Biblie

TOTALNE obnażenie internetowych sług szatana – podkast (WAŻNE!!!!!)

9 listopada 2016
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański
Wszystko co zostało przedstawione w podkaście znajdzie się właśnie w tym artykule w WYSOKIEJ JAKOŚCI – prosimy o cierpliwość.

Agent_Basia

Zdjęcie wykonane z agentem “Basią” podczas ZAWODOWEJ pracy dla Pana Jezusa. Pracy, która NIGDY się nie kończy i która obligowała (i NADAL mnie obliguje) by głosić PUBLICZNIE i SPOŁECZNIE o Prawdzie Słowa Bożego.

Zdjęcie wykonane w Krakowie w jej mieszkaniu, w dniu 12 sierpnia 2015 roku.

Basi świadectwo z naszego bloga:

Basia swiadectwo1aaBasia swiadectwo2aa

Najważniejsze abyście zapoznali się z ORYGINAŁAMI jak AGENT o pseudonimie “Basia” wprowadzał powoli ICH agendę podważania Słowa Bożego, próbował skłócić chłopaków ze mną i co “najdosadniejsze” – podważył CAŁE apostolskie Słowo Boże – puentując, że Pan Jezus JEST SZATANEM!

A wszystko zaczęło się w miarę “niewinnie” od 24 marca 2016 roku – raptem 8 miesięcy od momentu gdy przyjęliśmy AGENTA “Basię” do naszej rodziny w Panu Jezusie – tworzącej blog o naszym wspaniałym Bogi i Zbawicielu:

(kliknij na zdjęcia by powiększyć)

basia 1wsze opuszczenie 1basia 1wsze opuszczenie 2basia 1wsze opuszczenie 3basia 1wsze opuszczenie 4basia 1wsze opuszczenie 5basia 1wsze opuszczenie 6basia 1wsze opuszczenie 7basia 1wsze opuszczenie 8basia 1wsze opuszczenie 9basia 1wsze opuszczenie 10basia 1wsze opuszczenie 11basia 1wsze opuszczenie 12basia 1wsze opuszczenie 13basia 1wsze opuszczenie 14basia 1wsze opuszczenie 15basia 1wsze opuszczenie 16

.

Drodzy Czytelnicy, Internauci,
ta “Basia”, która na blogu od lipca 2015 roku pisała WSPANIAŁE artykuły, komentarze o miłości do Pana Jezusa JAKO Bogu, Słowa Bożego – właśnie 24 marca, po 8-śmiu miesięcy działalności na blogu, zaczęła wprowadzać ICH agendę.

Jak możecie zobaczyć sami, zmieniła się nie do poznania – gdzie zaczęła podważać WSZYSTKO co z taką PEWNOŚCIĄ świadczyła oficjalnie na blogu.
Podważać Słowo Boże a kończąc na podważaniu samego Pana Jezusa.

A to dopiero początek…

“Basia” widząc, że nie dajemy się wciągnąć w tą szatańską grę by podważać Apostolskie Słowo Boże i SAMEGO Jezusa, przez kilka dni “spasowała” aby ponownie UDERZYĆ 31 marca, w naszą wiarę ku Bogu i Zbawcy:

.
basia 1wsze opuszczenie 17basia 1wsze opuszczenie 18basia 1wsze opuszczenie 19basia 1wsze opuszczenie 20basia 1wsze opuszczenie 21basia 1wsze opuszczenie 22basia 1wsze opuszczenie 23basia 1wsze opuszczenie 24basia 1wsze opuszczenie 25basia 1wsze opuszczenie 26basia 1wsze opuszczenie 27basia 1wsze opuszczenie 28basia 1wsze opuszczenie 29basia 1wsze opuszczenie 30basia 1wsze opuszczenie 31
.
Jak mogliście przeczytać Basia coraz ŚMIELEJ podważała świadectwo samego Słowa Bożego, które głosimy – a przecież które sama z TAKĄ PEWNOŚCIĄ głosiła na blogu przez 8 miesięcy (!!!).

Widać dokładnie, że postępuje TAK SAMO jak “zbawienni” i inne pokrewne blogi, które ROZDZIELAJĄ Ojca od Syna. Dokładnie tymi samymi “intelektualnymi schematami” starała się nas zwieźć, podważając nawet bardzo znamienne proroctwa świadczące o Panu Jezusie – mn. to że kości nie miał połamane jak “starotestamentalny” baranek.

Zaczęła także PERSONALNIE mnie atakować.
A to dopiero początek…

“Basia” znowu widząc, że nie dajemy się zwieść i jej próby atakowania mnie nie przynoszą rezultatów – na 7 dni zamilkła aby następnie napisać:

.

basia 1wsze opuszczenie 32basia 1wsze opuszczenie 33basia 1wsze opuszczenie 33 basia 1wsze opuszczenie 34basia 1wsze opuszczenie 35

.

To nie jest koniec tej rozmowy i dalszą część poniżej zamieścimy lecz proszę zwróćcie uwagę jak za wszelką cenę “Basia” chce aby SPALIĆ ZA SOBĄ MOSTY – CAŁKOWICIE wymazać swoje “ślady” na blogu.

Nie chodziło jej o wykasowanie jedynie jej świadectwa ale wszystkich artykułów i żeby było jeszcze absurdalnie – nawet komentarzy, które pisała (!!!!!).

LICZYLI, że będziemy na tyle naiwni, że skasujemy ICH ślad na blogu aby później mieli większe pole do popisu by blog zniszczyć…

“Basia” widząc, że nie ulegamy jej presjom, zmieniła temat i zaczęła w szczególności mnie atakować:

.

basia 1wsze opuszczenie 35 basia 1wsze opuszczenie 36basia 1wsze opuszczenie 37basia 1wsze opuszczenie 38basia 1wsze opuszczenie 39basia 1wsze opuszczenie 40basia 1wsze opuszczenie 41basia 1wsze opuszczenie 33basia 1wsze opuszczenie 43basia 1wsze opuszczenie 44basia 1wsze opuszczenie 45basia 1wsze opuszczenie 46basia 1wsze opuszczenie 47basia 1wsze opuszczenie 48basia 1wsze opuszczenie 49basia 1wsze opuszczenie 50basia 1wsze opuszczenie 51basia 1wsze opuszczenie 52basia 1wsze opuszczenie 52 basia 1wsze opuszczenie 53

.
Drodzy Czytelnicy – właśnie mieliście okazję poznać PRAWDZIWE oblicze “Basi”, która przez 8 miesięcy na blogu świadczyła jak to BARDZO KOCHA Pana Jezusa JAKO BOGA, jak bardzo wierzy Apostolskiemu świadectwu Pism, SŁOWU BOŻEMU.

Oblicze osoby, która raptem 4 miesiące wcześniej napisała najwspanialszy artykuł “Jezus Cudem w naszych oczach jest!” , w którym przedstawiła ŁĄCZNIE 196 wersetów – świadectw ze Starego Testamentu i Nowego, na potwierdzenie, że Pan Jezus JEST BOGIEM i że Pisma świadczą PRAWDĘ!

Ale jak mogliście zobaczyć, NIE podała ŻADNEGO argumentu na tak bardzo ostre ataki nie tylko na same Pisma ale również na SAMEGO Pana Jezusa!

Nie trudno zauważyć, że również skoncentrowała się bardzo na atakowaniu mnie personalnie.

Zadaliśmy “Basi” na końcu wszyscy pytania o dowody i …

zamiast je otrzymać – bo przecież ZNA BARDZO dobrze Pisma co mogliśmy zobaczyć przez te 8 miesięcy – zobaczcie jaką dała ostateczną odpowiedź następnego dnia:

.

basia 1wsze opuszczenie 55basia 1wsze opuszczenie 56basia 1wsze opuszczenie 57basia 1wsze opuszczenie 58basia 1wsze opuszczenie 59

.
Jak widzimy – dokładnie jak z obozu przeciwnego zachowała się “Basia” pokazując kim NAPRAWDĘ jest – i tak samo jak ONI, zamiast przedstawić dowody ze Słowa Bożego na swoje SZATAŃSKIE herezje, zaatakowała mnie ABSURDALNYMI wręcz sprawami.

Takim bezpardonowym atakiem myśleLI, że może tak skłócą chłopaków ze mną.
Bo niewątpliwie TAKI cel był w tym co “Basia” robiła i co możecie przeczytać.

Odpisałem jej emailem na ABSURDALNE zarzuty:

.

basia 1wsze opuszczenie 60abasia 1wsze opuszczenie 61basia 1wsze opuszczenie 62basia 1wsze opuszczenie 63 basia 1wsze opuszczenie 64basia 1wsze opuszczenie 65basia 1wsze opuszczenie 66basia 1wsze opuszczenie 67basia 1wsze opuszczenie 68basia 1wsze opuszczenie 69basia 1wsze opuszczenie 70basia 1wsze opuszczenie 71basia 1wsze opuszczenie 72basia 1wsze opuszczenie 73basia 1wsze opuszczenie 74basia 1wsze opuszczenie 75basia 1wsze opuszczenie 76basia 1wsze opuszczenie 77basia 1wsze opuszczenie 78basia 1wsze opuszczenie 79basia 1wsze opuszczenie 80basia 1wsze opuszczenie 81 basia 1wsze opuszczenie 82basia 1wsze opuszczenie 83basia 1wsze opuszczenie 84basia 1wsze opuszczenie 85basia 1wsze opuszczenie 86basia 1wsze opuszczenie 87basia 1wsze opuszczenie 88

basia 1wsze opuszczenie 89

agent szatana Basia

Zdjecie wykonane z agentem “Basią” podczas ZAWODOWEJ pracy dla Pana Jezusa. Pracy, która NIGDY sie nie kończy i która obligowała (i NADAL mnie obliguje) by głosić PUBLICZNIE i SPOŁECZNIE o Prawdzie Słowa Bożego.

Zdjecie wykonane w Krakowie, w dniu 12 sierpnia 2015 roku.

.

.

Artykuł bedzie aktualizowany wkrótce…

1 Comment. Leave new

Obejrzałam dwa materiały wideo, zapoznałam się z waszymi rozmowami na Skype. W przeszłości widziałam materiały jak Żydzi muszą postępować aby realizować własne cele. Priorytetową machiną działań jest kłamstwo, którym Żyd ma posługiwać się do skutku aby zniszczyć goja. Mogę powiedzieć, że Basia posługiwała się założeniami które możemy przeczytać w Protokołach Mędrców Syjonu. Żelazną zasadą jest kłamstwo oraz zmiany kierunku kiedy sytuacja tego wymaga. Ona cały czas to wprowadzała w życie a rzeczywistość pojawienia się u Detektywa Prawdy to utwierdza. A tak źle o nim wypowiadała się. Nie dziwi mnie, że Basia chciała usunąć działalność na blogu ponieważ jest identyczna do działalności Cyryla. Dowody jakie przedstawiliście nie są do zakwestionowania. Pętla tych powiązań także nie może być przypadkowa z innymi osobami, które piszą o Biblii. Pamiętajmy, że Żydzi zrobią wszystko by zabić w nas wiarę w Jezusa Chrystusa. Oni go dawno odrzucili. Miejmy czujność bracia i siostry w Chrystusie. Pokój w naszym Zbawicielu.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: