Biblie

Nowy Testament – miażdży AUTENTYCZNOŚCIĄ inne zapiski historyczne!

4 lipca 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Wiele się słyszy, że Nowy Testament został zmieniony, przerobiony i inne tego typu twierdzenia osób, które PODWAŻAJĄ autentyczność Chrystusa.

To nie są z reguły błahe argumenty dla tych osób, które podważają autentyczność.

Film ten po angielsku znam od dawna i tak naprawdę nie znalazłem spolszczonego w takiej formie i w tak konkretnych dowodach. Dlatego poprosiłem Andrzeja by go przetłumaczył za co bardzo serdecznie dziękuje.

Tym bardziej, że ostatnimi czasy naprawdę “potrzebowałem” go w pewnych sprawach.by ukazać jak bardzo ludzie nie są świadomi “CZYM JEST” tak naprawdę ta niesamowita Księga w dziejach ludzkości.
Andrzej również podłączył się do tego mojego “działania” i jak tylko “dopniemy” sprawę do końca to napiszę o tym konkretny artykuł…

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet osoby, które UWAŻAJĄ SIĘ za wierzące same NIEŚWIADOMIE wątpią w AUTENTYCZNOŚĆ Nowego Testamentu – jak i ogólnie Biblii.

Dlatego ten dokument, który poniżej umieszczę jest tak bardzo ważny!

Szkoda, że to my – musimy na blogu świadczyć o tym – (oraz inni blogowicze piszący o Chrystusie) a nasi “uduchowieni” katoliccy kaznodzieje wolą propagować np. ideologię SZATANISTYCZNĄ – złodzieja Owsiaka – za pośrednictwem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ( link do artykułu na ten temat ). Tak zachwalają ten wielki ZGNIŁY OWOC a na temat autentyczności Słowa Bożego, na którego rzekomo się powołują – milczą i wolą nie utwierdzać swoje WYDOJONE DO OSTATNIEJ złotówki owieczki…

Ale robią – a raczej nie robią tego – ponieważ właśnie ten mafijny system watykańsk0-szatański NIE CHCE by wierni w Biblię wierzyli.

Kończę już ten wstęp bo do pracy trzeba się przygotować a i tak wykończony jestem.

Dobranoc 🙂

Ps. Żaden historyk nawet NIE odważy się podważyć autentyczności Nowego Testamentu i treści ponieważ musielibyśmy odrzucić CAŁĄ HISTORIĘ ludzkości, którą świat uznaje ZA PEWNIK!!

 

Artykuł ściśle powiązany:
“Pan Jezus – niezwykła postać w dziejach ludzkości”

Tags:

1 Comment. Leave new

Andrzej KoDeR76
4 lipca 2015 22:52

No i super. Opóźnienia były, bo się zanurzyłem i jak szalony czytałem pismo. W końcu jest. ☺

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: