Biblie

Bushi – samuraj bez pana

26 stycznia 2018
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Witajcie, ten artykuł nie publikowaliśmy rok pomimo, że był od dawna gotowy.
Zdecydowaliśmy się go upublicznić właśnie teraz (z kilkoma aktualizacjami) ponieważ Bushi nadal w swój “mistyczny sposób” próbuje zdyskredytować mnie a tym samym nasz blog.

Poniżej Bushi w swoim duchowo-samurajskim uniesieniu promuje Polakom japońskie narzędzie zbrodni wynosząc je na wysokości…

Dla naszych nowych Czytelników chcielibysmy wyjaśnić, że ów Bushi to jedna z niewielu osób, która faktycznie jest prawdziwa jako członek elity szatańskiej Henryka Kubika, która działa pod nazwą zbawienie.com oraz ich forum.

Chciałbym przypomnieć, że Marcina (bushi’ego) poznałem osobiście w 2015 roku podczas wakacji w Polsce.
Spędziliśmy ok 9 godzin w jego domu w miłej atmosferze na rozmawianiu o Słowie Bożym. Pomimo iż nie zgadzaliśmy się w bardzo fundamentalnych sprawach wiary (czy Pan Jezus jest Bogiem, i odnośnie Prawa Bożego) wyjechałem w nocy w pokojowej i życzliwej atmosferze.

Czas mojej wizyty w Polsce był szczególny bo właśnie wtedy Henryk i jego elita zanegowali Pana Jezusa jako Boga czemu jako pierwszy i można uznać, że jedyny na forum sprzeciwiłem się tej herezji.

Bushi stanął po stronie szatańskiej agendy, prowadzonej przez projekt jezuicki “Henryk Kubik” czy też “zbawienie.com”

Z Bushim niejedny “bój” stoczyłem w obronie Słowa Bożego – Pana Jezusa.
Wszystkie nasze dyskusje będziecie mogli zobaczyć w tym artykule, co pozwoli Wam drodzy Internauci zobaczyć jak przerażająco Bushi rozumie Słowo Boże jak i jakimi perfidnymi manipulacjami i kłamstwami posługiwał się by swój honor SAMURAJA utrzymać “nieskazitelny”.

Drodzy to nie są moje czy chłopaków opowiadania lecz oryginały zrzutów naszych rozmów, które pozwolą Wam zobaczyć kto jeszcze tworzy tą szatańską elitę Henryka Kubika.

A przecież pokazaliśmy już, że jednym z głównych głosicieli rzekomej “prawdy” na ich forum jest osoba, która pali marichuanę i wcale się z tym nie kryje a wręcz się tym szczyci – Obserwator.
Nie boimy się użyć terminologi “ćpun marihuanowy” ponieważ taka JEST PRAWDA, którą ukazaliśmy na podstawie jego własnych świadectw w artykule pt. “Przeciwnicy Słowa Bożego i ich taktyki”.

Tutaj jako aktualizację z 14 stycznia (raptem kilkunastu dni temu) pokażemy, jakim “wspaniałym” językiem Obserwator operuje i jak nazywa bliźnich:

Zresztą przypomne, że o mnie tu na blogu, w artykule “Sprawa zrozpaczonej Basi i Krzysztofa cz.1 – Detektyw prawdy” napisał w taki “miłujący” sposób komentarz:

Drodzy, właśnie tacy ludzie “wykładają” rzekome “słowo boże” w tej elicie…

Jeśli chcecie ich słuchać to już Wasza oczywiście sprawa…

Wracając do Bushiego to czytając jego wpisy można odnieść wrażenie jaki to jest uduchowiony “mąż boży”.
To prawda,
…z tym, że to z pewnością nie jest Duch Boga Izraela ale ten “jedno-skośnooki” duch , którego Marcin tak konsekwetnie od wielu lat promuje nawet wśród dzieci:

.

Drodzy, Bushi ze swoją grupą “samurajów”, której jest współzałożycielem, w kwietniu 2015 roku wystąpił w Telewizji Lokalnej TVL, jako główni bohaterowie wywiadu pt. “Tacy MY – KATANA Tarnobrzeg”.
Zaniedługo będziecie mogli oglądnąć cały wywiad, w którym nie tylko promowani są japońscy zabójcy ale cała otoczka kultury japońskiej, która zbudowana jest na DEMONIŹMIE.

A jednym z głównych propagatorów jest właśnie Bushi, człowiek który nazywa siebie naśladowcą Pana Jezusa!

Czyż jego praca UCZYNKAMI, których się nie wstydzi i nawet pokazuje w TV by dotrzeć do jeszcze szerszej publiczności by promować demonizm japoński- nie jest przeciwieństwem do naśladowców Ewangelii Pana Jezusa?

Czy ten elitarny członek forum Henryka Kubika, gdzie rzekomo odkrywają i głoszą Prawdę Słowa Bożego, skorzysta z możliwości dotarcia do większej ilości osób poprzez telewizję by głosić Prawdę?

Czy, jak to niejednokrotnie świadczy, że jak tylko ma możliwość to mówi o niebezpieczeństwie duchowości którą kultywowali samurajowie?

Na początek zobaczmy najbardziej interesujące nas świadectwa Bushiego jakie dał publicznie na antenie telewizyjnej:

Należy zwrócić uwagę, że ten wywiad Bushi udzielił już w kwietniu 2015 roku a nasze dość bezkompromisowe dyskusje na jego działalność ku PROMOWANIU samurajów i kultury DEMONICZNEJ Japonii odbyły się dopiero rok później.

W dalszej części artykułu będziecie mogli przeczytać oryginały naszych rozmów i zobaczyć jak Bushi kłamał na temat “samurajskich” obyczajów a później jak pokazywaliśmy mu prawdziwe SZATAŃSKIE oblicze czym jest ów kultura i wszystko związane z nią – a przede wszystkim samurajowie – to przeszedł do manipulacji i ściemniania.

Tu macie jeden z dowodów z rozmowy w której mówi, że nie ma nic wspólnego z propagowaniem sepuku:

Sam fakt, że propaguje na wiecach publicznie siebie jako SAMURAJA i z całą otoczką ich kultury ma ścisły związek z propagowaniem sepuku więc jego tłumaczenie jest po prostu ABSURDALNE.

A co dopiero jak rok wcześniej w TV przecież wspólnie ze swoim współtowarzyszem PUBLICZNIE to promują – i to przedstawiając SEPUKU jako “SZLACHETNE odebranie sobie życia”!!!!!

Czy Marcin Nagaj aka Bushi naprawdę może być godny zaufania w najważniejszej sprawie jakiej jest zbawienie podczas gdy w naszych rozmowach odnośnie jego działalności “samurajskiej” bez problemu kłamie i manipuluje?

Bo chyba nikt nie może mieć już złudzeń, że Bushi MA WIELE WSPÓLNEGO z propagowaniem honorowego samobójstwa – i to pochodzące nawet z jego ust…?

Bushi dawał również świadectwo i nadal daje,że Isus (Jezus) Chrystus jest dla niego Panem.

Pamiętajmy, że powyższy wywiad nagrał w kwietniu 2015 roku i już od dawna głosił publicznie swoją przynależność do  Zbawiciela (na forum elitarnym i na swoim blogu, który stworzył niemal rok wcześniej, bo w lipcu 2014).

Także jak widzimy nic mu nie przeszkadza by być samurajem i PROPAGOWAĆ na różne sposoby tych zabójców i kulturę DEMONICZNĄ  Japonii.

Ale najabsurdalniejsze jest to, gdy w tym jakże znamiennym wywiadzie opisują siebie KIM SĄ – czyli roninami – typem samurajów “bez pracy” a jego współtowarzysz dodaje, że “są samurajami BEZ pana”!!!!!
Co ciekawe – po minie Bushiego widać, że coś go tknęło ale nie dał świadectwa, że MA PRZECIEŻ PANA – Zbawiciela Isusa….

Przemilczał…. i świadectwo PUBLICZNIE dał ludziom/widzom, że on NIE ma pana!!!!

Czyż nie?

To właśnie pokazuje jak zakłamany w swojej dwulicowości jest Bushi – i niestety idealnie wpasował się do “elity zbawiennej” w której nie ma ludzi oddanych Prawdzie a jedynie kłamcy i manipulanci – w większości ukryci AGENCI piszący pod wieloma nickami co obnażyliśmy totalnie w podkaście.

PUBLICZNIE wyparł się Pana!!!!

Pana, którego jak sam świadczy na internecie na forum i w rozmowie, podobno promuje jak tylko może – łącznie podczas jego działalności dla “ducha japońskiego demonizmu”.

Oczywiście, w rozmowach z nim, które będziecie mogli poniżej przeczytać – bezsprzecznie NIE wierzyliśmy mu w te jego wyjaśnienia.

No i ten wywiad najlepiej pokazuje, że nie myliliśmy się, iż Bushi kłamie!

I jeszcze w taki sposób, że NIE ma ŻADNEGO pana!

Marcinie to jak to…?

Mogłeś wspaniale zaświadczyć, że Twoim Panem przecież jest Isus a tu….?

ZAPARŁEŚ SIĘ bo duch bushido nie pozwolił Tobie na to bo przecież jakby wyglądało takie świadectwo o Bogu Izraela podczas promowania ducha SZATAŃSKIEGO, który zajął pierwsze miejsce w japońskiej kulturze???!!!

Co by powiedzieli twoi towarzysze samurajowie, również BEZPAŃSCY gdybyś zniszczył im ten spektakl telewizyjny ku chwale waszego “skośnookiego ducha” japońskiej kultury????

Drodzy, czy trzeba coś jeszcze dodawać skoro Bushi sam o sobie wydał świadectwo jakże inne, do których zaświadcza nam na stronach poświęconych rzekomemu Bogu ze Słowa Bożego????

 

Poniżej możecie obejrzeć cały ten wywiad, w którym ewidentnie jest ukazywanie nie tylko samurai ale całej kultury japońskiej,zbudowanej na demoniźmie – w samych SUPERLATYWACH!!!!!

Poniżej możecie przeczytać oryginały naszych rozmów, w których fałsz i obłuda dwulicowości bije od “honorowego” samuraja BEZ pana – Bushiego:

.

Andrzej nagrał podkast około roku temu, (LINK DO PODKASTU KLIKNIJ TUTAJ ), w którym przedstawia hipokryzję elity z forum zbawienie.com gdzie tak bardzo RZEKOMO przestrzegają TORY a tak naprawdę NIE przestrzegają jednego z największych zakazów Boga – o nie czynieniu podobizny.

Do obrony elity znowu “elitarny samuraj” wkroczył i tą dyskusję możecie przeczytać poniżej:

bushi podkast14bushi podkast15bushi podkast34bushi podkast35bushi podkast36bushi podkast37bushi podkast39bushi podkast40bushi podkast41bushi podkast42bushi podkast43bushi podkast44bushi podkast45bushi podkast46bushi podkast47bushi podkast48bushi podkast49bushi podkast50bushi podkast51bushi podkast52bushi podkast53bushi podkast54bushi podkast55bushi podkast56bushi podkast57bushi podkast58bushi podkast59bushi podkast60bushi podkast62bushi podkast63bushi podkast64bushi podkast65bushi podkast66bushi podkast67

bushi podkast1bushi podkast2bushi podkast3bushi podkast4bushi podkast5bushi podkast6bushi podkast7bushi podkast8bushi podkast9bushi podkast10bushi podkast11bushi podkast12bushi podkast13

.

19-stego lutego 2016 roku zauważyłem, że Nina od “płaskiej ziemi” nakręciła podkast, w której pokazuje jak manipulują by ją podważyć.

Postanowiłem, że napiszę jej komentarz.

Pomimo, że komentarz nie pisałem o Bushim ten postanowił po paru godzinach by broniąc swojego “sensei” Kubika – podważać mnie nadal.

bushi podkast19bushi podkast20bushi podkast21bushi podkast22bushi podkast23 bushi podkast24bushi podkast25bushi podkast26bushi podkast27bushi podkast28bushi podkast29bushi podkast30bushi podkast31bushi podkast32bushi podkast33

.

Ostatnią próbą podważania naszego świadectwa przez “honorowego” samuraja była gdy napisaliśmy bardzo ważny artykuł jak szatan manipuluje z “osądzaniem” i przez to letnim stali się rzekomi naśladowcy Pana Jezusa.
Naprawdę koniecznie zachęcamy do przeczytania byście nie dali się zwodzić w sprawie LETNIEJ postawy dla wiary, “”Nie sądźcie!” – taktyka szatana przeciwko słowom Prawdy”

bushi podkast68bushi podkast69

.
Drodzy Czytelnicy, Internauci,
zapewne po tym artykule pojawią się głosy jaki to ja (wspólnie z chłopakami) perfidny, nie miłujący bliźnich…

Czyli ta sama taktyka, którą cały czas próbowali ( i nadal próbują) mnie zdyskredytować a tym samym nasze wspólne świadectwo z Romanem i Andrzejem jakie głosimy na blogu.

Ale czy my pokazujemy coś takiego “szczególnego”?

Przecież to nie są nasze słowa czy też opowieści lecz OGÓLNODOSTĘPNE świadectwa, które sam Marcin PUBLICZNIE promuje – coś czego nie ukrywa,  a wręcz się tym szczyci.

Jego działalność ku chwale japońskich zabójców – samurajów – możecie sami śledzić na oficjalnym kanale facebook KATANA TARNOBRZEG – grupy, której jest współzałożycielem!

Jest to nad wyraz oczywiste i jedyne pretensje Marcin może mieć do siebie samego, że tak DWULICOWO powołuje się na Słowo Boże.

ps. ŻADNE komentarze, które nie będą merytorycznie i logicznie odnosić się do tego co zostało przedstawione – i to przez samego Marcina, gdyż są to jego PUBLICZNE świadectwa.

My tylko pomożemy mu trafić do większej publiczności – choć niekoniecznie musimy tafić w jego gust,

no ale cóż…

wszak on NIE ma Pana… a my MAMY i nie damy nikomu możliwości by Go poniżał powołując się na Niego, tym bardziej gdy ktoś prowadzi DWULICOWĄ agendę przeciwko Niemu!

Pan Jezus – Pan nasz i Bóg nasz!

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: