Biblie

Kontakt

Home » Kontakt
Jeśli chcielibyście się skontaktować to śmiało piszcie:

rafal@kudranski.pl

PRZEPRASZAM ALE OTRZYMUJE TYLE POCZTY, ŻE NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI ABYM ODPISYWAŁ. CZYTAM WSZYSTKIE ALE NIE ODPISUJE OBECNIE PONIEWAŻ NIE MAM CZASU A TRZEBA NOWE ARTYKUŁY I PODKASTY ROBIĆ A ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZNAJDZIECIE W SŁOWIE BOŻYM, KTÓRYM KONIECZNIE NALEŻY SIĘ KARMIĆ. NA BLOGU WIELE ARTYKUŁÓW JEST KTÓRE UKAZUJĄ PRAWDĘ SŁOWA BOŻEGO I POMOGA WAM ZROZUMIEĆ ACZKOLWIEK PRIORYTETEM ZAWSZE POWINNO BYĆ APOSTOLSKIE SŁOWO BOŻE I O NIE SPRAWDZAĆ WSZYSTKO (ŁĄCZNIE Z NASZYM BLOGIEM).

WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE KONTAKTU:

Jesteśmy dostępni dla PRAWDZIWYCH osób, które pragną podążać za naszym Bogiem Zbawicielem – Panem Jezusem poprzez nasz oficjalny profil na Facebooku:

“Pan Jezus, mój Przyjaciel, Jedyny Zbawiciel”

Jeśli masz pytania lub po prostu chciałbyś porozmawiać z nami wystarczy abyś napisał wiadomość do tego profilu.
Dostęp do niego mamy we trójkę i jak tylko ktoś z nas będzie miał możliwość to odpiszemy.

Z racji już dość dużego doświadczenia z tzw trollami internetowymi, które posiadają mnóstwo FAŁSZYWYCH kont na fb będziemy tylko odpisywali osobom, których profil nie będzie budził żadnych wątpliwości co do AUTENTYCZNEJ tożsamości osoby która napisała.
Jest to bardzo ważny WARUNEK ponieważ nie mamy zamiaru już tracić czasu na rozmowę z “WIRTUALNYMI użytkownikami”.

My nie wstydzimy się naszego świadectwa wiary w Pana Jezusa i ŻADEN z PRAWDZIWYCH naśladowców Jego nie powinien się wstydzić.
Wręcz przeciwnie – powinien być DUMNY, że jest Jego uczniem i ma możliwość głosić Jego Ewangelię.

Także jeśli nie masz nawet profilu na FB a chciałbyś koniecznie z nami “na żywo” się skontaktować to nie powinno dla Ciebie być żadnym problemem stworzyć profil na FB, w którym będą “materiały” ukazujące że jesteś autentyczną osobą za jaką się podajesz (zdjęcia, znajomi, rodzina w “znajomych”).
GWARANTUJEMY, że poświęcimy czas Tobie jeśli nie będziemy mieć wątpliwości, że jesteś PRAWDZIWY 🙂

Oczywiście do niczego nie zmuszamy Was i to tylko i wyłącznie Wasza wola co do kontaktu na FB ponieważ do zbawienia potrzebujecie jedynie Apostolskiego Słowa Bożego i dzięki Niemu możecie poznać Boga Zbawcę – Pana Jezusa 🙂