Biblie

Detektyw HIPOKRYZJI (prawdy) – prawdziwe oblicze Piotra Zimbardera/Zorrowski

30 marca 2017
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański

Drodzy Internauci, PRAWDZIWI ludzie poszukujący Prawdy,
Prawdy którą jest Pan Jezus – nasz Bóg Zbawiciel.
Ostatnimi czasy ukazaliśmy NIEZBITE dowody, że na internecie działa bardzo zorganizowana siatka AGENTÓW szatana, którzy działają przeciwko Prawdziwej Ewangelii, którą objawił światu Pan Jezus podczas Swojej misji odkupienia ludzkości.
Dla wszystkich Czytelników naszego bloga również nie jest już tajemnicą, że blog Detektyw prawdy, prowadzony przez Piotra Zimbardera również należy do tej ZORGANIZOWANEJ internetowej grupy zwodzicieli.

Ten artykuł powstał tylko dlatego ponieważ AGENT Piotr Zimbarder, raptem kilka dni temu obnażył CAŁKOWICIE jakimi PERFIDNYMI OSZCZERSTWAMI (i manipulacjami) posługuje się.
Poinformowałem go, że UPUBLICZNIMY “TO” ponieważ Internauci mają prawo dowiedzieć się KIM NAPRAWDĘ jest osoba, która UDAJE takiego “kochającego bliźnich męża bożego” pod pseudonimem Detektyw “prawdy”.
Gdy tylko dostał o tym mojego e-maila ZAGROZIŁ MI, że doniesie na mnie na Policje i że zrobi WSZYSTKO bym został ukarany.
Będziecie mogli ORYGINAŁY przeczytać i należy sobie zadać tylko pytanie:
Czyż nie jest to HIPOKRYZJA i FAŁSZ, gdy pisze on na blogu jak to należy miłować bliźnich – a szczególnie wrogów swoich – modlić się za nimi i zostawić Bogu osąd – a pisze mi w emailu, że ZROBI WSZYSTKO by mnie kara za to spotkała…?

I kara za co…?

Za to, że pokaże PRAWDĘ jakim HIPOKRYTĄ i KŁAMCĄ jest w stosunku do ludzi których naucza????

Ten artykuł pokaże również Wam, że to co świadczymy i mówimy na tym blogu, to nie są słowa bez pokrycia ale, że na wszystko co orzekamy MAMY DOWODY.
Pokażemy Wam NIEZBITE dowody, że Piotr Zimbarder nie tylko wyszedł od Kubika ale wręcz z nim TWORZYŁ i PROMOWAŁ jego blog na początku!
Dlatego STRASZĄ Policją bo Zimbardera KŁAMSTWA zostaną pod tym względem OBNAŻONE abyście mogli poznać PRAWDĘ, którą gardzi Detektyw rzekomej “prawdy”.
I oczywiście będziecie mogli przekonać się (ponownie ale bardziej dosadnie) jakim WILKIEM w owczej skórze jest Zimbarder, który udaje owieczkę na “swoim” blogu.

Ale zacznijmy od początku – nie tak dawnego początku…

Ta cała sytuacja, którą tu przedstawimy zaczęła się od naszego ostatniego podkastu, w którym do tej pory pokazaliśmy najdosadniej jakim ZWODZICIELEM jest Piotr Zimbarder.
Od czasu opublikowania podkastu zaczęła się AGENDA, która miała na celu UWIERZYTELNIĆ “prawdziwość” posługi Piotra Zimbardera i oczywiście ZDYSKREDYTOWAĆ mnie, a tym samym nasz blog.

Jest to jakże znana taktyka AGENTÓW szatana, którą nad wyraz mogliśmy już poznać podczas OBNAŻANIA fałszu Henryka Kubika i jego elity.
Za każdym razem gdy przedstawiliśmy DOWODY na działalność DYWERSYJNĄ przeciwko Panu Jezusowi – Słowu Bożemu – w wykonaniu “zbawiennej elity”, widać było ten schemat:

1. UWIERZYTELNIENIE “prawdziwości i szczerości” w głoszeniu RZEKOMEJ “prawdy”.
2. DYSKREDYTACJA mnie i naszego bloga (w perfidnie manipulancko, oszczerczy sposób)

Ad.1
Po naszym ukazaniu PRAWDY, że “zbawienni” to kłamcy i dywersanci szatana, NAGLE u nich na forum pojawiały się “niesamowite” tematy w których np czytelnicy zbawienie.com pisali e-maile jak to dzięki Henrykowi poznali “prawdę” i same pochwały.
Lub że “ile to ludzi z różnych zakątków świata go czyta” i nawet tam “prawda” dochodzi….
NAGLE takie to “perełki” pojawiały się po naszych publikacjach przeciwko ich KŁAMSTWOM. Można skwitować to tak – “a świstak sobie siedzi i nadal zawija w sreberka…”

Ad. 2
Henryk i jego “elita” ZAWSZE dyskredytowali mnie KŁAMSTWAMI i perfidnymi manipulacjami, które NIGDY nie miały miejsca.
A jak starali się wybrnąć z “kłopotów” odnośnie ich projektu ZWIEDZENIA pt. “Detektyw prawdy”?
Już na następny dzień po opublikowaniu podkastu zaczęli PROWADZIĆ DYWERSJĘ oczernianiem moją osobę i tym samym blog:

Oczywiście, że te jego “przemyślenia” są stricte o mnie. Bez dwóch zdań pisze o “zdemonizowanym i niszczycielskim” Rafale Kudrańskim co już na samym wstępie potwierdzają komentarze, które są przepełnione takimi samymi kłamstwami.
Zauważcie, że w bardzo wyrafinowany sposób nazwany zostałem przez tego “miłującego bliźnich” – psychicznie chorym, niszczycielem oraz opętanym demonami.
Tak, tu macie STANDARDOWĄ ich strategie, która polega na PERSONALNYM ataku – nie podając żadnych dowodów na swoje twierdzenia.
A jeśli podają dowody to są zwykle KŁAMLIWE OSZCZERSTWA o czym przekonacie się jakże dobitnie w tym artykule!

Przejdźmy do wspomnianych komentarzy, które mają na celu PODKREŚLIĆ tą agendę szatańską przeciwko mnie/nam:

NAJWAŻNIEJSZE: NNrozumiem to ktoś od nich – i wielce prawdopodobnie, że agentka Basia. Nawet, gdy to byłaby prawdziwa osoba to Z PEWNOŚCIĄ jest od tej grupy zwodzicieli ponieważ cały komentarz jest typowy dla nich – jedno wielkie KŁAMSTWO i manipulacja, które teraz przedstawimy:

“Nie rozumiem R. Mieni się naśladowcą Pana Jezusa, ale przykazania miłości nie zachowuje. Ma pretensje do każdego, kto choć trochę nie zgadza się z Jego zdaniem.”

Tu widzicie, że ten użytkownik WIE DOSKONALE o kim pisze detektyw ponieważ od razu pisze o “R” – czyli Rafał, czyli ja. To co napisano to jeden wielki NIE prawdziwy osąd na moim CAŁYM rzeczywistym życiu.
Czy te osoby w ogóle znają mnie “na żywo” i jakie relacje posiadam z moją rodziną, znajomymi, współpracownikami itp że taki CIĘŻKI OSĄD nade mną wydano????
Oczywiście, że NIE znają i nie mają pojęcia bo prawda jest PRZECIWNA – wystarczy popytać moją rodzinę, znajomych i nawet współpracowników czy ja naprawdę mam DO WSZYSTKICH pretensje i ich, z tego tytułu NIE miłuje bo się ze mną nie zgadzają??? Perfidny KŁAMLIWY OSĄD!
A podobno u detektywa tego nie wolno robić…
Prawda jest taka, że BOLI TYCH FAŁSZYWYCH internetowych nauczycieli prowadzących blogi, że ZOSTALI OBNAŻENI i robią wszystko by przedstawiać mnie, że WSZYSTKICH – nawet w życiu tak obnażam. O to im chodzi tymi KŁAMLIWYMI osądami.
A prawda jest taka, że pomimo iż 99% mojego “otoczenia” jest katolikami Z NIKIM nie mam żadnego sporu i pomimo, że wiedzą moje stanowisko wiary – nie rozmawiamy na ten temat by niepotrzebnie się sprzeczać. Oni wiedzą, że zawsze mogą wejść na blog i zobaczyć moje stanowisko ku wierze i NIE stręcze ich czy też ODRZUCAM bo to są ZWYKLI zwiedzeni ludzie w szczególności fałszywych nauczycieli kościoła katolickiego. I może na nich kiedyś przyjdzie czas, że “obudzą się” bo informację na ten temat mają dostępną przez moje świadectwo.

Natomiast tak jak Pan Jezus i uczniowie OBNAŻALI fałszywych nauczycieli (faryzeuszy, ludzi powołujących się za apostołów) tak samo i ja z chłopakami, MAMY OBOWIĄZEK obnażać i tym samym ostrzegać zwiedzionych ludzi przed fałszywymi nauczycielami do których BEZ WĄTPIENIA Piotr Zimbarder się zalicza.

I to ich BOLI!

“Odrzuca chrzest, a więc wszyscy, którzy nie odrzucają już są fałszywi, zwiedzeni, religijni albo agenci.”

To jest w “mistrzowski” wręcz sposób napisana agenda – wypełniona KŁAMSTWAMI i MANIPULACJAMI.

Po pierwsze: napisane jest, że odrzucam chrzest, gdzie Wy drodzy Czytelnicy moglibyście pomyśleć że W OGÓLE odrzucam chrzest – ten Pana Jezusa.

Jest to oczywiście słowna MANIPULACJA.

Powinni napisać, że odrzucam chrzest WODNY – bo takowy odrzucamy i na ten temat iż jest to FAŁSZYWY, SZATAŃSKI chrzest napisałem bardzo dosadnie w dwóch artykułach już w 2015 roku: “Chrzest wodny w Nowym Prawie?” oraz “PRAWDZIWY Chrzest nowego Prawa”.

Także drodzy widzicie, że to co piszą o nas jest jednym wielkim OSZCZERSTWEM.
I w tym zdaniu jeszcze MANIPULACJĄ i KŁAMSTWEM jest to, że niby wszystkich, którzy nie odrzucają “ich chrztu” nazywam fałszywcami albo agentami. Jest to TOTALNA BZDURA i KŁAMSTWO bo nigdy tak na blogu nie przeczytacie a wręcz przeciwnie – przeczytacie, że normalni ludzie są ZWIEDZENI przez fałszywych nauczycieli i że po to utworzyłem blog by pomóc im dostrzec iż karmią się FAŁSZYWYMI naukami (które właśnie serwuje mn Piotr Zimbarder, który właśnie chrzci wodą fizycznie!)

Także tutaj macie kolejny dowód na ich fałszywą STRATEGIĘ przeciwko prawdzie.

“Poważasz całe Pismo jako natchnione? Odpadasz.”

Kolejna AGENDA oszczerstwem.
98% Czytelników poważa CAŁE Pismo i czy traktujemy Was Drodzy jak “ODPADKI”?
Wręcz przeciwnie – chcemy pokazać jak bardzo zwiedzeni jesteście karmiąc się KWASEM fałszywej nauki i pomóc Wam to dostrzec.
My przecież też jedliśmy ten KWAS jeszcze kilka lat temu!

Natomiast walczymy Z TYMI, którzy PROMUJĄ i NAUCZAJĄ ludzi właśnie tym FAŁSZYWYM pokarmem, którego uwielbia rozdawać właśnie Piotr Zimbarder poprzez “swój” blog!

Więc to ich zdanie jest kompletną MANIPULACJĄ i sami doskonale to wiecie czytając nasz blog i jak Was Czytelniku traktujemy – bynajmniej nie jako “ODPAD” i w najmniejszym nawet ułamku nigdy tak o Was nie myśleliśmy!

“Czytasz przekład katolicki? Odpadasz.”

Dokładnie ten sam schemat AGENDY jak powyżej!
Nie będę tutaj już rozpisywał tego bo to zostało przedstawione lecz sami czytaliśmy wcześniej przekłady katolickie i NAWET dzięki nim poznaliśmy Pana Jezusa – Prawdę Słowa Bożego – o czym zresztą niejednokrotnie wspominaliśmy w artykułach.
Natomiast kwestia jest taka iż w miarę otrzymywania zrozumienia od Pana i naszej bardzo zaawansowanej pracy nad sprawdzaniem poprawności tłumaczeń NIE możemy promować katolickich wersji ponieważ są one NAJBARDZIEJ zniekształcone i zakwaszone (pomijając “Przekład Nowego Świata Świadków jehowy”).
Bezsprzecznie NAJWIERNIEJSZYM (obecnie dostępnym tłumaczeniem w Polsce) jest Biblia Gdańska – nie ulega to dla nas ŻADNEJ wątpliwości!

A promowanie przez “rzekomego” męża bożego (w dodatku podobno protestanta) NAJGORSZEGO wydania katolickiego – Biblii Poznańskiej – w której nie ma odnośników a są NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANE przypisy – omówienia – danych rozdziałów w oparciu o KATOLICKIE WYZNANIE WIARY – jest po prostu H I P O K R Y Z J Ą do “nieskończonego kwadratu”!!!!

“Kto w ogóle jest mu bratem?
Pan kazał kochać braci,”

Oczywiście ja żadnych znajomych nie mam, nie “kocham ich bo są agentami” i w ogóle KAŻDYM GARDZĘ….
Drodzy – to jest TYPOWA ich agencka zagrywka i szkoda tu się rozpisywać bo powyżej wystarczająco na ten temat napisałem.

“Pan mówił, że kto nazwie brata głupcem podlega sądowi,”

To już jest TOTALNE KŁAMSTWO bo nigdy nie nazwałem nikogo głupcem i chłopaki również.
Nawet tych INTERNETOWYCH zwodzicieli nigdy tak nie nazwaliśmy więc tu macie również “sztandardowy” przykład jak MANIPULUJĄ  fałszywym świadectwem.

“Pan nie pozwala mówić fałszywego świadectwa.”

Tutaj Drodzy widzicie, że ONI nie mają ŻADNYCH zasad i jadą po CAŁEJ “bandzie”.
Dziesiątki razy pokazaliśmy że KŁAMIĄ i mówią FAŁSZYWIE na mnie i tu w tym emailu macie już nad wyraz przedstawione a na blogu, RZEKOMEGO męża bożego – Zimbardera – CAŁY czas właśnie to robią – mówią FAŁSZYWE OSZCZERSTWA!
A za niedługo sami się przekonacie (ponownie) jak sam Detektyw prawdy OCZERNIA fałszywie mnie. I to ponownie, bo przecież już niejednokrotnie pokazaliśmy jak FAŁSZYWIE pisze o mnie!

“Czy masz w ogóle braci w wierze?”

A co to w ogóle za “mądre” pytanie? Przecież wiadomo, że mam minimum 2 – Andrzeja i Romana więc już mam 🙂
I z pewnością inni i bracia czy siostry w wierze się znajdą z dziesiątków tysięcy osób, które czytają miesięcznie nasz blog.

Poza tym – nie liczy się ilość a liczy się JAKOŚĆ.
Ale Piotr Zimbarder najwidoczniej tego nie wie ponieważ kieruje się na swoim blogu ODWROTNOŚCIĄ tej “mądrości życiowej”…

Drodzy jak możecie zobaczyć, ten niedługi komentarz jest wypełniony po brzegi KŁAMSTWEM, KŁAMSTWEM, KŁAMSTWEM i MANIPULACJĄ.

NIE ma w nim ani krzty prawdy!

I na tym opiera się właśnie blog Detektyw prawdy i sami zobaczcie jak zareagował na te KŁAMSTWA (których Zimbarder jest świadomy jak chociażby o chrzcie i nazywaniu głupcami):

no tak, jaki to “miłujący wrogów” Piotr, który się o mnie modlił…

Czy Was też urzekła ta jego “miłość” publikując taki komentarz i kompletnie nie reagując na te kłamstwa, których JEST świadomy???

Ale zapamiętajcie to, że napisał iż:

” Zemstę zostawiam Bogu.”

…ponieważ już niebawem przekonacie się (ponownie) jaki to “słowny” i “prawdomówny w swych świadectwach” jest Piotr Zimbarder….

Minęło 2 dni od tej akcji OCZERNIENIA mnie i naszego bloga i pojawił pojawił się wpis Piotra, że MUSIAŁ w końcu upublicznić groźby jakie otrzymał od…. ILLUMINATÓW.
WOW!
Cóż za pooooważna sprawa….
Sami Illuminaci pofatygowali się zagrozić AKURAT Piotrowi i AKURAT TUŻ po tym jak obnażyliśmy, że jest ZWODZICIELEM, KŁAMCĄ….. naprawdę niesamowite….
Sami zobaczcie jacy to “poważni” są ci “illuminaci”…

 

Drodzy, czy naprawdę należy traktować na poważnie taką DZIECINADĘ, gdzie ZMYŚLONY profil podszywający się pod gracza pokera (który widać, że lubi życie w szatańskim slangu “róbta co chceta”) stosuje słowne groźby, powołując się na ILLUMINATÓW? 🙂

Profil, który w dodatku powstał z dzień wcześniej i miał aż JEDNEGO “znajomego”…? 🙂 🙂 🙂

Czy naprawdę chcecie się nabierać na takie BAŚNIE, które wciska wam MANIPULANT Zimbarder????

Oczywiście, jak to w ICH AGENDZIE jest, to nie tylko chodzi o to by pokazać, że Detektyw jest przeciwko systemowi lecz przede wszystkim UDERZYĆ bezpośrednio w nas odnośnie tego podkastu co DOPIERO upubliczniliśmy.

Chodzi o to, że przecież ten ILLUMINATA 🙂 świadczy, że PO JEGO myśli traci wiarygodność blog detektywa.
Czyli można wywnioskować, że to przecież my NA ZLECENIE ów illuminata zrobiliśmy ten podkast 🙂
Czyż nie nabiera to sensu? 🙂
My działamy dla illuminatów????
Pierwsze słyszymy a z pewnością o taki sens chodzi im aby wasza podświadomość załapała ich szatańsko-agenturalny przekaz.

Postanowiliśmy, że zabiorę w końcu głos aby pokazać, że ŚMIESZNE są ich te zagrywki w uwierzytelnianiu się i próbowaniu zdyskredytować naszą działalność:

Opublikował ten mój komentarz ale to co później się stało to… oczywiście cała FALA AGENDY przeciwko mnie/nam, która dopiero wylała się.

Nie będę tutaj rozpisywał szczegółowo jak powyżej bo już powinniście zauważyć jak właśnie działają.

Zobaczcie jak zareagował “miłościwy” Detektyw prawdy na ten mój komentarz:

Odpisałem mu na tą absurdalną wręcz odpowiedź ale… nie została ona opublikowana – zobaczcie czego pokazać boi się detektyw:

Następnie kolejny WIRTUALNY użytkownik – czyli ONI – napisał taki “miłujący” komentarz o mnie:

Jakieś pytania…?

Już w innych artykułach o Detektywie przedstawiliśmy jakim hipokrytą jest, że pisze, że nie dopuszcza chamskich i ordynarnych komentarzy a mimo to odnośnie MNIE – dopuszczał bez problemu.

Tu macie kolejny taki przykład.

No ale… przecież upomniał Piotr tego Robina… ahh ta akcja pod publiczkę jaki to Piotr “miłujący”…

Ten komentarz nie powinien w ogóle się znaleźć na tym “blogu rzekomego ducha świętego”. Co za hipokryzja!

Następny WIRTUALNY użytkownik napisał ponownie komentarz PEŁNY OSĄDU okraszonego agencką strategią fałszu:

Bez wątpienia można by powiedzieć, że evia i NNrozumiem mają tą samą wiedzę i tym samym się kierują – czyli agendą szatańską – i mogą być Basią, która lubi używać WIELU wcieleń internetowych i prowadzić swoją agendę przeciwko Panu Jezusowi, którą ewidentnie pokazała jak przez kilka miesięcy tworzyła z nami nasz blog/ ten blog.

Odpisałem na ten komentarz  ale… oczywiście Zimbarder nie opublikował tego.
Zobaczcie czego się boją:

Moja odpowiedź wystarczy i uważamy, że nie trzeba się rozpisywać.

Interesujące, że nawet Basia – ta która jest BEZSPRZECZNIE wielkim przeciwnikiem Pana Jezusa, która chciała nas zniszczyć od środka jak tworzyła z nami blog – zajęła stanowisko OFICJALNE w tej sprawie.

Oficjalnie to znaczy, że pod tym “standardowym” nickiem “Basia” bo to że pisze pod wieloma innymi to nie ulega dla nas wątpliwości – co przedstawiliśmy tu na blogu.

Zareagowałem na ten OBŁUDNY komentarz ale oczywiście nie został opublikowany.

Nie dziwi nas dlaczego, bo mówi PRAWDĘ o działalności agenturalnej ów Basi:

I to nie podlega żadnym wątpliwościom! Prawda jest JEDNA i ZAWSZE TAKA SAMA!

Popatrzmy kto jeszcze taki “zawitał” wesprzeć ów męża “bożego” – Piotra Zimbardera:

WOW!

Cyryl czyli WŁAŚNIE Basia przelogowała się i zmieniła dane i napisała jako swój znamienny nick AGENCKI na zbawienie.com- Cyryl!
Ten WIRTUALNY nick, który NIE uważa Pana Jezusa za Boga przyszedł EKUMENICZNIE wesprzeć Zimbardera, który głosi INNEGO Jezusa.
Cóż za PATOLOGIA wiary!

Czy w Słowie Bożym mamy choć cień nadziei, że PRAWDZIWI mężowie Boży jak chociażby Eliasz przyszedłby do PRZECIWNIKÓW BOGA Izraela by wesprzeć nauczycieli, którzy głoszą INNEGO boga????

I Ci ludzie niby “walczą ze sobą” a jak widzimy po raz kolejny – WSPIERAJĄ SIĘ i “błogosławią sobie”.

H I P O K R Y Z J A do “szatańskiego kwadratu”!

A jak zareagował mąż boży Piotr gdy dostał wsparcie od nauczyciela od INNEGO boga?

Zobaczmy:

Jakieś wątpliwości jaki duch prowadzi admina – Piotra Zimbardera?

Nie tylko pełna życzliwość dla osoby, która GŁOSI INNEGO Pana Jezusa, który jest TYLKO CZŁOWIEKIEM ale wręcz odwzajemnienie błogosławieństwa W IMIENIU JEZUSA!

Ale którego Jezusa???????

Tego Boga, czy człowieka – a raczej powinniśmy napisać – EKUMENICZNEGO?

Czyż nie jest to PRZECIWIEŃSTWO czego naucza nas Pan Jezus i Apostołowie abyśmy NIE mieli nic wspólnego z INNĄ Ewangelią – Innym Panem Jezusem aniżeli tym, którego mieli głosić TYLKO 11 apostołów wybranych osobiście przez Pana?

A dosadnie to puentuje Apostoł Jan w swoim 2-gim liście:

“Jeśli ktoś przychodzi do was
i tej nauki nie przynosi,
nie przyjmujcie go do domu
i nie pozdrawiajcie go,
 albowiem kto go pozdrawia,
staje się współuczestnikiem jego złych czynów.” 2 Jana, 1, 10-11

Drodzy Internauci, właśnie macie dowód na postępowanie PRZECIWNE do nauk Słowa Bożego bo Piotr Zimbarder nie tylko “przyjął FAŁSZYWEGO nauczyciela” na swój blog i nie zgromił go iż nauka SZATAŃSKĄ ewangelię ale nawet PODZIĘKOWAŁ mu za jego “ekumeniczną miłość” .

BA!

Nawet POBŁOGOSŁAWIŁ mu!!!!!!!!!

Jeśli nie widzicie w tym PRZECIWIEŃSTWA do nauk Słowa Bożego jak trzeba mocno stać na straży PRAWDZIWEJ nauki – to już tak naprawdę nie wiemy co może Wam to pokazać i po prostu najwidoczniej, na obecną chwilę nie jest Wam dane by poznać Prawdę i nadal będziecie tkwić W CIEMNOŚCI.

Brak słów po prostu co za HIPOKRYZJA tych dwóch “mężów bożych”.

A wiecie jak zakończyła się ta “WIRTUALNA” akcja grożby Illuminatów? 🙂

Spójrzmy 🙂

Sam Illuminati WYMIĘKŁ 🙂

A Piotr Zimbarder dodaje sobie chwały pisząc jakoby był ŚWIĄTYNIĄ bOGA – co za TUPET tego FAŁSZYWEGO nauczyciela z plemienia żmijowego!
Notabene posługuje się takim samym jak on FAŁSZYWYM nauczycielem – Pawłem.

Mogliście zobaczyć same świadectwa FAŁSZYWOŚCI i PERFIDNOŚCI Piotra i odpowiedzcie sobie na pytanie – czy on w ogóle może mieć cokolwiek wspólnego z Duchem Bożym?
W dodatku powołując się na ŚWIĄTYNIE BOGA?!

A przecież najważniejszy dowód jego ŻMIJOWEJ osobowości dopiero przed nami….

Ale spójrzmy jeszcze na mój ostatni komentarz w tym temacie – który oczywiście nie opublikował:

I tu się kończy sprawa na blogu.

.

Wieczorem wysłałem email do Detektywa HIPOKRYZJI aby podsumować ich ŻENUJĄCY “hoax” i zmotywować Piotra by podał mnie na policje jako PIERWSZEGO WROGA. (dokładnie co jego większość WIRTUALNYCH komentujących pisało):

Rano następnego dnia otrzymałem odpowiedź.
Odpowiedź ukazującą jakże dobitnie WILCZĄ osobowość Piotra Zimbardera, który udaje owieczkę na swoim blogu:

 

Czy dostrzegacie cały czas trzymany przez Piotra FAŁSZYWY, ŻMIJOWY agencki styl?

Jeśli nie, to zobaczcie moją odpowiedź bo wypunktowałem tą SZATAŃSKĄ agendę samemu Piotrowi:

PROSZĘ O TO TE DOWODY:

Henryk Kubik można powiedzieć stworzył swój pierwszy taki konkretny blog / równolegle z prowadzeniem strony zbawienie.com / w 2012 roku pod tym adresem thewordwatcher.blogspot.co.uk

Poniżej przedstawimy DOWODY na to co powyżej zaświadczyliśmy.
Oczywiście przedstawimy te najważniejsze, ponieważ sami możecie sprawdzić jak bardzo PŁODNY i PRO-KUBIKOWY był Piotr Zimbarder – jest po prostu tego MNÓSTWO!!!! Jeśli by wykasowali to mamy CAŁY BLOG skopiowany.

Już pod koniec lipca 2012 roku, raptem niespełna 3 miesiące odkąd blog został założony – pojawia się użytkownik PIOTR ZIMBARDER:

(kliknij na obrazek by powiększyć)

Do tej pory, tak na dobrą sprawę większość artykułów nie posiadała komentarzy, albo raptem kilka, gdzie można powiedzieć nie było dyskusji żadnych.

Natomiast od pojawienia się Piotra Zimbardera BLOG OŻYWA i zaczynają się dyskusje, tematy w których można powiedzieć…. prym wiedzie właśnie Piotr!!
Zresztą sami możecie sobie to przepatrzeć – a gdyby się nie zgadzało to znaczy, że wykasowali więc prosimy o kontakt i pokażemy.

Zauważcie, że Piotr POZYTYWNIE pisze o najnowszych artykułach Henryka w których…. PODWAŻAŁ “apostoła” Pawła!

Do tego przejdziemy jeszcze zaraz ale w tych komentarzach też widzicie, że mamy już KONTROLOWANĄ “wojenkę” przeciwko działalności blogowej Radtrapa – którego blog stworzyli już w 2010 roku.
Już wtedy się zaczęły SZTUCZNE podziały a tym samym na dobrą sprawę PROMOWANIE ich różnych blogów.
A dowody na to że blog Radtrapa należy do tej samej agendy internetowej – przedstawiliśmy w tym podkaście “Radtrap – loża JUŻ bez tajemnic”.

Odnośnie Piotra i jego stosunku do Pawła – potwierdził jeszcze bardziej dosadnie w komentarzu z października:

Drodzy Czytelnicy bloga Detektyw “prawdy – czy poznajecie swojego nauczyciela..?

A teraz tak bardzo broni Pawła i wszystkiego co w kanonie…

Oczywiście broni na swoim podwórku bo PUBLICZNIE boi się na ten temat rozmawiać bo wie, że to FAŁSZYWA ewangelia – tak samo jak jego blog!

Gdy poczytacie jego komentarze to naprawdę niejednokrotnie będziecie zdziwieni jaki to był “przyjaciel” Kubika i jego propagator – bo w tym czasie naprawdę to Piotr Zimbarder był WODZIREJEM dyskusji na blogu Henryka Kubika.
I to nie ulega żadnych wątpliwości!

Tutaj jeszcze pokażemy Wam “ciekawostkę” jak to Piotr przyklaskiwał Heniowi o tym czym jest słowo AMEN:

Widać, że i w tej kwestii zapewne wielu z Was nie poznaje Piotra Zimbardera….?

Oj wiele jest “ciekawostek” jakie to głosił niedoszły jeszcze DETEKTYW przyklaskując Heniowi ale to już sami sobie poszukajcie żeby tu nie przedłużać artykułu 🙂

Ale przejdźmy do tego dowodu ważnego, że Piotr Zimbarder stał się Detektywem “prawdy” właśnie dzięki… HENIOWI!!!!!!

Oto dowody:

Właśnie tu jest dowód, że 14 listopada rodzi się, dzięki “MATCE zbawienie.com” nowy projekt ZWIEDZENIA – pt. Detektyw prawdy.

A podobno Piotr NIE ma nic wspólnego z nimi!!!!

taaak…..

a świstak siedzi i zawija nadal….

Oczywiście nie zabrakło promowania u Henryka NOWEGO projektu do zwiedzenia – blogu detektyw prawdy:

[…]

Oczywiście nie zabrakło pochwał dla nowo-powstającego FAŁSZYWEGO nauczyciela – z agendą “pro protestancką”:

I jak pewnie zauważyliście – pojawiło się znajome logo Detektywa – choć to FAŁSZYWE bo prawdziwe oblicze loga posiada ROGI i SZATAŃSKI uśmiech – tak jak to przedstawiłem w tym artykule.

Jak wspomniałem – nie starczyłoby miejsca aby całą pracę ku ZWIEDZENIU ukazać Piotra wspólnie z Henrykiem na tym blogu.

Natomiat wkrótce Piotr pojawi się forum założonym przez Henryka, gdzie również będzie znamienną osobą do pewnego czasu – czyli do KONTROLOWANEJ “sprzeczki” i “odejścia” od Kubikowej działalności.

Ale to może kiedyś indziej pokażemy jeśli będzie taka potrzeba.

Przejdźmy do dalszej części mojego e-maila:

https://nk.pl/#profile/3734522/gallery#!album=3

PRAWDA została mu przedstawiona w twarz jaką ŻMIJOWĄ agendę prowadzi przeciwko mnie!

I jaka myślicie jego reakcja była?

Spójrzcie:

STRACH w ich norze żmij się uaktywnił, że naprawdę “przesadzili” z prawdziwą JADOWITOŚCIĄ ich w emailu a zostanie Wam to POKAZANE!

Strach i dopuszczają się STRASZENIA, że pójdzie na policje.

No przecież Piotrze nie rozumiesz jak się do Ciebie mówi??? Przecież pisałem już kilkakrotnie żebyś szedł a nie STRASZYŁ!

I drodzy Internauci – LUDZIE, którzy ze szczerego serca szukacie Prawdy – Pana Jezusa – mogliście zobaczyć PRAWDZIWE oblicze Piotra Zimbardera – WILKA już po obnażeniu tej owczej wierzchniej skóry – naprawdę zastanówcie się czy chcecie otrzymywać pokarm ZABÓJCZY od tego WILKA z jego “naczynia” pt. Detektyw prawdy.

Decyzja należy tylko i wyłącznie do Was a na koniec przypomnijmy jego HIPOKRYZJĘ jakże na czasie gdy pisał raptem 3 dni wcześniej:

Teraz jak widzicie NIE zostawia “zemsty” Bogu lecz ZROBI WSZYSTKO on bym został ukarany!!

Co za FAŁSZ i OBŁUDA oraz HIPOKRYZJA jego świadectw!

Czy chcecie taką SZATANSKĄ “chorągiewkę” kołyszącą się na wietrze słuchać?????!

Decyzję podejmijcie sami bo sami będziecie odpowiadać przed Panem Jezusem komu UWIERZYLIŚCIE – czy Jego Słowu spisanym przez Apostołów czy FAŁSZYWYM nauczycielom.

Odpisałem mu na jego straszenie:

 

Życzymy Wam byście nie dawali się zwodzić i powierzyli swoje życie Bogu Odkupicielowi – Panu Jezusowi.

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: