Biblie

Mój protest przeciwko papieskiej PRAWDZIE stworzenia!

1 stycznia 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Mój protest przeciwko papieżowi spowodowany jest słowami, które wypowiedział przed Papieską Akademią Nauk pod koniec października 2014 roku. Stwierdził w swojej wypowiedzi iż ja jako człowiek ewoluowałem z martwej materii a moim ostatnim stadium była małpa! Franciszku jak śmiesz obrażać Boga iż musiałby się posługiwać tak GŁUPIĄ teorią aby nas stworzyć?! No pewnie dla Ciebie i nie jest czarodziejem bo nawet go nie uważasz za WSZECHMOCNEGO! On nie musi mieć żadnej różdżki i żadnymi małpami posługiwać się by nas stworzyć! Poza tym Ty POWINIENEŚ stać na straży Biblii a nie jej przeczyć! Czemu nie powiesz, że jest u ludzi pewien fenomen w ciele, który świadczy iż Biblijny opis stworzenia nas, NA OBRAZ BOŻY jest PRAWDĄ?? Nie wiesz, że u nas ludzi jest JEDYNA kość która odrasta a jest to DOLNE ŻEBRO?! Przeczytaj dokładnie Księgę Rodzaju i zobacz jak Bóg ze Synem stworzyli Ewę – co wyjęli z Adama??? Wiesz doskonale ale robicie WSZYSTKO by dyskredytować Pana Boga i Jego Syna Jezusa, którego zastąpiliście “DEMONEM przebranym w przepiękną kobietę” nazywającą siebie Maryja oraz tysiącem świętych których sami ogłaszacie świętymi! Franciszku a co z Zbawczym odkupieniem Pana Jezusa, który po to przyszedł by nas wykupić od smierci?? Ale według Cebie której – tej jak byłeś PANTOFELKIEM czy może MAŁPOLUDEM???!!! Czy ja mam Ci przypomnieć, że Bóg stwarzając wszystko w 6 DNI i umieszczając pierwszych rodziców w Raju – uznał, że WSZYSTKO BYŁO DOBRE?? Czy nie wiesz, że ŚMIERĆ dopiero przyszła na świat przez WYSTĘPEK Adama i Ewę?? Jak to się ma do Twojej TEORII ewolucji gdzie jej NADZIEJĄ jest WŁAŚNIE ŚMIERĆ – która niesie nowy lepszy gatunek gdy UMIERA ten gorszy??? Biblia a Twoja PRAWDA to DWA SPRZECZNE KIERUNKI!

(ps. mój protest został skasowany na FB – nawet nie informując mnie z jakiego powodu. Czy nie mam oburzyć się że NAJWYZSZY DOSTOJNIK Kościoła, który rzekomo opiera się na Biblii PLUJE W TWARZ Zbawcy Panu Jezusowi czyniąc BEZSENSOWNĄ Jego śmierć na krzyżu – za wszystkich ludzi???!!!)

* DOWODY/ŹRÓDŁA:

https://wyborcza.pl/1,75477,16880102,Papiez_Franciszek__Wielki_Wybuch_i_ewolucja_sa_zgodne.html

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/pope-francis-declares-evolution-and-big-bang-theory-are-right-and-god-isnt-a-magician-with-a-magic-wand-9822514.html

Tags:

1 Comment. Leave new

Wygląda na to, że papież kontynuuje szatański plan usuwania BOGA z ludzkich serc i umysłów. Najpierw wymyślili ewolucję (nadal teorię). Następnie wielki wybuch zwany wielkim beknięciem, który miał umocnić i potwierdzić ewolucję (oczywiście teorię). Myślę, że popieranie przez “możnych” tego świata tych bzdetów ma za zadanie przygotować grunt pod…. a jakże reinkarnację. Reinkarnację, którą wpycha się nam drzwiami i oknami jako bezsporny fakt. Mało tego bracie Rafale sądzę, że niedługo zacznie się wykręcać ewangelię aby dopasować ją do mitu reinkarnacji. W którym to micie nagle okaże się, że zbawienie to niejako przeskoczenie kilku wcieleń 🙂 i można szybciej stać się bogiem. Obym się mylił.

Pozdrawiam serdecznie
Jacek

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: