Świńskie kłamstewka Michała Mazura

Michał Mazur, internetowy kaznodzieja, który w przeszłości zaatakował nasze świadectwo wiary – uważa siebie jako prowadzonego Duchem Bożym jak i również NAMASZCZONYM oliwą przez Samego Boga.
Będziecie to mogli sami usłyszeć w podkaście ale najważniejsze co przedstawiłem w podkaście, ukaże Wam jeszcze dosadniej, że Michał Mazur jest ZWODZICIELEM i FAŁSZYWYM nauczycielem, który SAM SOBIE PRZECZY w głoszeniu rzekomego grzechu ŚMIERTELNEGO!

Czy człowiek prowadzony Duchem Bożym może PRZECZYĆ SOBIE w tak ważnej sprawie dotyczącej ŻYCIA WIECZNEGO? Oczywiście, że NIE ma takiej możliwości u Boga, które jednoznacznie pokazuje nam Słowo Boże!

Koniecznie zapoznajcie się z tym podkastem byście nie mieli już żadnych wątpliwości czyim dzieckiem jest Michał Mazur – z pewnością nie Boga!

.

Również zapraszamy do oglądnięcia podkastu, w którym szczegółowo, na podstawie Słowa Bożego przedstawiłem, że wszystkich tych, którzy podążają za nauką Pana Jezusa, wierząc w Niego w Boga Zbawiciela – nie obowiązuje już ten przepis STAREGO Prawa zabraniający jedzenie wieprzowiny:
.

Poniżej możecie obejrzeć wcześniejsze podkasty, w których już obnażyliśmy Michała Mazura jako ZWODZICIELA i KŁAMCĘ:

>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *