Biblie

Robert Brzoza i Krzysztof “Król-pomazańcowy” – ZAKRYWAJĄ Prawdę

22 lutego 2017
Andrzej Kojder
Andrzej Kojder
Znany bloger w społeczności internetowej Robert Brzoza, prowadzący blogi www.robertbrzoza.pl i www.zastopujczas.pl opublikował jakże herezyjny artykuł pod tytułem “W Nowym Testamencie nie ma słowa “Jezus” ani “Maria”

Promował go na głównym swoim portalu informacyjnym: www.robertbrzoza.pl

 

Jak i również na portalu dotyczącym spraw biblijnych:

 

Także na swoim profilu społecznościowym na FB zamieścił stosowną adnotację o najnowszym artykule: www.zastopujczas.pl

Należy nadmienić, że w sprawach biblijnych z Panem Robertem działa Krzysztof Król prowadzący własne blogi o tematyce biblijnej www.jeszu.pl oraz www.pomazancowy.blogspot.com .
Pan Robert wspomina o wspólnej współpracy w zakładce “Kim jesteśmy?”: [kliknij by powiększyć]

Możemy się dowiedzieć, że portal tworzą “eksperci” w 3 różnych dziedzinach.
Tak na dobrą sprawę interesują nas jedynie dwie grupy: religijna oraz medyczna. Natomiast geopolityczno-inwestycyjna nie jest dla nas zbyt interesująca – szczególnie ta inwestycyjna.

Musimy przyznać, że portal żony i córki Pana Roberta www.martabrzoza.pl jest interesujący, na którym naprawdę można dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy – w przede wszystkim zgodnych z prawdą.

Natomiast przejdźmy do tej grupy “religijnej”, przez którą między innymi możecie czytać nasz blog.

Czy rzeczywiście jest to “ekspercka” grupa?

Sam tytuł wspomnianego artykułu pt “W Nowym Testamencie nie ma słowa “Jezus” ani “Maria”” wiele nam już może powiedzieć…

Zapraszamy Was na podkast, który nagraliśmy specjalnie by przestrzec Was przed “eksperckimi” HEREZJAMI, które Pan Robert wspólnie szerzy z Krzysztofem Królem.

Co ciekawe, ten podkast nie jest wynikiem naszego postępowania lecz tych dwóch FAŁSZYWYCH nauczycieli, którzy pomimo naszych sprostowań do ich KŁAMLIWEGO artykułu, nie tylko nie chcieli rozmawiać merytorycznie ale ZAKRYWALI naszą dyskusję byście Wy Internauci nie zobaczyli jak bardzo nie na rękę im jest Prawda Słowa Bożego.

Wszystko od początku przedstawiliśmy tą sprawę w podkaście.

Zapraszamy:

 

Poniżej przedstawiamy CAŁOŚĆ naszej dyskusji na FB – przed tym jak Robert Brzoza zaczął usuwać/chować komentarze:

.

Jak mogliście naocznie zobaczyć Rober Brzoza jak i Krzysztof Król kompletnie ignorowali dowody, które przede wszystkim Andrzej pokazywał bezpośrednio ze “źródła”. Również na moje dowody nie reagowali kompletnie.

Ignorując nasze argumenty wprost ze Słowa Bożego, chcieli w pewnym momencie zmienić temat na inny (o Pawle). Oczywiście nie daliśmy się na to nabrać.

Widząc, że pan Robert i Krzysztof NIE są zainteresowani dowodami na ich KŁAMSTWA, napisałem w komentarzu, że będziemy zmuszeni ukazać tą rozmowę szerszemu gronu Internautom aby ich przestrzec przed działalnością przeciwko Słowu Bożemy jaką JAWNIE już prowadzi się na blogach tych dwóch panów.

Od tego komentarza wiele się zmieniło…

Zanim Wam przedstawimy co się zmieniało, chcielibyśmy przypomnieć, że pan Robert chce by Internauci widzieli go jako tego co ODKRYWA Prawdę.

Profil społecznościowy jego działalności na FB nazywa się:

Po takiej osobie, należałoby się spodziewać, że miłuje Prawdę ale już czytając naszą CAŁĄ dyskusję mogliście zauważyć, że pan Robert otrzymując Prawdę NA TACY nie ma kompletnie ochoty by ją postawić na piedestale!!

Mało tego, gdy tylko napisałem komentarz o tym, że opublikujemy na naszym blogu tą rozmowę by pokazać jak bardzo NIE CHCĄ dostrzec Prawdy i nadal zostawić ten kłamliwy artykuł – pan Robert zaczął…

USUWAĆ komentarze!!

Robert Brzoza i Krzysztof Król nie spodziewając się, że robimy natychmiast zrzuty, jeśli tylko prowadzimy jakieś dyskusję – uznali, że usuną niewygodne dla ich kłamstw komentarze.

Czy tak powinna postępować rzekomo osoba, która określa siebie jako “ODKRYWCĘ Prawdy”????

Osoba, która podobno ODKRYWA Prawdę, tak naprawdę JAWNIE ZAKRYWA Ją!!

Oczywiście mamy dowód w postaci screenów jak “przerobiono” Prawdę:

Dowód na opcje “ukrywania” komentarzy na profilu “FanPage” w FB – opcji której nie ma w PRYWATNYM koncie FB

 

W linku plik pdf, z nowymi dowodami na istnienie imion Maria i Jezus – Maria i Jezus w Biblii

Są to nowsze dowody, omawiałem je w filmie.

Poniżej dowody na wypowiedź Krzysztofa Króla na temat występowania imienia Jeszu w książkach w Izraelu.

Jezus według Krzysztofa Króla jest Antychrystem.

Pełna wersja rozmowy gdzie Krzysztof wywodzi, że Jezus jest antychrystem.

.
Krzysztof Król zablokował również Rafała.

Przed zablokowaniem wysłał Rafałowi jeszcze prywatną wiadomość o takiej absurdalnej treści:

Mogliście zobaczyć jak dyskusja wygląda według Krzysztofa Króla jak i Roberta Brzozy i ocenę tej całej sytuacji w stosunku do ich artykułu zostawiamy Wam.

4 Comments. Leave new

Damian Żywczak
23 lutego 2017 07:20

No i pięknie, prawda jest jak oliwa ( chciałoby sie dodać z oliwek) zawsze na wierzch wypływa, żmijowcy zabijają sie swoim własnym jadem, zatruwają sie swoimi kłamstwami. Pięknie ukazane fałszerstwa ze strony Talmudystów. Szkoda mi jedynie ludzi ( niczemu nie winnych) iż zaufali tym zwodzicielom. Reasumując – dobra robota, wiem jak trudna walka jest w imię JEZUSA, a zwłaszcza wiem ile poświęcacie sie dla naszego PANA, wiem bo pracujecie dzielnie we trójkę kosztem waszego zycia i ukazujące piękną prawde, wręcz odwrotnie do ŻMIJOWCOW, gdzie pracuje sztab ludzi myśląc jak tu zatruć życie ludziom i przemycić nauki SZATAŃSKIE. Gratulacje, pozdrawiam.

Odpowiedz
Rafal Kudrański
24 lutego 2017 20:40

Drodzy, Krzysztof Król dzisiaj nagrał podkast, w którym NADAL kłamie przeciwko Słowu Bożemu – i jeszcze z PREMEDYTACJĄ zaświadcza, że w grece Jesu jest PRAWIDŁOWĄ formą imienia a “Jesus” jego odmianą.
Sami oglądnijcie:

https://www.youtube.com/watch?v=IGjBGHdFlS0

Jak widzicie oni JAWNIE, Z PREMEDYTACJĄ nauczają swoją agendę z TALMUDYCZNYM imieniem “jeszu” pomimo, że podaliśmy im na tacy dowody.

Nie dajcie się zwodzić takim fałszywym pasterzom – pozostańcie wierni Słowu Bożemu – Panu Jezusowi.

Odpowiedz

Jezus , Jezu ,dżisus itd. jest to imię nagminnie wypowiadane przez ludzi w błahych sprawach oraz na daremnie. Jest to imię naszego Boga tym samym mnóstwo osób grzeszy codziennie nawet wiele razy. Jak słyszę w pracy czy gdziekolwiek ,, ..o Jezu..” czy ,, Jezus Maria” przepraszam Pana Jezusa za tych ludzi i ich słowa. Zazwyczaj słowa te padają po tym jak wydarzy się coś złego…Ludzie w mediach również tego nie kontrolują a według ich szeroko pojętej ,,tolerancji religijnej” powinni.
Dlatego uważam ze problem z imieniem naszego Zbawcy to tylko woda na młyn dla zwodzicieli , szczególnie tych judaistycznych ci są najgroźniejsi. Pozdrawiam Marcin.

Odpowiedz
Damian Żywczak
19 marca 2017 18:46

Marcinie trafiłeś w sedno sprawy. Łącze sie z tobą w bólu ponieważ mam to samo. Strasznie mnie to razi, trafia i burzy mój porządek jak słyszę imię naszego ZBAWICIELA wypowiadane nagminnie bez przyczyny czy powodu. Poprostu boli mnie to, ale cóż sie dzieic rym ludziom skoro sa zindoktrynowany? Zyja w świecie matrixa, przesiąknęły zgnilizna i ogarnięci sa ciemnością. Sa tak tym owładnięci ze nie czuja smrodu i nauczyli sie żyć w mroku. Jest to przerażajace, a jeszcze gorsze jest to jak bronią tego systemu. Jest to straszne!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: