Biblie

“Milczący” zgniły owoc katolickich pasterzy

28 kwietnia 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Jeśli uważacie, że problem pedofilii w kościele katolickim jest znikomy to oglądnijcie ten dokument z DOWODAMI, które przedstawiają również SAMI KSIĘŻA. Księża, którzy byli wyznaczeni do zajęcia się tego PRZEOGROMNEGO problemu pedofilii wśród księży. Mieli oni nadzieję, że rozwiążą ten problem i ukarzą ZWYRODNIALCÓW w koloradkach lecz… jak sami ŚWIADCZĄ – najwyżsi dostojnicy kościoła, łącznie z ówczesnym kardynałem Ratzingerem i papieżem Janem Pawłem II – NIE BYLI zainteresowaniem pozbyciem się problemu i ukaraniem ZWYRODNIALCÓW papieskich lecz… interesowało ich TYLKO WYCISZANIE skandali pedofilskich i ochrona ZWYRODNIALCÓW papieskich.

Na ten cel w samym roku 1995 roku budżet na skandale pedofilskie wynosił 7 MILIONÓW DOLARÓW! I to mówi były ksiądz, który się tym zajmował lecz widząc dokąd prowadzi to WYSZEDŁ z tej instytucji MAFIJNEJ – jaką jest kościół katolicki. Nie tylko on wyszedł z sutanny z tego powodu. Są w dokumencie również inni byli dostojnicy MAFII WATYKAŃSKIEJ.

Gdyby nie postawa odważnych GŁUCHONIEMYCH chłopców – obecnie mężczyzn – skandal pedofilii NIGDY nie wyszedł by na jaw. Od 1972 roku od ich przypadku SKANDAL PEDOFILII rozprzestrzenił się na cały świat – jedynie Polska zajęta rakiem papieskim nadal blokuje jeszcze te informacje.Aż strach pomyśleć co dzieje się nadal w polskich sierocińcach katolickich… 🙁  

To są słowa tych byłych księży, którzy mieli WYCISZAĆ jak się okazało – ofiary:

“Im bardziej zgłębiałem się w temat – tym większe zniechęcenie miałem. Im wyżej w hierarchii tym więcej wiedzą ale dopóki to zostaje w sekrecie to w porządku”.

.

“System kościola katolickiego […]ochrania przestępców seksualnych a nawet ich stwarza“.

Zapraszam Was do oglądnięcia tego “poruszającego” dokumentu, z którym nie można się nie zgodzić lub zaprzeczyć:

Na podstawie tych faktów, jak i masę innych chciałbym poruszyć sprawę adekwatną do papieskich nauk. A mianowicie mam na myśli jak to pięknie LITERALNIE stworzyli sobie obrzęd eucharystii na podstawie DOSADNEGO tłumaczenia słów Chrystusa podczas ostatniej wieczerzy by jeść Jego ciało i pić Jego krew. To potrafią CZYNIĆ DOSŁOWNIE jak to Chrystus mówi. Myślę, ze tutaj nikt nie ma obiekcji co do tych ich nauk. Więc…

Drodzy Czytelnicy i księża, którzy mnie czytacie (a wiem, że to robicie) mam dla Was pytanie:

“CZY KIEDYKOLWIEK SŁYSZAŁEŚ O KSIĘDZU KTÓRY NIE MIAŁ PENISA BO SOBIE ODCIĄŁ?”

Nie..? A w ogóle pewnie chodzi Wam po głowie jakim prawem zadaje Wam takie, “absurdalne” pytanie. Tak??

To już Wam odpowiadam – takim prawem, że tacy to jesteście LITERALNI co do słów Chrystusa, które umiecie WYKORZYSTAĆ dla własnych SZATANISTYCZNYCH celów a inne słowa Chrystusa przeinaczacie i własną teologię dopisujecie.

Zapewne znacie te słowa Zbawiciela z Ewangelii Mateusza 5, 29-30:

“Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła.”

W świetle PRAWDY, którą papieże chcieliby zakryć przed światem – a im się nie udaje – powinniście OBCINAĆ Wasze PISIORKI! I to nie tyle Wy co Watykan w swoim bogactwie już dawno powinien stworzyć klinikę pod wezwaniem “EUNUCHA PENISOWEGO”, by najlepsi lekarze obcinali PENISY zwyrodniałym księżom – a ich jest mnóstwo! A o ilu nie wiemy w Polsce to inna sprawa… Arcybiskup Wesołowski powinien mieć w tej klinice odcięte PRĄCIE w pierwszej kolejności ( artykuł ). Oczywiście to nie tylko ZWYRODNIALI PEDOFILE WATYKAŃSCY powinni czekać w jakże DŁUUUGIEJ kolejce na zabieg “odcięcia” ale tysiące jak nie setek tysięcy księży, którzy mają dzieci i rozkoszują się w zaciszu plebani pięknem kobiecych ciał. Tak jak to sam były ksiądz poświadcza, to dotyka ponad POŁOWĘ WSZYSTKICH katolickich pasterzy. Ta klinika byłaby niemalże 24 godziny na dobę obłożona PACJENTAMI watykańskimi. TAKA JEST PRAWDA!
Ale tych słów boicie się odbierać LITERALNIE/DOSADNIE…

Ahh zapomniałem, że ZWYRODNIAŁYCH sióstr zakonnych wcale nie brakuje co również jest w dokumencie.
A nawet mamy niedawny przykład polskich “miłosiernych” sióstr, które jakże były powołane “przez samego boga” do misji “miłości i pokoju”..

Zwyrodniałe siostry boromeuszki z Zabrza

zwyrodniale-siostry

Przez kilkanaście lat dręczyła dzieci, doprowadziła do tego, że wyrosły z nich bestie lub ludzie, którzy będą mieli problemy psychiczne do końca życia! Taka jest siostra Bernadetta (Agnieszka F., 59 l.) z Zabrza. Skazana na dwa lata więzienia za przemoc w ośrodku wychowawczym w Zabrzu prowadzonym przez zakon boromeuszek, przez lata unikała kary. Jednak wczoraj zabrzański sąd nie zgodził się już na warunkowe zawieszenie zakonnicy kary, czego domagał się jej obrońca. Siostra ma pójść do więzienia

Dzieci w ośrodku wychowawczym Zgromadzenia Sióstr Boromeuszek w Zabrzu przeszły horror! Były systematycznie gwałcone, bite i poniżane, a wszystko za przyzwoleniem dyrektorki – siostry Bernadetty. Sama także biła wychowanków drewnianym wieszakiem, upokarzała ich, wyzywając wulgarnie, zmuszała do biegania boso po śniegu, biła cienkimi linijkami. Dzieci nie mogły bawić się zabawkami ani głośno śmiać! W czasie mszy nie można było odwracać głowy. Dzieci były też karane za to, że moczyły się w nocy – musiały kilka godzić wachlować prześcieradło, by wyschło! Najgorsze jednak było przyzwolenie na gwałty. Siostra zamykała młodszych wychowanków w jednym pokoju ze starszymi, gdzie młodsi byli bici i gwałceni. – Mieszkałem w jednym pokoju z dwoma chłopakami starszymi ode mnie. Przeżyłem koszmar – mówi ze łzami w oczach Paweł (22 l.) z Zabrza, który w ośrodku mieszkał ponad 12 lat. Z jego relacji wynika, że siostry nie miały litości. Dlatego nie można się dziwić, że wychowały bestie.– Mam kontakt z wieloma kolegami z ośrodka. Nie każdy potrafił sobie poradzić z tą traumą. Wielu z nich to teraz alkoholicy, narkomani i przestępcy. Wielu z nich trafiło do więzienia. Tego bicia, poniżania i przede wszystkim bezradności, strachu, nie da się wymazać z pamięci – tłumaczy Paweł.
Spod karzącej ręki sióstr boromeuszek wyszły potwory: wielu przestępców, w tym skazani zamorderstwo 8-letniego Mateuszka Domaradzkiego dwaj kuzyni z Rybnika Tomasz Z. (33 l.) i Łukasz N.( 29 l.) oraz zatrzymany kilka dni temu za 30 gwałtów Patryk J. (21 l.), występujący w procesie Bernadetty jako oskarżyciel posiłkowy. Mając 14-lat, był podobno katowany przez zakonnice i molestowany seksualnie przez starszych wychowanków! Potem sam zmienił się w potwora. Patryk J. ostatnio był bezdomny. Został zatrzymany na początku kwietnia w Katowicach za seksualny atak na dwie nastolatki, ale przyznał się do innych gwałtów. Na razie usłyszał dwa zarzuty usiłowania doprowadzenia do innych czynności seksualnych nieletnich, a także zarzut gwałtu (doszło do niego w ub. roku). Jest w areszcie. Tomasz Z. (33 l.) i Łukasz N. (29 l.) zimą 2006 roku zgwałcili i zabili 8-letniego Mateuszka Domaradzkiego z Rybnika. Byli sąsiadami chłopca. Łukasz był upośledzony, ale szybko podporządkował sobie starszego kuzyna. Obaj najpierw przyznali się do tego, że zgwałcili i pobili chłopczyka, w którym Tomasz rzekomo był zakochany. Mateuszek uciekał przed nim i to go zdenerwowało. Kiedy – już po gwałcie – się zorientowali, że chłopczyk nie żyje, zakopali go i ciało przykryli gałęziami. Sąd skazał ich na 25 lat więzienia, ale ciała dziecka nadal nie odnaleziono! Jak się okazało, Tomasz Z. – kiedy był wychowankiem sióstr, jeszcze zanim skończył 5 lat – został zgwałcony przez starszego kolegę. Potem sam molestował igwałcił młodszych wychowanków. Dyrektorkę ośrodka skazano w 2010 r., wykonanie kary zawieszono, ale później sąd apelacyjny zniósł zawieszenie. Mimo to siostra nie trafiła do więzienia, bo sąd odraczał wykonanie kary ze względu na zły stan jej zdrowia. Wczorajszy wyrok nie jest prawomocny.  (źródło: https://www.fakt.pl/siostra-bernadetta-z-zabrza-koszmar-w-zgromadzeniu-siostr-boromeuszek,artykuly,457454,1.html )

Papież RZĄDZI światem i stąd ich ZWYRODNIALCY są OCHRANIANI!

Ale pocieszające jest to, że wkrótce Pan ręką bestii wykona wyrok na Babilonie (czyt. Watykanie papieskim), który będzie płonął a ludzie /KATOLICY/ będą biadolić, że zniszczono “świętość nad świętościami”.

Drodzy OTWÓRZCIE wkońcu oczy na ZGNIŁE OWOCE papieskiego systemu i wyjdźcie z tej NIERZĄDNICY!

“Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.” Ew. Mateusza 7, 15-20

9 Comments. Leave new

Rafał jeeeeedziesz z nimi pięknie 😀

Odpowiedz

KRK ma zepsutą w ogóle hermeneutykę (nauka o interpretacji) której normalna zasadą jest wyczytywać przesłanie, natomiast oni WCZYTUJĄ swoje dogmaty i tradycje, aby nie było że nie są biblijni.

Odpowiedz

Ale i tak będziesz nazwany heretykiem w tym kraju, bo katolickość tu niestety utożsamia się z polskością.
Jezuici to bandyci! 😀

Odpowiedz
Rafał Kudrański
28 kwietnia 2015 20:50

luc można tak to nazwać, że “jade z nimi” lecz tak na dobrą sprawę PRAWDĘ ukazuje ponieważ to oni jadą z nami, z naszymi dziećmi i całą ludzkością. Nie rozumie gdy mówię o pedofilii w tej mafii watykańskiej, rodzinie (KATOLICKIEJ oczywiście), tłumaczą że przecież księża to też ludzie… Aż mi ręce opadają gdy tak tłumaczy się tak ZWYRODNIAŁE ZACHOWANIE! To są niby ludzie wybrani przez Boga, którzy codziennie w sumie mają styczność z bogiem. Zwykły człowiek, NORMALNY myślę, że w życiu nie pomyślałby by GWAŁCIĆ OHYDNIE dzieci. A to nie tylko chodzi o tych ZWYRODNIAŁYCH ZBOCZEŃCÓW lecz przede wszystkim o najwyższych dostojników mafijnego kościoła – łącznie z PAPIEŻAMI, którzy doskonale wiedzą co się dzieje a i sami “ciekawe” rzeczy robią dla swojego boga – SZATANA. Prawda jaką my wiemy luc jest JAKŻE PRZERAŻAJĄCA co wyczynia ten mafijny twór szatański mieniący się kościołem Chrystusowym. Jest to bardzo przykre, że wierni są tak bardzo ZINDOKTRYNOWANI, że nie widzą ZGNIŁYCH OWOCÓW papieskich. Bóg to wie i jak wiemy doskonale oboje, wykona sam wyrok na siedzibie watykańskiej szatana. Nie interesuje mnie co o mnie inni myślą – i od samego początku mojej działalności głoszenia CZYSTEJ Ewangelii naszego Pana – nie spodziewałem się bynajmniej oklasków… Ale cieszę się, że poznałem dzięki temu ludzi, którzy tak samo jak ja są “HERETYKAMI” Zbawiciela 🙂 Pozdrawiam

Odpowiedz

Ja też jestem “heretykiem”, tylko dlatego bo katopapa wyklął kiedyś reformy protestantów tzw, a polacy nie znają świata i innych alternatyw chrześcijańskich.
Ale wiesz co jest dobre? Polakom katolikom od kołyski (z przymusu obyczajowo-religijnego) imputuje się jedyność i doskonałość środków zbawczych krk, tak też się powtarza, natomiast watykan już na poziomie bardziej globalnym i poważnym – poklepuje po plecach szamanów, inne kulty, ekumenizuje się nawet z islamem którego żródła i owoce są brzydkie delikatnie mówiąc – tego Polak nie chce widzieć i zrozumieć. To jawne kpiny z wierzących katolików i ewangelii.
Pozdrawiam

Odpowiedz
Rafał Kudrański
2 maja 2015 18:50

luc protestanci to również kontrolowana duchowa opozycja. Może i dobrze, że Polacy nie znają żadnych alternatyw bo…tak naprawdę KAŻDA inna “zorganizowana” alternatywa światowych odłamów chrześcijańskich nie podąża za DOSKONAŁĄ Drogą Zbawienia naszego Pana lecz na szatańskim schemacie zbawienia – NIE doskonałego. Jedyną alternatywą jest WYJŚCIE z jakiejkolwiek organizacji, która uważa się za chrześcijańską. Charyzmatyczne kościoły, zbory są BARDZO NIEBEZPIECZNE ale po mistrzowsku wyglądają jakby były CZYSTE. Ale to TYLKO pozory.
Obecnie piszę artykuł który chyba najdobitniej ukażę charyzmatyczną INNĄ ewangelię głoszoną przez pastorów. Pewnie już nie będę po nim tylko katolickim heretykiem lecz i u charyzmatyków. Ale najbardziej jestem ciekawy na ich odpowiedź odnośnie PRAWDY jaką przedstawię. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak nadal są OSZUKIWANI pod przykrywką mocy charyzmatycznego “ducha świętego”.

Odpowiedz

Księża według krk to nie są zwykli ludzie, to ponoć powałani przez samego Boga do kapłaństwa i sprawowania “ofiary” – z samego Boga podobno na swoje zaklęcia liturgiczne. To dopiero poważna nauka.

Odpowiedz
Rafał Kudrański
2 maja 2015 18:57

Oczywiście, że księża wg papieskich doktryn są wybrani przez Boga na swój urząd. Dlatego mnie zatrważa, że ludzie nie widzą jakie ZGNIŁE owoce wydają. I stąd moja działalność między innymi. Oczywiście są księża, którzy nie są skażeni PEDOFILSTWEM, HOMOSEKSUALIZMEM, MATERIALIZMEM – którzy uważają, że pracują dla Boga lecz… jest ich jedynie GARSTKA – znikomy procent.

Odpowiedz

Oni są powołani przez samego ich księciunia tego świata SZATANA ,któremu SŁUŻĄ I CZEŚĆ ODDAJĄ w swoich rzekomo świętych przybytkach KŁAMCY ,OSZUŚCI.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: