Biblie

Kolejny kaznodzieja od Tory “zaczepia” naszą wiarę w Pana Jezusa

14 kwietnia 2017
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Drodzy Czytelnicy,

coraz wyraźniej możecie zobaczyć, że nasze świadectwo Prawdy ku Chwale BOGA Pana Jezusa – naszego Stwórcę z Ojcem i Odkupicielem – jest nad wyraz nie na rękę tzw. starotestamentalnym fałszywym nauczycielom, którzy za wszelką cenę chcą reaktywować Prawo Tory.

Promowany przez detektywa FAŁSZU, Michał Mazur mieszający absurdalnie Prawo Tory z naukami, Prawem Pana Jezusa poprzez swój kanał na YouTube, postanowił w “delikatny” sposób podważyć nasze świadectwo Prawdy Słowa Bożego, które głosimy na tym blogu.

Jego podkast oczywiście jest pełen znanej nam taktyki internetowych zwodzicieli – kompletnie niemerytoryczny, manipulacyjny.

Proszę zobaczcie sami co on ma do powiedzenia w kontekście mojego niedawnego podkastu “Pan Jezus – Bóg Odkupiciel – PONAD Torą” :

Czy Michał w ogóle poruszył świadectwo Słowa Bożego, które poruszyłem w podkaście?
Czy raczył chociaż zająć stanowisko do NAJWAŻNIEJSZEGO dowodu ze Słowa Bożego, które dałem na potwierdzenie że Pan Jezus NIE przestrzegał Tory i stawił się w tej sytuacji PONAD Prawem danym Mojżeszowi??

Oczywiście, że NIE!

I taka oto moja odpowiedź do tego fałszywego nauczyciela:

Drodzy, sami oceńcie kto mówi Prawdę a ja chciałbym podtrzymać swoje słowo iż jedynie interesuje mnie dyskusja NA ŻYWO na skype odnośnie Słowa Bożego.

Żadne dziecinne gierki jak “zaczepki” nie wchodzą w rachubę.

To tyle z mojej strony – następny krok należy do Ciebie Michale.

 

INFORMACJA 

W komentarzu do absurdalnego podkastu Michała udziela się Karol Szulawiak, który jest wiernym członkiem wodnego zwiedzenia pod wezwaniem “detektyw prawdy”.
Pomimo iż miałem nieprzyjemność z nim rozmawiać nadal oczernia mnie kłamstwami – co widać, że ewidentnie komentarz w tym celu napisał.

Nie będę biernie stał gdy ktoś w tak perfidny sposób zakłamuje prawdę więc zobaczcie jak nasza krótka rozmowa wyglądała. Krótka ponieważ, gdy zapytałem go o FAŁSZYWĄ ewangelię którą głosi jego ulubieniec, rzekomy apostoł Paweł – zamilkł i…zablokował mnie na FB.
Tacy z nich TCHÓRZE.

Sami zobaczcie:

Tak zachowują się właśnie ludzie spod “wodnego znaku” SZATANA, którzy Ducha Prawdy w sobie nie mają.

Wnioski odnośnie całego tego artykułu już sami wyciągnijcie.

Dobranoc 🙂

.
AKTUALIZACJA 16.04.2017
.

Drodzy Czytelnicy,
tak jak spodziewaliśmy się, Michał nie przystanie na rozmowę na żywo o Słowie Bożym. Nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem bo ewidentnie wie co robi – czyli zwodzi ludzi i nie chce stanąć w BEZPOŚREDNIEJ konfrontacji z PRAWDĄ Słowa Bożego ponieważ jego manipulacje i kłamstwa wyszły by szybciutko na wierzch.
I jesteśmy tego PEWNI bo jak zaraz Wam pokażemy – nawet nie w bezpośredniej konfrontacji – pokazał, że jest zwykłym HIPOKRYTĄ nauczając Was FAŁSZYWEJ ewangelii powołując się przy tym na Pana Jezusa.
Poniżej będziecie mogli zobaczyć najciekawszą część jego świadectwa jako… KAPŁANA Boga Izraela.
To nie jest żaden żart ale właśnie sam Michał Mazur zaświadcza iż jest KAPŁANEM “boga”.
Zobaczcie sami jak KAPŁAN “boga” prowadzi dyskusję:

 

.
Chyba nie trzeba komentować zachowania “pełnego miłości” ów kapłana “melchisedekowego…

Ale…

…koniecznie musimy Wam pokazać niesamowitą HIPOKRYZJĘ i OBŁUDĘ tego rzekomego KAPŁANA Boga Izraela, który śmie was pouczać o Prawie Bożym, podczas gdy sam JAKŻE JASKRAWIE ŁAMIE to czego swoich wyznawców naucza!

Michał Mazur w swoich podkastach non stop wykłada wam Prawo Tory, w większości kładąc nacisk na obchodzenie szabatu, jak i raptem 2 dni temu, o obchodzeniu Paschy i Święto Przaśników, które obecnie ma miejsce według “starotestamentalnych” nauk…

Chyba we wtorek się kończy więc ten czas według Tory jest jednym z najświętszych w całym roku – i to się tyczy szczególnie tego szabatu, który przypada w tym szczególnym czasie.

Według Tory nawet “zwykły” szabat – miał być W CAŁOŚCI poświęcony Bogu, nic się nie liczyło tylko szczególna więź z Bogiem Izraela, której nikt i nic nie powinno zakłócać.

A tutaj jaki dał przykład sam KAPŁAN Marzec, rzekomego “boga od tory”…????

Nie tylko dyskutował w tak absurdalny sposób zaraz po rozpoczęciu szabatu (po zachodzie) ale już z samego rano jak wstał – prowadził nadal tą “zaczepkę”!!!!!

Możecie pod tym jego podkastem sprawdzić wszystkie jego absurdalne komentarze nie mające nic wspólnego z merytoryczną rozmową ale te “znamienne”, w których wyzywał mnie do “bicia się po twarzy” (a raczej można powiedzieć, że również “zbicia mnie” bo przecież “nie na próżno trenował”….) – pisał je w “ŚWIĘTY szabat”!!!!!!

Michale – pokazałeś właśnie PEŁNIĘ tego kim jesteś!

Zwykłym OBŁUDNIKIEM i HIPOKRYTĄ – dokładnie takim samym jak faryzeusze, którzy nie czcili Boga Izraela ale Baala – SZATANA!

To my mamy Cię uczyć co to jest szabat i jak należy go święcić WEDŁUG Tory, którą ty OBŁUDNIE promujesz?

Już po tym co prezentujesz w swoich podkastach nie trudno nam było zobaczyć, że jesteś takim samym “starotestamentalnym” KŁAMCĄ i MANIPULANTEM jak inni agenci działający prężnie na internecie, których na blogu bezsprzecznie obnażyliśmy ale po tym co pokazałeś w WASZ “święty” szabat i to w dodatku w szczególnie WASZYM “świętym tygodniu” – obnażyłeś TOTALNIE swoje prawdziwe – ŻMIJOWE oblicze.

Tak niby znasz dobrze Słowo Boże i niby według Niego KAPŁANIE żyjesz a nie wiesz czego nie wolno w szabat?

Proroka Izajasza nie czytałeś i co mówi Bóg dodatkowo jak należy obchodzić szabat a czego NIE wolno???

“Jeźliże odwrócisz od sabatu nogę swoję, abyś nie przewodził woli swojej w dzień mój święty; i jeżeli nazwiesz sabat rozkoszą, dniem świętym a Panu sławnym, i będzieszli go miał w uczciwości, tak, abyś weń nie czynił dróg swoich, i nie przewodził woli swej, i nie mówił słowo próżnego:
Tedy będziesz rozkoszował w Panu; i wprowadzą cię na wysokie miejsca ziemi, i sprawię to, abyś pożywał dziedzictwa Jakóba, ojca twego; bo usta Pańskie mówiły.” Ks. Izajasza 58, 13-14 (Biblia Gdańska)

KAPŁANIE Marzec, HIPOKRYTO – właśnie w rzekomy TWÓJ święty szabat (i w czasie WASZEGO wielkiego święta Paschy i Pszaśników) ty wolałeś załatwiać SWOJĄ sprawę ZACZEPKI ze mną niż rozkoszować się “bogiem”!!!!!!!

Tym świadectwem pokazałeś, że jesteś niewątpliwie kapłanem ale z tym, że SZATANA!

Nie mieliśmy ku temu żadnych wątpliwości jedynie zapoznając się z tym co nauczasz ale mamy nadzieję, że ta twoja obłuda “KAPŁANA od Tory”, którą pokazałeś – również ostrzeże Internautów, że jesteś WILKIEM w owczej skórze, przed którymi ostrzegał Pan Jezus.

Na domiar tego, sam 4 dni temu w podkaście o świętowaniu Paschy i Przaśników zacytowałeś swojego ulubionego FAŁSZYWEGO nauczyciela Pawła – pokazując jeszcze dosadniej swoją OBŁUDĘ:

Ty właśnie pokazałeś przeciwieństwo czego nauczasz, bo złości i w szabat jak i Przaśniki pokazałeś AŻ ZA NADTO!!!!

Twój kwas faryzejskiej obłudy wyciekł totalnie!

Ale to nie szkodziło innemu FAŁSZYWEMU nauczycielowi – od tej samej “starotestamentalnej agendy” – Piotrowi Zimbarderowi znany jako Detektyw FAŁSZU – by wesprzeć ciebie w tej WASZEJ agendzie:

Drodzy Internauci, naprawdę rozważcie komu chcecie ufać w najważniejszym temacie “naszej egzystencji” – zbawieniu i życiu wiecznemu.

Do Was należy decyzja a my zachęcamy Was aby w decyzji pomogło Wam PRAWDZIWE Słowo Boże – Apostolskie.

1 Comment. Leave new

Rafal Kudrański
16 kwietnia 2017 21:49

Napisaliśmy ważną aktualizację tego artykułu by pokazać Wam OBŁUDĘ i FAŁSZ samozwańczego “KAPŁANA” Boga Izraela…
Na końcu artykułu możecie zobaczyć.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: