Biblie

ZAKAZANA historia – olbrzymy, giganci

9 marca 2015
Rafal Kudrański
Rafal Kudrański

“A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki.
Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.

 Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat2».
 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.”  Ks. Rodzaju 6,1-4

Zapraszam Was na ten FASCYNUJĄCY dokument, którego na pewno nie zobaczycie w największych środkach masowego przekazu. Temat dla szatana i jego światowych prostytutek jakże NIEWYGODNY!

Czyż odkrycia na Sardynii w tak ważnej sprawie nie powinny być rozgłaszane?
W dokumencie możecie zobaczyć odwrotność – WYCISZANIE za wszelką cenę.

Czyż to odkrycie POTWIERDZA przekaz Słowa Bożego? Oczywiście! I tu jest właśnie problem – szatan musi ZDYSKREDYTOWAĆ prawdziwy przekaz naszej historii. Dlatego na każdym kroku próbuje usilnie DYSKREDYTOWAĆ Święte Księgi. A tym bardziej w tak ważnej kwestii – że kiedyś ci właśnie olbrzymi – potomkowie kobiet oraz ich ojców, UPADŁYCH ANIOŁÓW – byli WŁADCAMI okrutnymi o których nie tylko Święte Księgi wspominają lecz WSZYSTKIE legendy starożytnych cywilizacji, niezależnie od kontynentu. I dlatego Chrystus WYKONAŁ sąd nad światem i wygubił ludzkość oprócz Noego i jego PRAWEJ rodziny. Tym samym OCZYŚCIŁ rodzaj ludzki z pomieszanego genu z istotami anielskimi.
Dokładnie przeczytałeś – to Chrystus, Zbawiciel, Mesjasz; ten który rzekomo jest “miłosiernym i prze dobrym barankiem”, który WSZYSTKO i WSZYSTKICH toleruje… – ZATOPIŁ całą NIEPRAWĄ ludzkość i potomków upadłych aniołów – tych gigantów.
Ale ciiiiii, nie mówcie nikomu bo to TABU…
Przecież potop nigdy się nie wydarzył… Pomimo, że tak jak i o olbrzymach – na całym świecie niezależnie od kontynentu, potop jest PRAWDĄ dla wszystkich starożytnych cywilizacji.

Pamiętacie – szatan chce abyśmy o tych olbrzymach nie wiedzieli? Ok to fajnie.

A co na to w takim razie,nasi “uduchowieni” katoliccy uczeni z papieżami na czele?

Spójrzmy na najlepsze źródło, czyli Biblię Tysiąclecia (wersja online – link kliknij):
Synowie Boga
Synowie Boga:
Rdz 6, 2 – Aluzja, oparta zapewne na prastarym podaniu, nawiązuje do ujemnego wpływu małżeństw Setytów z kobietami odrzuconej linii Kainitów. Inni w “synach Bożych” upatrują mężczyzn w ogóle.”

Ciekawa “aluzja” teologów kościoła katolickiego. Jak zawsze w bardzo ważnych sprawach wkracza tajemnicza mistyka teologii. Czy jesteście naprawdę zadowoleni z takiego wyjaśnienia kim byli synowie Boga przez uczonych w Piśmie?

Co ciekawe w moim wydaniu “kartkowym” Biblii Tysiąclecia mam “okrojoną” wersję przypisu:
Ks Rodzaju synowie Boga
Synowie Boga:
Rdz 6, 2 – zapewne określenie Setytów.”

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że ta pradawna aluzja nie musiała być “zapewne” rzeczywistością… Tak właśnie to jest przedstawione – z taką nutką niepewności. Celowej oczywiście, bo Ci co zajmują się Pismami doskonale wiedzą o czym ten urywek Słowa Bożego mówi.  Ich przypis w wersji online jest kompletną PORAŻKĄ logiczną. Tak jak w większości w tego typu historii, których rzeczywisty przekaz MUSZĄ zakryć.  Na tego typu manipulacje mogą załapać się ludzie, którzy nie znają biblijnego przekazu lub… zwykli księża, którzy przez 6 lat seminariowego “prania mózgu” zostali naznaczeni TEOLOGICZNYM “matrixem”.

Dobrze to zacznijmy ujawniać tą ich świadomą manipulację “przypisową”

“A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki.” – Ewidentnie tutaj Autor mówi o ludziach. Chodzi tu o zwykłe rozmnażanie, czyli przyrost populacji ludzkiej – jak to się odbywa to wiemy – kobieta i mężczyzna w tym uczestniczą, czyli opisani LUDZIE.

Następnie mamy: “Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.” W tym zdaniu mamy właśnie tą ich TAJEMNICĘ, którą chcą ZAKRYĆ przed nami, ludźmi.
Skoro Autor, Bóg w pierwszym zdaniu napisał już o ludziach, i następstwie po “relacji” pomiędzy mężczyzną i kobietą – czyli córki, dziewczynki, kobiety – to NIE LOGICZNE jest by synowie Boga, którym podobały się właśnie kobiety – byli ludźmi. Te dwa zdania WYKLUCZAŁYBY SIĘ wzajemnie ze względu ABSURDU przekazu jaki za sobą niosą. Kompletny BEZ SENS, który na pewno nie przystoi Autorowi Księgi – Bogu. Nieprawdaż?
Nie ma znaczenia czy to byliby Setyci, Kainici czy inny rodowód.
Ich przypis internetowy mówi: “Inni w “synach Bożych” upatrują mężczyzn w ogóle.” Nie jest to “fachowe” stwierdzenie “inni” jak na uczonych w Piśmie lecz jeśli w ogóle istnieją Ci “inni” to muszą być to totalni GŁUPCY, by tak uważać.

Zapewne pamiętacie jak nasz Zbawiciel mówił, że NIE MAMY  być jak uczeni w Piśmie lecz mamy być JAK DZIECI, by móc wejść do Królestwa Bożego. Skoro to sam Autor Słowa Bożego mówi, to jakby mógł DZIECIOM napisać skomplikowanym językiem instrukcję o naszej egzystencji oraz jak ponownie odzyskać status “SYNÓW BOGA” a dokładnie Dzieci Boga jeśli uwzględniamy oczywiście kobiety.
I właśnie w taki sposób jest napisany List Boga do nas. Prosto. Tutaj mamy kolejny przykład, w którym próbują uczeni w Piśmie “skomplikować” prosty przekaz.

Synowie Boga kim rzeczywiście tu są? O kim mówi nam Autor?
Oczywiście, że o aniołach! Bezpośrednim synem Boga był Adam. Po Adamie dopiero nasz Zbawiciel – Chrystus. My jako potomstwo Adama, UTRACILIŚMY po grzechu naszych pierwszych rodziców – status synów Boga, dzieci Bożych.
Aniołowie NIGDY nie utracili tego statusu bo WSZYSCY zostali stworzeni BEZPOŚREDNIO przez Boga.
Jak możemy odzyskać status dzieci Boga? Chyba wszyscy wiemy – przez naszego Pana Isusa Chrystusa, Zbawiciela. Poprzez nowonarodzenie przez Jego Ducha.
Wtedy odzyskujemy ten UPRAGNIONY status. Status, o którym niejednokrotnie mówi nasz Zbawiciel i Stwórca.

Podsumowując – piękne kobiety spodobały się aniołom i dlatego miedzy innymi zbuntowali się Bogu by móc uprawiać z nimi seks. Jako, że byli potężniejsi od ludzi “brali” sobie te które chcieli. Z tego “toksyczno-grzesznego” związku kobiety rodziły tych owych mocarzy – gigantów.
Z racji, że w tamtych czasach na ziemi byli upadli aniołowie oraz ich potomstwo mamy WE WSZYSTKICH kulturach mity o wielkich bogach. Tylko jedno sprostowanie, to JEST PRAWDA a nie żadne mity…

Nie łudźcie się drodzy Czytelnicy – uczeni w Piśmie doskonale o tym wiedzą i nie chcą byście się dowiedzieli prawdy, że takie historie – gigantów i olbrzymów – miały kiedykolwiek miejsce. W tej sytuacji inaczej ludzie spojrzeli by na Biblię – wierząc w AUTENTYCZNOŚĆ i PROSTOTĘ przekazu. Już nie mogliby mieć PATENTU na Zbawienie… Patentu, który ma w swoich szponach szatan. Patentu dzięki, któremu ZWODZI cały świat i nie pozwala ludziom odzyskać statusu dzieci Bożych.

Jeśli pragniesz poznać PRAWDĘ, wystarczy, że W KOŃCU otworzysz tą zakurzoną Biblię. Nic więcej Ci nie potrzeba – żaden ksiądz, tłumacz i nawet ja sam. Pomódl się do naszego Zbawiciela przed czytaniem NAJWSPANIALSZEJ LEKTURY, a na pewno się w Niej zakochasz.

Poniżej przedstawiam jeszcze materiał o gigantach:

Drodzy Czytelnicy witajcie w świecie KŁAMSTW…

Tags:

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud
%d bloggers like this: