunku.

  Pozdrawiam Cię i jak coś to odezwij się na emaila (choć mam wiele poczty do odpisania jeszcze…) Jak coś to w emailu podaj tel i się zdzwonimy – będzie łatwiej i szybciej 🙂

  Pozdrawiam Cię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *